Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niegrzeczny Oskarek
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2017, 16:05
Kiedy mama kazała ci po jeździć na dworze
Odpisz
1 sierpnia 2017, 16:37
pojeździć*
Znacie jakieś dobre klawiatury na telefon z androidem, które nie przeznaczają słów?
Odpisz
1 sierpnia 2017, 16:37
przeinaczają kur*wa
Odpisz
1 sierpnia 2017, 16:56
zwykła wbudowana
Odpisz
1 sierpnia 2017, 16:58
ogólne>język i klawiatura>*klawiatura jakiej używasz*
Odpisz
1 sierpnia 2017, 16:58
Odpisz
1 sierpnia 2017, 16:59
@daglasio: nie, co drugie słowo na koniec dodaje wielkie litery
Odpisz
1 sierpnia 2017, 17:00
to pogrzeb w ustawieniach
Odpisz
1 sierpnia 2017, 17:02
@daglasio: czasem potrzebuje autokorekty
Odpisz
1 sierpnia 2017, 17:05
to weź łagodną albo se przestawiaj jak potrzebujesz
albo zwyczajnie zanim coś zatwierdzisz to przeczytaj i popraw
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2017, 17:12
@daglasio: Nie chce tego robic, wiec aby nie musieć tego robić, potrzebuje dobrej klawiatury
Odpisz
1 sierpnia 2017, 17:14
a co ci klawiatura da?
Odpisz
1 sierpnia 2017, 17:28
@daglasio: czasem poprawia literówki
Odpisz
2 sierpnia 2017, 13:35
Hacker's Kayboard
Odpisz
2 sierpnia 2017, 18:01
kika keybord
Odpisz
2 sierpnia 2017, 18:46
ja mam Gboard bardzo dobra
Polecam 😉
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:51
Ludzie są aż tacy leniwi, że potrzebują autokorekty do literówek?
Odpisz
3 sierpnia 2017, 13:08
@baarts: autokorekta często sie przydaje, szczególnie na małych klawaturach w telefonach
Odpisz
3 sierpnia 2017, 15:16
Eeeee, ja 95% komentarzy piszę na telefonie i rzadko zdarza mi się nie zrobić wielkiej litery lub kropki, czy przecinka.
Nie mam autokorekty.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 13:40
@daglasio: Agresywna? To co ona siedzi z nożem i tulipanem z butelki? /s
Odpisz
6 sierpnia 2017, 19:41
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: włączyłem sobie na godzinę i niestety umarłem
Odpisz
7 sierpnia 2017, 11:09
@daglasio: [*]
Odpisz
20 sierpnia 2020, 22:05
@daglasio: cześc daglausio
Odpisz
22 sierpnia 2020, 00:26
siatedajta
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2017, 16:05
koło mnie za jakieś 16 minut przejeżdża Touran de ologne
.
.
.
co wy na to abym poszła koło miejsca, w którym jadą uczestnicy, z szyldem jeja (: ?
Odpisz
1 sierpnia 2017, 16:19
@TakZwana: Nie.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 17:21
@NixxoN: byłam (':
*diaboliczny śmiech*
Odpisz
2 sierpnia 2017, 17:15
@TakZwana: masz jakies zdjecia?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 19:14
@IllidanStormrage: mam, lecz na telefonie kogoś innego. dam jutro (;
Odpisz
2 sierpnia 2017, 19:21
@TakZwana: .
Odpisz
2 sierpnia 2017, 19:32
@TakZwana: *skrada się po cichu, z nadzieją, że nikt go nie zauważy, po to, żeby zostawić komentarz do śledzenia wątku*
Odpisz
2 sierpnia 2017, 19:44
@TakZwana: .
Odpisz
2 sierpnia 2017, 20:41
@mikigra8888: •
Odpisz
2 sierpnia 2017, 21:22
@Pingwinek12: .
Odpisz
2 sierpnia 2017, 23:56
@TakZwana: .
Odpisz
3 sierpnia 2017, 00:30
.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 00:38
@TakZwana: Wciaz czekamy...
Odpisz
3 sierpnia 2017, 01:15
@TakZwana: ♤
Odpisz
3 sierpnia 2017, 01:40
@StraikerPL: .
Odpisz
3 sierpnia 2017, 09:46
@TakZwana: .
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:28
@TakZwana: Czekam.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 11:46
może fake?
Odpisz
3 sierpnia 2017, 12:20
@baarts: nie (: tak pod wieczór wstawię
Odpisz
3 sierpnia 2017, 12:21
@TakZwana: Dobrze wiedzieć.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 16:51
@TakZwana: kurcze, mam te zdjęcie, lecz wygląda inaczej niż mi je 'opisano';
jest zrobione z daleka i nie widać wg napisu :|
nie wiem czy opłaca się je wrzucać :u (jeśli będziecie chcieli to wrzucę (;)
Odpisz
3 sierpnia 2017, 16:52
@TakZwana: a wrzuc
Odpisz
3 sierpnia 2017, 16:57
@TakZwana: wrzucaj :D
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2017, 17:04
@TakZwana: no to macie :/
\___/
Odpisz
3 sierpnia 2017, 17:11
@TakZwana: szkoda, że nie widać :/
Odpisz
3 sierpnia 2017, 17:11
@TakZwana: faktycznie slabo widac, nawet jak sie przyblizy ale doceniam twoje starania pewnie tak jak reszta :D
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:04
@IllidanStormrage: zaklaskałbym czołem.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 06:04
@TakZwana: Ja bym wielki baner zrobił, ale pewnie miałaś za mało czasu
Odpisz
4 sierpnia 2017, 08:52
wpadłam na ten pomysł 5 minut przed wyjściem :p
Odpisz
4 sierpnia 2017, 09:40
@TakZwana: To teraz wstaw swoje normalne zdjęcia 🌝
Odpisz
4 sierpnia 2017, 19:12
@TakZwana: Nie rób tego,on będzie się do ciebie bezcześcił
Odpisz
4 sierpnia 2017, 19:31
spokojnie, nie miałam zamiaru tego robić :p
Odpisz
4 sierpnia 2017, 19:33
@TakZwana: UFFFFF
Odpisz
4 sierpnia 2017, 21:21
@TakZwana: Zawsze możesz zmienić zdanie 🌝
Odpisz
4 sierpnia 2017, 13:37
Jakiego harnasia?! Najtańsze piwo z biedry, a nie takie luksusy, oszczędzać trza!
Odpisz
2 sierpnia 2017, 18:22
Może remont?
Odpisz
1 sierpnia 2017, 17:11
Ch** ku*wa rower jest oparty o barierkę a kłódka jest upięta o barierkę nie przypięta do roweru xd
Odpisz