Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SirStanczyk

15 marca 2017, 10:08

Gówno prawda. amrykanie to największe śmieciarze. Rosjanie wszystko zrecyklingują :P Śmieci się pali a nie wyrzuca :P

Avatar Filipsss

3 grudnia 2017, 21:22

@SirStanczyk: de8*l

Avatar JaNuSZeq

2 lipca 2016, 09:47

To jest kłamstwo, całkowite kłamstwo.

Avatar
arbuziec

6 listopada 2015, 15:44

serio cała seria o tym ktoś dostał dużo punktów czeka... a nie to admin -.-

Avatar deadxp

9 lutego 2015, 11:19

Chyba żaden z was nie widział Syberii ;-;

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2013, 19:08

ROSJA

Avatar marol

26 kwietnia 2011, 23:19

@ForceArcher2: I niech jedzą! A Rosjanie grzebią w śmietnikach po tych hamburgerach! Dla obrazka 5/5 za szczerość.

Avatar DeaDe

9 czerwca 2011, 17:22

@marol: hehe

Avatar naancy

11 listopada 2011, 20:30

@marol: a byłeś kiedyś w Rosji ?! chu.ja wiesz na ten temat . -.- a co do obrazka to jest chyba zdjęcie z jakichś Polskich lasów .. xd . w Rosji są piękne widoki . Rosja jest wgl pięknym państwem . ale jak się tam nie było to się nie wie i sugeruje na tym co inni wymyślają . oczywiście że w Rosji znajdzie się bieda, pijaństwo, patologia ale nie wszędzie to tak jak i w innych państwach np w Polsce -.- dziękuję za uwagę . :D

Avatar batista619

20 lipca 2011, 12:45

USA

Avatar segnar1

12 czerwca 2011, 21:28

yhy na pewno

Avatar ForceArcher2

26 grudnia 2010, 18:27

Powinno być USA zanieczyszczone,a w Rosji czyste.
Zauważyłem iż oni jedzą obiady po kilkadziesiąt dolarów w McDonaldach itp.
2/5

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2011, 16:05

@ForceArcher2: No chyba cie po***ło w ameryce jest coś akiego jak grupy czyszczące.

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2011, 19:43

Tu tak samo jak wcześniejszym obrazku jestem sprawiedliwy więc: remis

Avatar danieliix

19 grudnia 2010, 16:04

No no... tylko wybrali te ładniejsze z USA a te z wysypiska z Rosi.

Avatar arturo2028

2 maja 2010, 14:57

powinno być odwrotnie: w Rosji nie wpieprzają hamburgera który jest w 5 opakowaniach, więc jest tam o wiele mniej śmieci 2/5

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2010, 19:48

nie przesadzajmy - w Rosji nie ma wszędzie takiego chlewa, a w USA nie wszędzie jest tak pięknie
3/5

Avatar Orokana

16 kwietnia 2010, 17:32

1/5

Kompletna bzdura, zarówno w USA jak i w Rosji są piękne (niezanieczyszczone) miejsca gdzie człowiek może być blisko natury!

Avatar Pikachu

16 kwietnia 2010, 17:16

ale naśmiecone, 4/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Rel

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pozdrawiam świetliki

Dobrze czasem się oderwać

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka