Rosja vs USA - Krajobrazy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Rel
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Dobrze czasem się oderwać
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2017, 10:08
Gówno prawda. amrykanie to największe śmieciarze. Rosjanie wszystko zrecyklingują :P Śmieci się pali a nie wyrzuca :P
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:22
@SirStanczyk: de8*l
Odpisz
2 lipca 2016, 09:47
To jest kłamstwo, całkowite kłamstwo.
Odpisz
6 listopada 2015, 15:44
serio cała seria o tym ktoś dostał dużo punktów czeka... a nie to admin -.-
Odpisz
9 lutego 2015, 11:19
Chyba żaden z was nie widział Syberii ;-;
Odpisz
22 kwietnia 2013, 19:08
ROSJA
Odpisz
26 kwietnia 2011, 23:19
@ForceArcher2: I niech jedzą! A Rosjanie grzebią w śmietnikach po tych hamburgerach! Dla obrazka 5/5 za szczerość.
Odpisz
9 czerwca 2011, 17:22
@marol: hehe
Odpisz
11 listopada 2011, 20:30
@marol: a byłeś kiedyś w Rosji ?! chu.ja wiesz na ten temat . -.- a co do obrazka to jest chyba zdjęcie z jakichś Polskich lasów .. xd . w Rosji są piękne widoki . Rosja jest wgl pięknym państwem . ale jak się tam nie było to się nie wie i sugeruje na tym co inni wymyślają . oczywiście że w Rosji znajdzie się bieda, pijaństwo, patologia ale nie wszędzie to tak jak i w innych państwach np w Polsce -.- dziękuję za uwagę . :D
Odpisz
20 lipca 2011, 12:45
USA
Odpisz
12 czerwca 2011, 21:28
yhy na pewno
Odpisz
26 grudnia 2010, 18:27
Powinno być USA zanieczyszczone,a w Rosji czyste.
Zauważyłem iż oni jedzą obiady po kilkadziesiąt dolarów w McDonaldach itp.
2/5
Odpisz
30 maja 2011, 16:05
@ForceArcher2: No chyba cie po***ło w ameryce jest coś akiego jak grupy czyszczące.
Odpisz
6 maja 2011, 19:43
Tu tak samo jak wcześniejszym obrazku jestem sprawiedliwy więc: remis
Odpisz
19 grudnia 2010, 16:04
No no... tylko wybrali te ładniejsze z USA a te z wysypiska z Rosi.
Odpisz
2 maja 2010, 14:57
powinno być odwrotnie: w Rosji nie wpieprzają hamburgera który jest w 5 opakowaniach, więc jest tam o wiele mniej śmieci 2/5
Odpisz
16 kwietnia 2010, 19:48
nie przesadzajmy - w Rosji nie ma wszędzie takiego chlewa, a w USA nie wszędzie jest tak pięknie
3/5
Odpisz
16 kwietnia 2010, 17:32
1/5
Kompletna bzdura, zarówno w USA jak i w Rosji są piękne (niezanieczyszczone) miejsca gdzie człowiek może być blisko natury!
Odpisz
16 kwietnia 2010, 17:16
ale naśmiecone, 4/5
Odpisz