Rosja vs USA - Dziewczyny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pilne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tymi się chodzi
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2012, 07:04
taa mam w osji jeszcze koleżanki
Odpisz
16 października 2012, 11:40
@jejajeja2: *Rosji
Odpisz
19 października 2012, 18:06
@Szaman20: sorki
dzięki
Odpisz
19 października 2012, 20:37
@jejajeja2: spoko :)
Odpisz
21 października 2024, 15:03
@jejajeja2: nadal masz?
Odpisz
14 kwietnia 2015, 21:13
USA = Boxxy.
Odpisz
5 czerwca 2013, 23:09
Me gusta russia
Odpisz
5 kwietnia 2013, 16:33
mmm rosja
Odpisz
22 grudnia 2012, 16:07
ROSJA!!!!
Odpisz
26 sierpnia 2012, 12:58
...
Odpisz
4 sierpnia 2012, 20:30
LOL.Gdyby oddalić tą z Ameryki,to wtedy to ona (prawdopodobnie) byłaby ładniejsza.
Odpisz
23 lipca 2012, 07:29
Hahahhah USA. Boxxy ^^
I'am not trolling ! I'am a Boxxy you see ! ;D
Odpisz
6 maja 2011, 19:39
Tutaj nie wiem remis :D obaj są brzydkie...
Odpisz
29 sierpnia 2011, 19:00
oboje a nie obaj-.-
Odpisz
31 sierpnia 2011, 21:07
@Umpa94: to nie lekcja j. polskiego :) Więc nie musisz mnie poprawiać i odpier***** swoich minek typu "-.-"
Odpisz
1 września 2011, 13:44
powiedzial ktos ktory na hamchi ciagle pisze kur*a i wszystkich poprawia i mysli ze jest ***isty...
Odpisz
1 września 2011, 14:12
@Umpa94: i kto to pisze! Sam mnie teraz poprawiłeś, dzieciaku
Odpisz
1 września 2011, 18:33
jezus,żal mi cie,do czyjegoś się sam przypierdalasz,a robisz TO SAMO...
żałosny jesteś...
Odpisz
1 września 2011, 21:34
@Umpa94: i kto tu pierwszy się przypierdala ?! Sam mnie zacząłeś poprawiać -.- Dalsza rozmowa z tobą nie ma sensu, tylko tracę czas na pisanie z jakimś dzieckiem 11 letnim -_-
Odpisz
2 września 2011, 19:13
haha!kiedy ja się nie przypierdalałem,to ty zawsze się przypierdalałeś na hamachi...
przy***iłeś się do mojej emotikonki,po czym zrobiłeś podobną...żałosny jesteś...nawet nazwy srv nie potrafisz sam wymyślić
Odpisz
3 września 2011, 10:10
@Umpa94: Dobra teraz odpisze ostatni raz na twój bełkot... Ten dzieciak lisio miał nazwę MindPRO a ja wziąłem sobie MinePRO! Masz jakiś problemy z oczami z tym lisiem jeśli wydaje ci się że ja ściągnąłem od niego nazwę proponuje udać się do okulisty :) Na dalsze bezsensowne twoje komentarze nie będę odpisywał, bo nie mam czasu aby ci wyjaśniać sprawy które lisio sobie wymyślił w swoim zrytym mózgu.
Odpisz
3 września 2011, 11:40
To prawie to samo,debilu.
Usunałeś tylko D i zastapiles E
Odpisz
3 września 2011, 16:14
@Umpa94: A co miałem usuwać ? 0% myślenia. To co piszesz że ściągnąłem, jak mam inną nazwę pało.
Odpisz
25 października 2011, 17:05
@Umpa94: Odpie**ol się od Nuno69!!Każdy może się pomylić!
Odpisz
11 grudnia 2011, 16:12
To niech nuno od***i się od niego.
Odpisz
18 lipca 2012, 11:31
@chupacabra001: NIECH SIĘ JEDEN OD***I OD DRUGIEGO I KUNIEC!
Odpisz
20 lipca 2012, 19:37
Od***ili się już pół roku temu, więc po co piszesz?
Odpisz
21 lipca 2012, 12:38
@chupacabra001: żebyś się pytała XD
Odpisz
21 lipca 2012, 18:25
PytaŁ jak już...
Odpisz
22 lipca 2012, 14:00
@chupacabra001: upss... sorry XD
Odpisz
15 września 2011, 18:09
aja hce ładna laske z dużymi
Odpisz
9 sierpnia 2011, 12:16
a co do obrazka to tu akurat wygrywa Rosja (okazyjnie), ale niektóre Amerykanki też są ładne
Odpisz
16 maja 2011, 21:53
o tutaj przewaza rosja :D najladniejsze dziewczyny to poli i rosjanki :D
Odpisz
9 sierpnia 2011, 12:16
@xxnorek: słowiańska uroda...
Odpisz
19 czerwca 2011, 17:16
ale brzydkie ***
Odpisz
16 kwietnia 2010, 19:01
ta z USA ladna nawet a ta rosjaninka emo
mozna by dotknac jej cycole usa zadzi
Odpisz
10 czerwca 2011, 18:19
@pawik22: Przerażasz mnie
Odpisz
9 czerwca 2011, 17:26
tera wiem ze z USA!
Odpisz