Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2024, 17:11
Z cyklu, co poeta miał na myśli
Odpisz
3 sierpnia 2017, 21:13
Nie wiem co o tym myśleć
Odpisz
3 sierpnia 2017, 22:20
@ALKATRAZ: kurde, dawno cię nie było, już myślałem że doszedłeś do wniosku że twa egzystencja na jeja po zdwmaskowaniu nie ma sensu
Odpisz
3 sierpnia 2017, 23:30
A kim on jest? . -.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 23:51
@PanSowa12: Nie znasz? Toż to słynny Jejak! - ALKATRAZ
Odpisz
4 sierpnia 2017, 00:42
@PanSowa12: Czlowiek ktory wytrwal lata i nie odpisywal na komentarze.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 01:51
@Pieselek12: Przeż nie o to mi chodzi
Odpisz
4 sierpnia 2017, 02:06
Nie mógłbym, jesteście dla mnie jak rodzina, poza tym jest tu śmiesznie
Odpisz
4 sierpnia 2017, 11:04
@ALKATRAZ: Ohh aż się wzruszyłem. Ma ktoś chusteczki?
Odpisz
4 sierpnia 2017, 13:31
@PanSowa12: Ja wiem xD
Odpisz
24 czerwca 2019, 11:54
@Ameron: *daje chusteczki*
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:14
@PAtrycjaX: dziękuję... jejku, to już dwa lata...
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:41
@Ameron: jak ten czas szybko mija
Odpisz
24 czerwca 2019, 22:03
@PAtrycjaX: i wakacje też szybko miną.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 23:41
Z jakiego to filmu(jeśli z i filmu) jaki jest tytuł I autor piosenki?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 00:52
@DinozaurPrzeznaczenia: Ja to kojarzę z Martix'a, ale mogę się mylić.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 00:50
@DinozaurPrzeznaczenia: Wrzucone
Odpisz
4 sierpnia 2017, 02:23
@DinozaurPrzeznaczenia: Juno Reactor - Navras
Odpisz
4 sierpnia 2017, 10:48
@ZlyBalwanek: dziękuje ci dobry człowieku
Odpisz
4 sierpnia 2017, 10:03
kawa-hi rez
cukier-nowe patche
Odpisz
4 sierpnia 2017, 06:57
Bo gdyby nie było politycznego tytułu to by obrazek nie przeszedł
Odpisz
1 sierpnia 2017, 23:20
Odpisz
2 sierpnia 2017, 00:55
@creeper_girl: Gdybyś nie była dla mnie nie miła to bym usunął cię z listy.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 00:56
O co ci chodzi
Odpisz
2 sierpnia 2017, 01:02
@creeper_girl: o discord burasa
Odpisz
2 sierpnia 2017, 01:03
a jaka lista
i kiedy niemiła
Odpisz
2 sierpnia 2017, 01:05
@creeper_girl: Lista z profilu mego.
a niemiła byłaś jak odmówiłaś zagajcowi przytulasa
Odpisz
2 sierpnia 2017, 01:06
boję się go
Odpisz
2 sierpnia 2017, 01:07
@creeper_girl: czemu?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 01:08
nie widziałeś co wcześniej pisał?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 01:10
@creeper_girl: co niby?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 01:11
gw**** itp.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 01:12
@creeper_girl: a dokładniej?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 01:23
Poszukaj sobie.
Odpisz
2 sierpnia 2017, 01:25
@creeper_girl: Po prostu powiedz co powiedziałem wtedy źle.
czemu nie chciałaś mnie przytulić internetowo ;-;
Odpisz
2 sierpnia 2017, 01:26
Mam złe wspomnienia z takimi rzeczami, ok?
Odpisz
2 sierpnia 2017, 01:26
@creeper_girl: pseplasam
Odpisz
3 sierpnia 2017, 22:01
@creeper_girl: Ty grasz w robloxa??
Odpisz
3 sierpnia 2017, 22:31
@Minokushime: Kiedyś grałam, a co?
Odpisz
4 sierpnia 2017, 03:18
@creeper_girl: A nic po widziałem wczoraj na serwerze osobę o takim nicku...
Odpisz
4 sierpnia 2017, 02:28
teraz każda kawa będzie mi przypominać Europe :P
Odpisz
3 sierpnia 2017, 23:29
Nie rozumiem
Odpisz
4 sierpnia 2017, 00:41
Cukier czyli Europa tonie w pianie czyli w imigrantach.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 00:43
@Royalny: Dziękuję
Odpisz
4 sierpnia 2017, 00:45
Nie masz w domu telewizji od 2 lat czy coś? Dosyć oczywiste, zresztą tytuł: EUROPA.
Odpisz
4 sierpnia 2017, 00:53
@Royalny: Nie oglądam od 2 lat
Odpisz
4 sierpnia 2017, 01:35
@Royalny: Biała Europa tonie w czarnej kawie.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 22:06
Ktoś wie jak się nazywa ten soundtrack ?
Odpisz
4 sierpnia 2017, 00:50
@Nick_G: Wrzuciłem
Odpisz
2 sierpnia 2017, 16:55
Dajcie tytuł...
Odpisz
4 sierpnia 2017, 00:49
@KingsMax: Tytuł dałem w innym komentarzu
Odpisz
4 sierpnia 2017, 00:48
Tytuł tego
Odpisz
4 sierpnia 2017, 00:08
Muzyka wszystko zmienia
Odpisz
4 sierpnia 2017, 00:06
niestety taka prawda: !
-niby jest a jednak, jej nie ma !
Odpisz
3 sierpnia 2017, 22:45
Prawdziwe.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 21:39
Odpisz
3 sierpnia 2017, 21:58
@Soberker: dasz tytuł?
Odpisz
3 sierpnia 2017, 22:09
@juzi46: Terminator 2
Odpisz