Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2017, 18:28
Odpisz
3 sierpnia 2017, 20:32
@xMacius:
Odpisz
3 sierpnia 2017, 21:33
@PaRapps:
Odpisz
14 sierpnia 2017, 09:59
@xMacius:
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:15
@ZSRRBall: No żeś się obudził, ku*wa
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:18
@xMacius: zapadłem w sen zimowy
Odpisz
3 sierpnia 2017, 18:36
A ty akurat leżysz nago na łóżku, bo jest w ciul gorąco
Odpisz
3 sierpnia 2017, 18:41
@Airot: nie uwieże jak nie wyślesz zdjęć
Odpisz
3 sierpnia 2017, 18:49
*uwierzę
Odpisz
3 sierpnia 2017, 18:52
@Airot: i ch*j dawaj foty
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:22
Stulejarz
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2017, 19:29
@xAzumiKx: już nie
Ten filmik mi pomógł
Odpisz
5 sierpnia 2017, 23:24
a tu bum benis!
Odpisz
3 sierpnia 2017, 18:26
I akurat wtedy kapturzyłeś mnicha.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 16:19
@thelich1000: męczyłeś turboptysia
Odpisz
5 sierpnia 2017, 19:48
@Mrs_Voider: Marszczyłeś freda.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 18:31
Dlatego ja się zawsze zamykam w pokoju
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2017, 18:37
Ja też, przeglądasz memcrafta a tu nagle rodzice ci wbijają do pokoju.
Nie miałbyś nawet jak się wytłumaczyć.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 18:41
To już lepiej na porno przełączyć, zawsze mam otwarte w innej karcie i jedna ręka na ctrl+w żeby kliknąć w razie czego
Odpisz
5 sierpnia 2017, 13:21
aż mi sie przypomniały komentarze pod "arka satan- płody, płody, płdoy" btw polecam piosenke.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:05
No widzisz, ty przynajmniej własny pokój masz.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:19
@GalenMarek: Ja mam to szczęście być jedynym dzieckiem moich rodziców i posiadam duży zarąbisty pokój tylko dla mnie.
Ale na razie i tak śpię u taty, bo u mnie farba schnie i śmierdzi, przez co się duszę :V
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:28
@Monnx: Farciara. Nice avek btw :v
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:29
@GalenMarek: Dzięki kochany :*
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:31
@Monnx: Nie ma za co najdroższa :v
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:32
@GalenMarek: Oj, co się tak krzywisz misiu?
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:35
@Monnx: Za dużo kwasu w zbyt krótkim czasie :l
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:38
@GalenMarek: Znam rozwiązanie. Weź eutanazol.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:42
@Monnx: Chyba ograniczę się do dezynfekcji alkoholowej.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 19:43
@GalenMarek: Dobrze że mi przypomniałeś. Muszę znaleźć denaturat.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 20:08
@Monnx: Na co Ci -_O?
Odpisz
3 sierpnia 2017, 20:08
@GalenMarek: Ma odpowiednie zastosowanie.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 20:13
@Monnx: Zapytam inaczej. Do czego go wykorzystasz?
Odpisz
3 sierpnia 2017, 20:14
@GalenMarek: Hmmm... Do czegoś, gdzie jest mi potrzebny.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 20:16
@Monnx: Pasuje.
Odpisz
3 sierpnia 2017, 18:26
Odpisz