Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nie są aż takie pyszne
Można, tylko trzeba wstawać rano
To będzie bolało
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2019, 07:19
No i to jest właśnie logika internautów. Jak coś jest po prostu tak narysowane, to zajebiste, super i wgl. A jak jest napisane, że to furry, to minusujecie, obrażacie, je**ć furry... Ludzie, ogarnijcie się. Tak. Ten tygrys to furry
Odpisz
9 lutego 2016, 16:10
me gusta ka pusta
Odpisz
17 października 2017, 14:40
@Soczyniaaa: me gusta duże biusta
Odpisz
16 czerwca 2015, 16:05
"ma ból dupy od tego"
Odpisz
25 marca 2014, 16:43
Czy tylko moim zdaniem tej tygrys me gusta przypomina bardziej poker face ?
Odpisz
24 listopada 2014, 14:15
@buttie_cullen: Nope.
Odpisz
12 czerwca 2013, 14:24
najlepsze me gusta
Odpisz
19 maja 2013, 20:36
Trollface to debeściak
Odpisz
22 marca 2013, 07:52
do połowy są udane jeszcze, ale potem tak se.
Odpisz
22 marca 2013, 16:51
@Baca_online: Narysuj lepsze jak takiś wybredny, chętnie je sobie obejrzę ^^. Moim zdaniem te są bardzo fajne.
Odpisz
22 marca 2013, 20:07
@dolares97: po maturze. challenge accepted
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2013, 14:18
@Baca_online: Spodziewałem się hejta, ale widzę poważne podejście : ) Czekam więc na rezultat, kto wie, może trafi na główną :]
Chyba, że chodziło Ci o to, że zrobisz to po maturze... wtedy sobie poczekamy xP
Odpisz
23 marca 2013, 18:04
@dolares97: tak, miałem na myśli to, że zrobię to po moim egzaminie maturalnym, ale dzięki za pomysł na temat :D
Odpisz
22 marca 2013, 15:25
Genitalne
5/5
Odpisz
21 marca 2013, 23:21
Genialne :)
Fajny pomysł i dobry twórca, wie jak sie rysuje :P
Odpisz
21 marca 2013, 23:21
za***ste! szacun XD XD XD XD
Odpisz
21 marca 2013, 21:35
swietna kreska :) tworca ma naprawde dobrze wycwiczona reke - wiem sam ieco szkicuje :P
Odpisz
21 marca 2013, 20:58
BYŁO
Odpisz
21 marca 2013, 19:38
mmme gusta
Odpisz
21 marca 2013, 18:42
fajne! trollface i ME GUSTA mnie rozwalają
Odpisz
21 marca 2013, 18:34
Zawsze jakaś alternatywa.
Odpisz