Jak chcesz doić markę, to zrób to chociaż porządnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2020, 11:45
Od kiedy Korra to dobry spin-off?
Odpisz
17 stycznia 2023, 11:37
@Martyna_09: od zawsze
Odpisz
10 listopada 2019, 00:22
Oj, nie dawajmy Korry za przykład!
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2017, 15:08
Szczerze powiedziawszy najbardziej z tych starych tytanów kojarzę porno przeróbki z neta.
Odpisz
8 sierpnia 2017, 15:11
@EmielRegis: xd
Odpisz
8 sierpnia 2017, 15:13
@maxiu1244: No co? Ja tylko wyszukiwałem odcinków na necie i jakoś znalazłem.
Odpisz
8 sierpnia 2017, 15:16
@EmielRegis: były fapable?
Odpisz
8 sierpnia 2017, 15:17
@ReptilianJan: tak, ale trochę krótkawe.
Odpisz
8 sierpnia 2017, 19:34
@EmielRegis: pij sok z kaktusa. sok z kaktusa jest najbardziej mokry.
Odpisz
8 sierpnia 2017, 19:38
@BarMar100: Najbardziej mokrą rzeczą na świecie jest szparka typowej blachary-karyny do której zagadał Jakiś bogacz w lamborginii.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 06:54
@EmielRegis: ale sok z kaktusa jest na drugim miejscu.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 08:59
@BarMar100: nie ma nic bardziej mokrego od soku z kaktusa
Odpisz
23 sierpnia 2017, 09:10
@EmielRegis: nie najbardziej mokrą rzeczą jest bibka laski do której zagadał lord kruszwil ze swoim rolexem
Odpisz
23 sierpnia 2017, 09:43
@ReptilianJan: piłeś coś?
Odpisz
23 sierpnia 2017, 11:19
@kiwizdziwi: pił. Prestiżową wodę.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 19:27
@BarMar100: albo sok z drewna
Odpisz
20 września 2018, 13:15
@kiwizdziwi: albo sok z kaktusa
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:24
Kto lubi Raven i Gwiazdke niech da łapke w góre
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:32
Zbieram gang!
Idziemy napaść na ludzi którzy zmienili Młodych Tytanów na...
Na to coś.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 16:12
@LeBitch: Mogę dołączyć?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 20:03
@niemamnic: Jasne B]]
Odpisz
9 sierpnia 2017, 21:42
@LeBitch: ja też się dołączam
Odpisz
9 sierpnia 2017, 22:23
@LeBitch: Idę z wami! ;D
Odpisz
10 sierpnia 2017, 02:07
@LeBitch: idę niczym bojówka lakarnuma, pozdro dla kumatych.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 17:43
@trinty: najlepsza grupa na fb
Odpisz
9 sierpnia 2017, 17:02
ciekawe:
Odpisz
10 sierpnia 2017, 02:10
@seba745: seba odcinek młodych tytabów things change to odcinek specjalny, dlatego taka różnica czasu.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 21:41
mnie bardziej legenda korry przypomina sequel, ale co ja tam wiem
Odpisz
9 sierpnia 2017, 19:35
Korra nawet Aangowi do pięt nie dorastała, pierwsze dwa sezony to kompletny crap, dwa kolejne trzymają poziom ze względu na Zaheera i Kuvirę, nowy tream avatar to porażka, Asami jest drętwa jak kij, jedyny development jaki dostała jako główna postać to hurr durr mój stary robił z terrorystami a teraz gnije w sztumie, już bardziej rozwinięte były postacie drugoplanowe niż ona, jedyny jej plus to taki że nie wku*wia jak korra na którą nie da się patrzyć, mako miał potencjał ale zepsuli go jako postać po całości, jedynie Bolin jakkolwiek poziom trzymał, mimo że był biedną wersją sokki i też irytował na początku to potem sie ogarnął, już drugoplanowe postacie jak Lin albo Tenzin były o wiele lepsze
Odpisz
9 sierpnia 2017, 19:04
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:54
Legenda Korry trzymała jakiś poziom, ale daleko jej było do Aanga. Poza tym Korra była momentami naprawdę wkurzająca.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:38
Zwłaszcza że "GO!" to nie spinoff
Odpisz
9 sierpnia 2017, 14:35
Według mnie Legenda Korry miała ogromny potencjał, ale ją spieprzyli ;-;
Odpisz
9 sierpnia 2017, 14:03
Legenda Aanga była w wuj lepsza według mnie. A do tego Legenda Kory to nie spin-off. To sequel ._.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 12:44
(obrazek dla przyciągnięcia uwagi)
Tak wg to oprócz serii młodzi tytani można obejrzeć filmy np. Młodzi tytani: Zdradziecki pakt, Liga sprawiedliwości kontra młodzi tytani lub Młodzi tytani: Problem w Tokio.
Jeśli ktoś nie oglądał, polecam, dobry odbieg od odcinkowej rutyny.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 13:09
@trinty: . odpisz miie
Odpisz
10 sierpnia 2017, 02:11
@Ezaikiel: odpisuję tobie.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 14:35
@trinty: nwm za co strzałki w dół ale przynajmniej nie zapomne o tytułach wymienionych w komentarzu
Odpisz
10 sierpnia 2017, 20:13
@Ezaikiel: Bardzo miły komentarz, ale mi tam nie zależy na ocenie.
Piszę co sądzę, kazdy ma swoje zdanko.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 20:15
@Ezaikiel: Miłej pory w której to odczytasz.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:42
@trinty: dziękować i nawzajem.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 04:20
@Ezaikiel: A nie ma za co.
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2017, 12:17
Ja wolałem legende aanga niż korry
Odpisz
9 sierpnia 2017, 12:40
Wolę Naruto
Odpisz