Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Martyna_09

15 sierpnia 2020, 11:45

Od kiedy Korra to dobry spin-off?

Avatar qAzert

17 stycznia 2023, 11:37

@Martyna_09: od zawsze

Avatar Grzechoooo

10 listopada 2019, 00:22

Oj, nie dawajmy Korry za przykład!

Avatar EmielRegis

Edytowano - 8 sierpnia 2017, 15:08

Szczerze powiedziawszy najbardziej z tych starych tytanów kojarzę porno przeróbki z neta.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar kiwizdziwi

23 sierpnia 2017, 19:27

@BarMar100: albo sok z drewna

Avatar YouGoSlavia

20 września 2018, 13:15

@kiwizdziwi: albo sok z kaktusa

Avatar WolfieTheGamer

10 sierpnia 2017, 18:24

Kto lubi Raven i Gwiazdke niech da łapke w góre

Avatar LeBitch

9 sierpnia 2017, 15:32

Zbieram gang!

Idziemy napaść na ludzi którzy zmienili Młodych Tytanów na...
Na to coś.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar trinty

10 sierpnia 2017, 02:07

@LeBitch: idę niczym bojówka lakarnuma, pozdro dla kumatych.

Avatar zyczemilegodnia

10 sierpnia 2017, 17:43

@trinty: najlepsza grupa na fb

Avatar seba745

9 sierpnia 2017, 17:02

ciekawe:

Avatar trinty

10 sierpnia 2017, 02:10

@seba745: seba odcinek młodych tytabów things change to odcinek specjalny, dlatego taka różnica czasu.

Avatar zyczemilegodnia

9 sierpnia 2017, 21:41

mnie bardziej legenda korry przypomina sequel, ale co ja tam wiem

Avatar Tinheart

9 sierpnia 2017, 19:35

Korra nawet Aangowi do pięt nie dorastała, pierwsze dwa sezony to kompletny crap, dwa kolejne trzymają poziom ze względu na Zaheera i Kuvirę, nowy tream avatar to porażka, Asami jest drętwa jak kij, jedyny development jaki dostała jako główna postać to hurr durr mój stary robił z terrorystami a teraz gnije w sztumie, już bardziej rozwinięte były postacie drugoplanowe niż ona, jedyny jej plus to taki że nie wku*wia jak korra na którą nie da się patrzyć, mako miał potencjał ale zepsuli go jako postać po całości, jedynie Bolin jakkolwiek poziom trzymał, mimo że był biedną wersją sokki i też irytował na początku to potem sie ogarnął, już drugoplanowe postacie jak Lin albo Tenzin były o wiele lepsze

Avatar Masellko

9 sierpnia 2017, 19:04

Avatar Wardan

9 sierpnia 2017, 15:54

Legenda Korry trzymała jakiś poziom, ale daleko jej było do Aanga. Poza tym Korra była momentami naprawdę wkurzająca.

Avatar MineDan

9 sierpnia 2017, 15:38

Zwłaszcza że "GO!" to nie spinoff

Avatar PeeHa

9 sierpnia 2017, 14:35

Według mnie Legenda Korry miała ogromny potencjał, ale ją spieprzyli ;-;

Avatar zurek1

9 sierpnia 2017, 14:03

Legenda Aanga była w wuj lepsza według mnie. A do tego Legenda Kory to nie spin-off. To sequel ._.

Avatar trinty

9 sierpnia 2017, 12:44

(obrazek dla przyciągnięcia uwagi)
Tak wg to oprócz serii młodzi tytani można obejrzeć filmy np. Młodzi tytani: Zdradziecki pakt, Liga sprawiedliwości kontra młodzi tytani lub Młodzi tytani: Problem w Tokio.
Jeśli ktoś nie oglądał, polecam, dobry odbieg od odcinkowej rutyny.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Ezaikiel

10 sierpnia 2017, 21:42

@trinty: dziękować i nawzajem.

Avatar trinty

11 sierpnia 2017, 04:20

@Ezaikiel: A nie ma za co.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 sierpnia 2017, 12:17

Ja wolałem legende aanga niż korry

Avatar JanuszWaleczny

9 sierpnia 2017, 12:40

Wolę Naruto

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka