Nie i odczep się w końcu!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Miło z ich strony, śliczne są
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2017, 17:10
Mam siostre i na youtubie mam w polecanych poje**ne rzeczy.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 11:19
Pregnant Steve and Zombie Fidget Spinner
Odpisz
12 sierpnia 2017, 10:37
Nie takie ale raz wchodze i jakaś dziewczyna bawiąca się plasteliną, wszystko ok gdyby nie pie**oliła głupot, wmawiała że jeżeli rodzice zakazują jej oglądać to niech się buntują i napi**dalała ku*wa 25 reklam w 15 minutowym filmie (oczywiscie działały tylko niektóre ale pod każdym filmem coś takiego samo się raczej nie pojawiło).
Czasem warto zobaczyć co rodzeństwo ogląda szczególnie jak jest tak małe jak u mnie.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 11:11
Nom. Ja wole puścić bratu Kacze opowieści lub Samuraja Jacka niż użerać się z ch*jowymi tytanami w tle.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 13:31
Wiesz że to jest marudzenie jak starej babci?
Najlepiej zrobić kompromis i puścić coś nowszego ale coś co akceptujesz, albo kacze opowieści to jest ku*wa zajebiste.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 15:47
Do mojego czepia się bratanica (4 lata) i kuzynka (10 lat) ale nie daję bo mi zepsują
Odpisz
8 sierpnia 2017, 16:40
Po moim trupie. Przez tego małego gnoja zbyt wiele razy sobie telefon musiałem zmienić.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:38
@jakub17: Piona.Już 4 razy mi go rozpierniczył i mame nadal mówi ,,że to niechcący''
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:42
@rafken: Też masz opętanego młodszego brata? Mój to zło wcielone
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:44
@jakub17: Mój to za byle co przypierniczy.Młody ma 4 lvl.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:48
@rafken: Jedynie kogo mam po swojej stronie to młodsza siostra
Odpisz
11 sierpnia 2017, 11:03
@jakub17: Mam tylko tatę ale z racji tego że jeździ po krajach to raz na 1000 lat przyjeżdża ;-;
Odpisz
11 sierpnia 2017, 12:13
@rafken: To współczuję. Mój tata ma za mocny gen śmieszka i każdy wybryk tego kurdupla obraca w żart.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:37
@jakub17: ,,Kiedy jedyny śmieszek w rodzinie oprócz ciebie to twój kuzyn którego kochasz ale za chwilę umrze i nikt już nie będzie rozumiał twoich żartów''
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:38
@rafken: Tata to jedyny śmieszek który w domu rozumie moje poczucie humoru.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:44
@jakub17: A mój kuzyn umrze na raka i NIKT nie będzie rozumiał moich żartów
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:46
@rafken: Ale tak na poważnie czy to tylko żart?
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:55
@jakub17: Lekarze nie potwierdzili.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:01
@rafken: Czemu mam wrażenie, że żartujesz?
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:49
@rafken: chciałem mówić o tym że kochasz swojego kuzyna.,. ale to chyba nie na miejcu
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:48
Raz miałem w grze RPG zw, a mój kochany braciszek sprzedał do npc 3/4 przedmiotów Premium, na które łącznie poszło ponad 200zł
#Nobody
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:18
HA! Nie mam młodszego rodzeństwa :)
Odpisz
11 sierpnia 2017, 11:38
@Pieselek12: ha! Nie mam w ogóle rodzeństwa!..
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:02
O ty!
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:03
@Pieselek12: Za to mam 5 starszych braci...
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:59
Gdy młodsze poszło do rodziców na skargę, to u mnie rodzice zawsze mówili:
"no i dobrze, że nie chce dać, szkoda prądu, po co ślepia psuć, poucz się...."
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2017, 10:46
W moim przypadku gdy odmawiam to kończy się na tym że brat idzie do matki. Wtedy muszę mu dać bo "jestem nie miły dla brata, i jak mu nie dam to szlaban".
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2017, 10:11
naszczęście nie mam młodszego brata tylko siostre i ma swój telefon i na moim prare gier
Odpisz