Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2019, 17:18
I to dość na czasie bo bez ramek i kwadratowy
(Wiem data)
Odpisz
10 sierpnia 2017, 23:37
przypomniał mi się odcinek Trudnych Spraw, gdzie laska kupiła lustro, myśląc, że to tablet :p
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:36
@Kacprrr: co
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:53
@Kacprrr: też go pamiętam...
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:53
@WilQu: tak było
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:57
@Kacprrr: Który to odcinek?
Odpisz
11 sierpnia 2017, 12:05
@OrangeCherry: .
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:05
@ben1794: .
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:44
@drollercastergirl: .
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:18
@Kacprrr: .
Odpisz
11 sierpnia 2017, 17:35
@OrangeCherry: .
Odpisz
11 sierpnia 2017, 17:44
@Kacprrr: Lol widziałem to xd
Odpisz
11 sierpnia 2017, 18:08
@OrangeCherry: nie wiem, oglądałem go kilka miesięcy temu :/
Odpisz
11 sierpnia 2017, 19:55
@Kacprrr: 8===D
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:10
@Kubell_:
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:53
@Kacprrr: benis!!!!!
Odpisz
11 sierpnia 2017, 23:19
@Kacprrr: Chodzi o to?
Odpisz
11 sierpnia 2017, 23:33
@Szorstka_Pienta: Tak to ten, ale zna ktoś numer odc.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 23:53
@Szorstka_Pienta: tak, to ten odcinek :D
Odpisz
12 sierpnia 2017, 00:32
@ben1794: Jest to 373 odcinek.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 14:47
@Szorstka_Pienta: sezon ?
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2017, 19:50
nowy Iphone 8 wygląda świetnie
Odpisz
11 sierpnia 2017, 11:42
samsung s10 bez ramek
Odpisz
11 sierpnia 2017, 11:43
@xMacius: i home buttona, jest też płaski w ch*j
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:05
@xMacius: plaski jak gimnazjalistka
Odpisz
11 sierpnia 2017, 15:33
@MR_Lizard: XD
Odpisz
11 sierpnia 2017, 15:03
ej to mój poznaje go oddaj
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:44
Wyglada na Sony Xperia :/
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:09
ten jest bezramkowy a Xperia ma najgrubsze ramki w biznesie xd
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:07
a może ramki odbijaj jak ekran
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2017, 00:30
przypomniał mi się stary obrazek o NoPhone. Stare jeja... nostalgia intensifies
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:26
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:43
To cegła czy co?
(_______)
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:44
@Memiarz57: odbija się w tym telefon
Odpisz
10 sierpnia 2017, 20:25
@Memiarz57: Kawałek szkła.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:05
dziękuję dobry człowieku
Odpisz
10 sierpnia 2017, 20:11
samsung galaxy s10+
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:43
Xperia czy Huawei?
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:43
@xAzumiKx: chyba aj fon ale się nie znam
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:41
Śmieszek
Odpisz