Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie po oczach
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Tymi się chodzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2019, 16:08
Teraz czakeć aż ktoś nazwie dziecko Hłakin po Joaquimie Phoenixie.
Odpisz
2 kwietnia 2018, 07:46
Kłetinkowi na uspokojenie najlepiej przydałaby się zmiana matki
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:56
Kłemtinek? To jakiś nowy pokemon?
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:56
@Krzyniu: (autokorekta poprawia na "plemnik")
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2017, 07:27
@Krzyniu: Nie, Kłentinek to legendarny pokemon z 3 generacji
PS: Ktoś wie czemu mam "Kłentinek" zapisane w autokorekcie?
Odpisz
8 sierpnia 2017, 17:56
imię chyba inspirowane słodkim flirtem ale napisała to osoba z autyzmem..
Odpisz
8 sierpnia 2017, 18:16
@Interfectrix: Nie, w SyFie jest Kentin. A jeśli chodzi o Kłentina, to np. jest Quentin Tarantino (taki reżyser), no ew. jest też osób bandytów Quentina w Gothicu.
Odpisz
8 sierpnia 2017, 19:36
@Myszkapl: ale no co za dębik by to pisał przez "K" a poza tym wiele rakowych osob w fandomach mówi na Kentina- Kłentinek ;-;
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:14
@Interfectrix: Proszę nie obrażać autystów, autyści to logiczni, racjonalni i myślący ludzie.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 20:44
@Josef_Allerberger: inteligentni inaczej?
Odpisz
11 sierpnia 2017, 00:16
@Interfectrix: W jęz. polskim jest już spolszczone imię - odpowiednik zagranicznego Quentin, mianowicie Kwintyn....
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:14
@Mariano_italiano: ale no ku*wa nie Kłentinek...
Odpisz
8 sierpnia 2017, 17:50
ku*wa co to za imię?!?!?
Odpisz
8 sierpnia 2017, 17:51
@ReptilianJan: kul i nowoczesne
Odpisz
8 sierpnia 2017, 17:51
@Princess_Unattainable: jprdl to kaleczenie dziecka
Odpisz
8 sierpnia 2017, 17:53
@ReptilianJan: przynajmniej wiadomo kogo nie szczepić
Odpisz
8 sierpnia 2017, 17:54
@Princess_Unattainable: skisłem
Odpisz
8 sierpnia 2017, 18:03
@ReptilianJan: Quentin, tak jak Tarantino.
Odpisz
8 sierpnia 2017, 18:07
@ReptilianJan: Quentin
TO KU*WA OBRAŻANIE BITWY POD ST. QUENTIN
Odpisz
8 sierpnia 2017, 19:43
@ReptilianJan: KŁENTIN TARANTINO
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:22
@BabkaZmarihuano: Kłentin Tarentyno.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:37
@IkoUchiha: Kłentinek Tarantynko
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:38
qłemtin tarantula
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:53
@ReptilianJan: byłem na obozie to była dziewczynka która miała na imie maja pszczoła
Odpisz
10 sierpnia 2017, 23:32
@KOLIBER_1337: A gdzie gość o nazwisku/ksywie "Gucio" ?
Odpisz
11 sierpnia 2017, 09:39
@ReptilianJan: chyba czuje dume ze moja mama nazwala mnie Julia a nie dżesika lub andżelika
Odpisz
11 sierpnia 2017, 09:50
@AZKABANA: Ja też mam na imię Julia
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:18
@BabkaZmarihuano: a ja Jan
Odpisz
11 sierpnia 2017, 12:39
@Monster_: Na obozie miałem ziomka o ksywie,, Gutek ''
Odpisz
11 sierpnia 2017, 11:08
Wczoraj widziałam autentycznego Brajanka.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 01:17
przeczytałem klientowi.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:16
Dobra, co to kadarka?
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:32
@Kiler1: K:D:A Arka no chyba proste? :/
Odpisz
11 sierpnia 2017, 01:12
@Kiler1: Wino z biedry
Odpisz
10 sierpnia 2017, 20:17
Wiem że to głupie ale co to jest ta kadarka?
Odpisz
10 sierpnia 2017, 20:24
@Memiera: Wino z Biedronki
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:11
@OfensywnyJanusz: Dziękuję bardzo.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:56
Zostanie przywódcą bandytów.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:05
Brzmi jak kretynek
Odpisz
8 sierpnia 2017, 20:21
Ewentualnie eutanazja
Odpisz