memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 listopada 2021, 15:55
Gas gas gas I'm gonna step on the gas TONIGHT I WILL DO IT Yeah yeah yeah i will step on the gas I am real heroooo
Odpisz
24 października 2018, 19:28
GAS GAS GAS WCISKAM DO DECHY GAS GAS GAS GAS POLICJA GONI NAS
12 sierpnia 2017, 22:47
przypadkiem słucham tego w tle ...
10 sierpnia 2017, 18:39
Pamięta ktoś jeszcze Gazowników Hitlera?
10 sierpnia 2017, 19:20
@Krzyniu: Hitler, dumny człowiek, chciał tylko dotlenić Żydów
11 sierpnia 2017, 23:58
@Relewantny: A się przejęzyczył, i kazał ich utlenić, a reszcie dać niezapomnianą przygodę z cyklonem -b lub CO a następnie też utlenić
11 sierpnia 2017, 12:22
Myślałem, że to deja vu.
10 sierpnia 2017, 22:05
GAS GAS GAS
10 sierpnia 2017, 19:24
Kiedy czołg jedzie w twoją stronę a ty uciekasz
10 sierpnia 2017, 18:51
Słabe 😐😐😐😐😐😑😑😑😑😑🙁🙁😫
10 sierpnia 2017, 19:34
@Smaug_02: na jeja emoji są surowo zakazane przez spoleczność, tutaj możesz uzywać tylko emotikonow jak np :/
10 sierpnia 2017, 21:27
@Smaug_02: emodzi som spoko😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌👌👌👌👌👌
10 sierpnia 2017, 21:57
10 sierpnia 2017, 18:17
Fajnie się przy tej muzyce gra luckiem w overwatchu ;)
9 sierpnia 2017, 22:58
Aj Ken bi jur hiroo
10 sierpnia 2017, 18:07
@Domyciahejpasterze: bejbi
10 sierpnia 2017, 00:51
Tak się składa, że Niemcy nie użyli ani razu gazów bojowych podczas drugiej wojny światowej, bo bali się odwetu. Właściwie tak trzymały się nawzajem w szachu wszystkie ówczesne mocarstwa, na przykład ZSRR czy Wielka Brytania.
10 sierpnia 2017, 12:59
@Kuba1001: Tutaj chodzi o pierwszą.
10 sierpnia 2017, 13:40
@Hawaiiball: Tsa, zauważyłem to teraz. Wiesz, około pierwszej w nocy mój umysł nie jest bystry niczym górski potok.
9 sierpnia 2017, 18:19
Fajnie się gra w Need for Speed, Forzę albo inną ścigałkę słuchając tego albo Running in the 90's.
9 sierpnia 2017, 18:58
@Zygarde: Modem talking, modern walking in the streets New desire,take me higher Lift me higher with your speed I need fire
9 sierpnia 2017, 20:48
@Zygarde: Ja to słucham grajac w Beamng Drive
9 sierpnia 2017, 18:17
Kto zepsuje średnią jest ch*jem
9 sierpnia 2017, 18:32
@czarekdoge100: pod moim było 17 piątek i ktoś dal 4...
Edytowano - 9 sierpnia 2017, 18:07
I jeszcze do tego przydomek tego co to nagrał, Manuel
9 sierpnia 2017, 18:07
@zyl15: ?
9 sierpnia 2017, 18:08
@zyl15: *pseudonim. Przydomek to może mieć monarcha.
9 sierpnia 2017, 18:11
@Hawaiiball: No whatever wiadomo o co chodzi
@zyl15: No gas gas gas. Manuel niemieckie imię
9 sierpnia 2017, 18:14
@zyl15: Teraz zrozumiałem *podaje semechki w podzięce*
@crimzon: Spasiba tawarisz crimzon *otwiera* Trzymaj, poczęstuj się
9 sierpnia 2017, 18:27
@zyl15: Nie, dzięki. Są zatrute h*jowym majonezem
9 sierpnia 2017, 18:28
@crimzon: O ty zamachowcu jeden,
9 sierpnia 2017, 18:30
@zyl15: *Wyku*wia salto mortale ku*wa w tył z odpalonym smoke'iem*
@crimzon: Więc to teraz gopnik morduje gopnika, do czego to doszło
9 sierpnia 2017, 18:44
@zyl15: Gazprom poszedł w góre
9 sierpnia 2017, 18:47
@crimzon: Tja...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 listopada 2021, 15:55
Gas gas gas
I'm gonna step on the gas
TONIGHT I WILL DO IT
Yeah yeah yeah i will step on the gas
I am real heroooo
Odpisz
24 października 2018, 19:28
GAS GAS GAS
WCISKAM DO DECHY GAS
GAS GAS GAS
POLICJA GONI NAS
Odpisz
12 sierpnia 2017, 22:47
przypadkiem słucham tego w tle ...
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:39
Pamięta ktoś jeszcze Gazowników Hitlera?
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:20
@Krzyniu: Hitler, dumny człowiek, chciał tylko dotlenić Żydów
Odpisz
11 sierpnia 2017, 23:58
@Relewantny: A się przejęzyczył, i kazał ich utlenić, a reszcie dać niezapomnianą przygodę z cyklonem -b lub CO a następnie też utlenić
Odpisz
11 sierpnia 2017, 12:22
Myślałem, że to deja vu.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 22:05
GAS GAS GAS
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:24
Kiedy czołg jedzie w twoją stronę a ty uciekasz
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:51
Słabe 😐😐😐😐😐😑😑😑😑😑🙁🙁😫
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:34
@Smaug_02: na jeja emoji są surowo zakazane przez spoleczność, tutaj możesz uzywać tylko emotikonow jak np :/
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:27
@Smaug_02: emodzi som spoko😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌👌👌👌👌👌
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:57
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:17
Fajnie się przy tej muzyce gra luckiem w overwatchu ;)
Odpisz
9 sierpnia 2017, 22:58
Aj Ken bi jur hiroo
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:07
@Domyciahejpasterze: bejbi
Odpisz
10 sierpnia 2017, 00:51
Tak się składa, że Niemcy nie użyli ani razu gazów bojowych podczas drugiej wojny światowej, bo bali się odwetu. Właściwie tak trzymały się nawzajem w szachu wszystkie ówczesne mocarstwa, na przykład ZSRR czy Wielka Brytania.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 12:59
@Kuba1001: Tutaj chodzi o pierwszą.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 13:40
@Hawaiiball: Tsa, zauważyłem to teraz. Wiesz, około pierwszej w nocy mój umysł nie jest bystry niczym górski potok.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:19
Fajnie się gra w Need for Speed, Forzę albo inną ścigałkę słuchając tego albo Running in the 90's.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:58
@Zygarde: Modem talking, modern walking in the streets
New desire,take me higher
Lift me higher with your speed
I need fire
Odpisz
9 sierpnia 2017, 20:48
@Zygarde: Ja to słucham grajac w Beamng Drive
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:17
Kto zepsuje średnią jest ch*jem
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:32
@czarekdoge100: pod moim było 17 piątek i ktoś dal 4...
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2017, 18:07
I jeszcze do tego przydomek tego co to nagrał, Manuel
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:07
@zyl15: ?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:08
@zyl15: *pseudonim. Przydomek to może mieć monarcha.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:11
@Hawaiiball: No whatever wiadomo o co chodzi
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:11
@zyl15: No gas gas gas. Manuel niemieckie imię
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:14
@zyl15: Teraz zrozumiałem *podaje semechki w podzięce*
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:17
@crimzon: Spasiba tawarisz crimzon
*otwiera*
Trzymaj, poczęstuj się
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:27
@zyl15: Nie, dzięki. Są zatrute h*jowym majonezem
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:28
@crimzon: O ty zamachowcu jeden,
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:30
@zyl15: *Wyku*wia salto mortale ku*wa w tył z odpalonym smoke'iem*
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:32
@crimzon: Więc to teraz gopnik morduje gopnika, do czego to doszło
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:44
@zyl15: Gazprom poszedł w góre
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:47
@crimzon: Tja...
Odpisz