Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Równi i równiejsi
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2018, 16:23
koliber 44
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2017, 09:02
wow, gościu musi być totalnym hardkorem skoro nie zmiażdżył jeszcze tego delikatnego zwierzęcia
Odpisz
18 sierpnia 2017, 11:39
jaki uroczy, chcę takiego <3
Odpisz
18 sierpnia 2017, 02:45
Koliberek, ot
Odpisz
10 sierpnia 2017, 10:20
wery kolorful 🅱ir🅱
Odpisz
10 sierpnia 2017, 20:45
Kiedy popularny sposób pisania przyjdzie z reddita na jeja po kilku miesiącach...
Odpisz
10 sierpnia 2017, 21:08
@RudyArab: To źle?
Odpisz
12 sierpnia 2017, 00:48
Czy ja wiem, mało komfortowo. :&
Odpisz
8 sierpnia 2017, 20:29
ale słodziak
Odpisz
8 sierpnia 2017, 20:31
można go zjeść
Odpisz
8 sierpnia 2017, 23:47
@ReptilianJan: .
Odpisz
9 sierpnia 2017, 00:24
@ReptilianJan: Ty bubo bez serca
Odpisz
10 sierpnia 2017, 07:17
HAU HAU WOOOOF FOF HAU CHAU HAŁ
Odpisz
10 sierpnia 2017, 07:31
@ReptilianJan: Chcesz może mojego ptaka do buzi 👌 ( ͡o ͜ʖ ͡o)
Odpisz
10 sierpnia 2017, 08:30
@maxiu1244: ja myślałem że człowiek ma 🅱enisa a nie ptaka
Odpisz
10 sierpnia 2017, 10:10
@ReptilianJan: Chcesz powiedzieć, że kurczak, którego mam w lodówce, nie jest ptakiem, tylko benisem?
Odpisz
10 sierpnia 2017, 15:08
@ReptilianJan: Ja myślałem że go zgniecie w tych palcach... Mój muzg ma chore wyobrażenia...
Odpisz
10 sierpnia 2017, 11:59
Koliber ?
Odpisz
10 sierpnia 2017, 09:13
Ten ptak musi być cholernie zestresowany, no bo wyobraźcie sobie, że ktoś was tak trzyma i jak trochę mocniej ściśnie to flaki wyjdą na zewnątrz
Odpisz
8 sierpnia 2017, 21:41
Jeden z artefaktów samego bozydara, złuż mu pokłon to nie dostaniesz bana.
Odpisz
8 sierpnia 2017, 22:34
złóż*
Odpisz
8 sierpnia 2017, 23:46
złóż*
Odpisz
10 sierpnia 2017, 07:41
Istnieje opcja "edytuj"
Odpisz
10 sierpnia 2017, 08:42
zuurz*
Odpisz
9 sierpnia 2017, 10:09
Wszyscy razem: PE-DA-ŁY!
Odpisz
9 sierpnia 2017, 00:54
Jaki ładny chomik
Odpisz
8 sierpnia 2017, 21:34
Kurde, tak pokazywać publicznie swojego ptaka?!
Odpisz