Kiedy laska jest ładna, ale się wstydzi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nieuczciwa ocena
To musiało być męczące
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2018, 21:00
fajny kotek heheszki
Odpisz
4 maja 2018, 17:47
<3
Odpisz
2 kwietnia 2018, 21:10
Jeju, ale słodki kotek :'))))))
Odpisz
9 sierpnia 2017, 20:46
Jedyne czego się wstydzę to wystających policzków ;-;
Odpisz
10 sierpnia 2017, 05:50
Czemu, w niekórych połaczeniach nawet nieźle to wygląda
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:16
@StolecBolec: Niski wzrost+wystające policzki+dziecięca uroda= wszyscy twierdzą że jestem słodka a to nie prawda ;-;
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:34
Nie wiem, ale jak tak mówią to raczej prawda, chociaż zależy też kto
Odpisz
14 sierpnia 2017, 15:27
@StolecBolec: Jeden znajomy mi to ciągle mówi tylko po to żeby mnie wnerwić ;_______;
Odpisz
14 sierpnia 2017, 16:02
Faceci często tak mówią żeby przykro nie było więc z pewnością nie mowi by wnerwić, ale możliwe też że to szczere jest
Odpisz
14 sierpnia 2017, 16:04
@StolecBolec: On wie ze to mój kompleks, kiedy o tym mówi robi mu się szyderczy uśmiech
Odpisz
14 sierpnia 2017, 16:18
Bo chlop zawstydza się może
Odpisz
14 sierpnia 2017, 16:34
@StolecBolec: Niby czym? XD
Odpisz
14 sierpnia 2017, 17:27
No mówiac komplement niektórzy się uśmiechają dziwnie. nie wiem nie widziałem sytuacji tej. mowie tylko opcje
Odpisz
14 sierpnia 2017, 17:29
@StolecBolec: To jest jakaś opcja v:
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:35
poprostu jest. zyebana
Odpisz
9 sierpnia 2017, 23:01
napis jest tu zbędny..
bo
to
takie urocze ^^
Odpisz
9 sierpnia 2017, 21:51
Czy jestem jedyny, który zamiast koty mówi koszki?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 21:47
Takie smutne i takie prawdziwe...
Odpisz
8 sierpnia 2017, 20:57
Lepsze to niż gdyby atencjowała się tym ciągle na fb
Odpisz
9 sierpnia 2017, 19:55
@StolecBolec: Właśnie
Odpisz
9 sierpnia 2017, 19:34
To jest dziwne. Że są takie piękne dziewczyny, ale nie wiedzą , albo nie chcą wiedzieć, że są piękne
Odpisz