Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Deal życia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Phi!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2010, 17:34
taak jasne, też mi porównanie - stary wojenny rosyjski wrak i nowoczesny amerykański statek
Odpisz
23 października 2015, 17:47
@Pikachu: no ale chodzi o to że USA ma najlepsze wojsko a to jest takie porównanie ich wojska z wojskiem rosji w tym przypadku marynarki wojennej
Odpisz
24 stycznia 2021, 11:15
@Pikachu: nie Stary wojenny statek tylko jakiś Kontenerowiec prawdopodobnie płynący na złom. Jak się bawimy w porównania to porównajmy żołnierza specnazu z amerykańskim otyłym policjantem to efekt będzie identyczny.
Odpisz
27 lipca 2021, 03:02
@Predator_PL: lol nie
Odpisz
27 lipca 2021, 14:41
@patryko1234: ,,lol,, tak
Odpisz
27 lipca 2021, 15:24
@CALEK: nie do ciebie k...a
Odpisz
21 lutego 2018, 18:35
USA ;p
Odpisz
16 kwietnia 2010, 22:52
ameryka jest po***na !!!!! ;/
Odpisz
2 listopada 2017, 14:09
@sakura906: też jesteś poje**ny
Odpisz
16 kwietnia 2010, 13:15
Rosja ma wspaniałe statki. Ekranoplany, krążowniki lotniskowe i wiele więcej.
Odpisz
2 listopada 2017, 14:09
@szymox: ale do pięt ruskie dzi*ki USA nie dorastają do pięt ;p
Odpisz
7 lipca 2011, 13:01
ale za to Rosja ma najlepszy mysliwiec na swiecie
Odpisz
1 listopada 2012, 09:02
@segnar1: i tu się mylisz... rosja jest 7 lat w lotnictwie za USA USA ma naj mysliwce f-22 raptory b-2 i wiele więcej rosja jak juz ma przewagę liczebną
Odpisz
2 listopada 2017, 14:08
@segnar1: rosja i NAJLEPSZE myśliwce na świecie XDDDD jebłem ciekawe co za de**le dali ci zielone amerykanie mają najlepsze lotnictwo B-2 F-22 raptor F-35
Odpisz
23 października 2015, 17:48
jecze polske dajcie :-(
Odpisz
23 października 2015, 17:47
normalnie epic usa ku*wa lotniskowiec a za nim ku*wa jeszcze 2 niszczyciele :D
Odpisz
23 października 2015, 17:45
no nie wiem moim zdaniem to rosja to powinna mioeć flotę złożoną z kanonierek zobaczcie sobie kanonierkę z assassin's creed 4 to zobaczycie że ja żartuje se z rosji i jakby tkaie mieli to rosja by były kanonierki a usa okręty legendarne :D
Odpisz
4 czerwca 2013, 17:47
Ludzie zwariowałem dałem kazdemu plusy!!!
Odpisz
29 sierpnia 2013, 12:49
I myślisz że ktoś da tobie ? ...witamy w internecie.
Odpisz
6 października 2013, 18:40
@Psychopata_PL: posiedzialem ZWARIOWALEM nie umiesz czytac ? jak ktos zwariuje to bez powodu moze cokolwiek zrobic wiec :P
Odpisz
6 stycznia 2015, 21:01
Ja też kozak jestem nie :P
Odpisz
24 lipca 2013, 08:49
ameryka
Odpisz
19 czerwca 2011, 17:13
USA
Odpisz
30 maja 2011, 19:01
rosja ma lepsze bo widać że już ma troche lat i jeszcze nie tonie
Odpisz
30 maja 2011, 16:19
USA
Odpisz
6 maja 2011, 19:36
USA
Odpisz
26 kwietnia 2011, 23:34
Te na lej to Ruski jcze ni zamówiony eksklózywny tankowiec bojowy.
Odpisz