Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zbrojniak800

24 lipca 2013, 08:52

według mnie rosjanie są bardziej tchórzliwi bo podczas drugiej wojny światowej Józef Stalin siedział w swoim bunkrze a Patton walczył na froncie. Patton to wielki dowódca amerykański

Avatar MrStick

23 grudnia 2014, 20:53

@zbrojniak800: Tchórzliwi? a co jakby Dżugasziwila zabito? kto by miał rządzić krajem?

Avatar deadxp

9 lutego 2015, 11:43

@zbrojniak800: Ekhem, Patton = Generał, Stalin = Pan i wuadca potężnego sawietskijego sajuza :P

że Rosjanie sa tchórzliwi to powiedz to radzieckim żołnierzom.

Avatar Snax_

26 września 2016, 13:53

@deadxp: właśnie

Avatar Filipsss

3 kwietnia 2018, 12:41

@zbrojniak800: patton był generałem a taki hitler też nie jeździł za bardzo

Avatar denz334

3 lutego 2014, 18:10

Rosja widąć ze Rosja lebsza Dowódca Rosji ma już te 40 latek a USA 30 latek bawi się w CS'a

Avatar lelek

31 stycznia 2013, 21:57

Jeżeli ktoś był na granicy Rosja,Białoruś,Ukraina to wie ile trzeba dać ,żeby przejechać przez nią :D

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2013, 02:28

rosja

Avatar Stormon

26 grudnia 2012, 15:32

Rosja dla mnie najlepsza xD

Avatar batista619

20 lipca 2011, 12:44

USA

Avatar Arkodini500

19 czerwca 2011, 17:14

USA

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2011, 19:36

USA...

Avatar mistrzuniobatista

9 marca 2011, 20:44

USA

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2011, 15:34

Bez sensu bo z U.S.A to antyterrorysta a z Rosji to dowódca prawdziwy a pozatym jakby z U.S.A żądził to by przegrali 3/5

Avatar danieliix

19 grudnia 2010, 16:18

No co mają do Rosi to Dowódca w biurze. No i co?
1/5

Avatar Orokana

16 kwietnia 2010, 17:38

1/5

Avatar Pikachu

16 kwietnia 2010, 17:36

porównali zwykłego amerykańskiego policjanta i rosyjskiego antyterrorystę... i to być odpowiednie porównanie...

Avatar miszcz

16 kwietnia 2010, 17:24

USA!!!

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2010, 17:07

ten rusek to JA!!! spassiba

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Szybki jak błyskawica

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nie idź!

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka