Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2017, 01:41
Ja jestem tylko zawiedziony brakiem skina do d.vy :<
Odpisz
12 sierpnia 2017, 12:27
@andi12345: D.va best
Odpisz
12 sierpnia 2017, 12:30
@andi12345: D.va main łączmy się
Odpisz
12 sierpnia 2017, 13:51
@andi12345: Ja gram tylko z SI bo nie umiem w Overwatch ;-;
Odpisz
12 sierpnia 2017, 14:32
@Quervik: Serio?
Odpisz
12 sierpnia 2017, 15:14
@Quervik: Podaj nick, też nie umiem w Overwatcha ale gram też quickplaye. 12 lvl
Odpisz
12 sierpnia 2017, 15:43
@Quervik: W sumie jak nie umiesz grać to graj quickplaye , nic nie tracisz gdy przegrasz, i może to ci pomoże w ogarnięciu gry
Odpisz
12 sierpnia 2017, 15:52
@CeeKay: To ja pytam swój. Możecie mnie dodawać: Andrew #25197
Odpisz
12 sierpnia 2017, 15:52
@Helix4747: jadaję Ci mój nick: BlackPotato, poziom 83, nudzi mi się
Odpisz
12 sierpnia 2017, 15:53
@Ziemniak_Illuminati: Musisz podać pełen battle tag
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2017, 15:55
@CeeKay: chwila...
Odpisz
12 sierpnia 2017, 16:07
@CeeKay: BlackPotato #21966
Odpisz
12 sierpnia 2017, 16:13
@andi12345: Mech w bikini
Odpisz
12 sierpnia 2017, 16:31
@Ziemniak_Illuminati: potato power
Odpisz
12 sierpnia 2017, 16:52
@sinBean: ŁO TAK
Odpisz
12 sierpnia 2017, 19:02
@Helix4747: Quervik = Moja nazwa
Odpisz
12 sierpnia 2017, 22:45
@Quervik: battle tag poproszę :3
Odpisz
12 sierpnia 2017, 23:39
@Helix4747: Co to ;-;
Odpisz
12 sierpnia 2017, 23:44
@Quervik: Wejdź na battle net i jeśli jesteś zalogowany to po kliknięciu takiej strzałki w prawym górnym rogu pojawi się twoja nazwa i i liczba np. ALKATRAZ #17375
Odpisz
12 sierpnia 2017, 23:46
@CeeKay: ok jutro podam bo teraz nie moge
Odpisz
13 sierpnia 2017, 01:06
@Quervik: mam tak samo ;__; mam 20 level, gram na SI średnim, bo jestem śmieciem, mainuję Mercy i mam najwięcej na niej przegranych godzin (2 godziny)
Odpisz
13 sierpnia 2017, 10:16
@Quervik: Mój battle tag: Helix47 #21749
Odpisz
13 sierpnia 2017, 10:53
@Helix4747: Widzę że niezła grupka się tu zebrała, chciałby ktoś zagrać ?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 15:21
@FreakZ: Ja mogę zagrać .-.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 18:05
@andi12345: Maina D.va ku*wa świnia
Odpisz
13 sierpnia 2017, 18:06
@andi12345: Najlepszy skin to Graffiti dla Tracer
Odpisz
13 sierpnia 2017, 19:04
@arenak1111: o ty ch*ju waifu obrażac nie bedziesz >:c !
Odpisz
13 sierpnia 2017, 19:53
@andi12345: O nie, waifuism
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:35
@arenak1111: Wieprzu best waifu
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:52
@Quervik: Zarya best waifu
Odpisz
14 sierpnia 2017, 09:51
@CeeKay: Jakby ktoś chciał zobaczyć jak gra prawdziwy noob Quervik#2209
Odpisz
15 sierpnia 2017, 22:19
@Quervik: A ja nie mam Owerwatch ;>
Odpisz
15 października 2018, 21:56
@andi12345: teraz był
Odpisz
15 października 2018, 22:11
@UnderPL: JAK WY ZNAJDUJECIE TE MOJE KOMENTARZE STARE
Odpisz
15 października 2018, 22:22
@andi12345: losowe
Odpisz
15 października 2018, 22:26
@UnderPL: no ale czemu odpisujecie
Odpisz
15 października 2018, 22:33
@andi12345: bo to fajne
Odpisz
15 października 2018, 22:38
wcale nei >;v
Odpisz
15 października 2018, 22:39
@andi12345: jak nie jak tak?
Odpisz
15 października 2018, 22:40
@UnderPL: no nei
Odpisz
15 października 2018, 22:44
@andi12345: taaaak~~
Odpisz
15 października 2018, 22:51
tak bardzo ze chce sie odpisywać
Odpisz
10 listopada 2022, 15:26
@andi12345: kolejny odkop
Odpisz
10 listopada 2022, 19:25
@Nikokos9097: zamorduje was kieds fr
Odpisz
10 listopada 2022, 20:38
@andi12345: trzymam teraz nóż, więc mogę dostarczyć sprzęt
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:42
solider ma skarpety i sandały.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:53
Zielone za WSK
Odpisz
14 sierpnia 2017, 00:22
@arenak1111: thx. Ta wsk przynosi szczęście.
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2017, 14:58
Zwal sobie stopą
Odpisz
9 sierpnia 2017, 17:38
@zyl15: Co.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 19:36
@zyl15: przy okazji se potanczysz
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:53
@zyl15: A co to ku*wa? Człowiek nie nadesrał
Odpisz
12 sierpnia 2017, 12:44
Junkrat i Janusz 76 najlepsi
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:42
Ja tam najbardziej chce krykieta do złomka ,żużlowca do gabrysia i janusza 76.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 17:39
Odpisz
9 sierpnia 2017, 16:25
Jak dla mnie to ten skin nie jest tego godny.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:17
Tylko ja fapię do Wieprza?
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:23
@Krzyniu: Nie tylko
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:24
@WebsTer230:
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:36
@Krzyniu: Myślałem, że do Fary.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:41
@Krzyniu: A ja fapie do loga Starbucks tylko takiego hentai
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:02
Dzisiaj miałam dylemat czy kupić sobie tego skina czy tego dla Łaski, wybrałam Mercy
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:05
@DinozaurPrzeznaczenia: to łaska czy mercy zdecyduj sie lol
Odpisz
9 sierpnia 2017, 15:08
@DinozaurPrzeznaczenia:
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2017, 15:11
@PazdanBoy: A no racja
zapomniałam napisać "who cares"
Odpisz
9 sierpnia 2017, 20:24
@DinozaurPrzeznaczenia: To za Overwatcha się płaci i jeszcze skiny trzeba dokupywać?! Wszystko za darmo powinno być w grze jak już kupione.
Odpisz
9 sierpnia 2017, 20:28
@Tomasz95: Za kredyty, pieniądze w grze. O ile wiem, nie można Ich kupić. Zbiera się ze skrzyń z łupami lub powtórek.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 12:15
@DinozaurPrzeznaczenia: ale skrzynie można kupić ;P
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2017, 14:59
Skiny do Sombry i Łaski i tak ładniejsze.
Odpisz