Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2017, 00:48
zombie apokalipsa nadchodzi...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
czekałem na to całe życie :D
Odpisz
12 sierpnia 2017, 10:39
@WilQu: ja bym się tak nie cieszył to nie jest USA gdzie w każdym mieście jest 10 sklepów z bronią :/
Odpisz
10 sierpnia 2017, 17:44
Jak nie chciał być leczony, to dlaczego go leczyli?
Odpisz
10 sierpnia 2017, 17:48
W sumie racja
Odpisz
11 sierpnia 2017, 23:31
"Bo tak" -Pielęgniarka z Lublina ,do redaktora podczas wywiadu o tej sprawie
Odpisz
12 sierpnia 2017, 00:15
@Unununium: Bo mają taki obowiązek prawny, a nie "bo tak" Wiesz ile jest podobnych przypadków? Podpowiem. W kij dużo.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 07:44
@Hartio: Naprawdę trudno było wyczuć w tym sarkazm... ok...
Odpisz
12 sierpnia 2017, 09:54
@Unununium: Polecam przeczytać definicje sarkazmu.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 23:36
''napaść'' WTF???
Odpisz
12 sierpnia 2017, 09:37
@Filipsss: Nie kurde, nabaźdźść
Odpisz
12 sierpnia 2017, 10:38
@JapanBall: Zastanów się de**lu jak ratownicy medyczni mogą napaść ogarnij się
Odpisz
12 sierpnia 2017, 11:03
@Filipsss: Przeczytaj to jeszcze raz uważniej, bo naprawdę nie chce mi się tłumaczyć tak łatwego tekstu takim osobom jak ty.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 11:51
@Filipsss: jesteś skończonym debilem. Ile masz lat? Czytanie ze zrozumieniem przecież jest już chyba w 3 klasie
Odpisz
12 sierpnia 2017, 00:16
Głodna byłam, ok? Po ch*j drążyć temat.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 00:49
@Deprecha: znowu mnie dopadłaś :c
Odpisz
12 sierpnia 2017, 00:25
Pozostaje mieć tylko nadzieje że szczepiony
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2017, 17:17
Śmiałbym się gdyby "pacjent" był zarażony wścieklizną
Odpisz
10 sierpnia 2017, 17:53
@zyl15: Czarny humor preferujesz jak widzę.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 17:58
@EmielRegis: Czarniejszy niż tło na fladze Nilfgaardu tak powiem
Odpisz
11 sierpnia 2017, 22:46
@zyl15: rozświetlane przez słońce
Odpisz
11 sierpnia 2017, 22:41
moje miasto 😧
Odpisz
11 sierpnia 2017, 22:37
A był szczepiony?
Odpisz
11 sierpnia 2017, 22:15
No co głodny był
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:35
Moje miasto
Zadupie i patola w jednym
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2017, 21:19
Miasto pod którym żyję takie piękne :'-)
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:32
@Davido: a ja w nim żyję :)
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:28
Może był głodny
Odpisz
10 sierpnia 2017, 19:16
Kanibal XXI wieku
Odpisz
10 sierpnia 2017, 18:19
Kek'd
Odpisz