Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2017, 01:34

Avatar Hawaiiball

12 sierpnia 2017, 08:21

Zaorałeś.

Avatar
Konto usunięte

30 września 2020, 13:08

@Hawaiiball: raczej mu nie wyszło

Avatar czarny111

11 sierpnia 2017, 21:41

Pamiętacie grę Francja, w której troszke zaspojlerowałem? Przepraszam bardzo

Avatar M_ateo_1

12 sierpnia 2017, 01:25

@czarny111: nie

Avatar BylSobieMotyl

12 sierpnia 2017, 01:13

130 ziko

Avatar PazdanBoy

11 sierpnia 2017, 22:14

Ważne że działa

Avatar WilQu

11 sierpnia 2017, 21:36

praktyczne

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2017, 13:18

Póki to żarty to jeszcze jakoś przejdzie. Ale jak ludzie zaczynają tak wierzyć to jużnie jest dobrze

Avatar Krzyniu

11 sierpnia 2017, 21:28

Hurr durr
walka
niepodległości!
vive la baguette

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2017, 00:46

@Krzyniu: W sensie?

Avatar M_ateo_1

12 sierpnia 2017, 01:29

to do nich pasuje.

najpotężniejszy kraj świata który miał większość granicy z Niemcami osłonięte najnowocześniejsza linią obronną, atakowany z jednej strony przez jeden kraj padł szybciej niż Polska walcząca na 2 frontach z 2 znacznie potężniejszymi krajami.

Avatar CzarnyGoniec

12 sierpnia 2017, 15:38

@M_ateo_1: Pada zadając Niemcom trzykrotnie większe straty oraz posiadając dużo mniejsze straty własne.
A to chyba jest ta dużo ważniejsza część

Avatar M_ateo_1

12 sierpnia 2017, 18:50

@CzarnyGoniec: ważniejsze ile czasu się broni aby cywile mogli się przygotować albo uciec. wywieźć z kraju cenne rzeczy itp.

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2017, 20:11

@M_ateo_1: No i bronili się dłużej. W dodatku do rozejmu nie kapitulacji

Avatar M_ateo_1

12 sierpnia 2017, 20:41

niebronili się dłużej.

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2017, 20:45

@M_ateo_1: Francuska trwała 47 dni, Polska 36 dni. Nie no wcale

Avatar M_ateo_1

12 sierpnia 2017, 22:04

porównując siły i okoliczności można nawet powiedzieć że Francja wgl się nie broniła.

a trwało to dłużej bo Niemcy musięli cały kraj przejechać a w przypadku Polski tylko pół.

Avatar CzarnyGoniec

12 sierpnia 2017, 22:10

@M_ateo_1: "porównując siły i okoliczności można nawet powiedzieć że Francja wgl się nie broniła."
I ten brak obrony zabił trzy razy więcej Niemców, niż "bohaterska" obrona Polaków?
xD

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2017, 22:34

@M_ateo_1: Ale ty wiesz że oni podpisali rozejm? Gdyby walczyli jak Polska do ostatniej krwi to utrzymali by się spokojnie z 2-3 tygodnie

Avatar M_ateo_1

13 sierpnia 2017, 23:39

@CzarnyGoniec: wojna nie polega na zabijaniu ale na wyeliminowaniu przeciwnika z walki.

Avatar M_ateo_1

13 sierpnia 2017, 23:41

skoro podpisali rozejm to znaczy że zaraz by padli.

jak masz siłę bronić się jeszcze 2-3 tyg. to raczej się bronisz a nie rozejm bierzesz.

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2017, 23:45

@M_ateo_1: podpisujesz rozejm jak wiesz że dalsza walka to tylko wykrwawianie armi. pozatym wiele oddziałów toczyło regularną walke jeszcze z ponad tydzień do czasu bezpośrednich rozkazó dowódców

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2017, 13:15

Działa?
Działa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Pozdrawiam świetliki

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Północne Węgry

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka