Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2017, 01:34
Odpisz
12 sierpnia 2017, 08:21
Zaorałeś.
Odpisz
30 września 2020, 13:08
@Hawaiiball: raczej mu nie wyszło
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:41
Pamiętacie grę Francja, w której troszke zaspojlerowałem? Przepraszam bardzo
Odpisz
12 sierpnia 2017, 01:25
@czarny111: nie
Odpisz
12 sierpnia 2017, 01:13
130 ziko
Odpisz
11 sierpnia 2017, 22:14
Ważne że działa
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:36
praktyczne
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:18
Póki to żarty to jeszcze jakoś przejdzie. Ale jak ludzie zaczynają tak wierzyć to jużnie jest dobrze
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:28
Hurr durr
walka
niepodległości!
vive la baguette
Odpisz
12 sierpnia 2017, 00:46
@Krzyniu: W sensie?
Odpisz
12 sierpnia 2017, 01:29
to do nich pasuje.
najpotężniejszy kraj świata który miał większość granicy z Niemcami osłonięte najnowocześniejsza linią obronną, atakowany z jednej strony przez jeden kraj padł szybciej niż Polska walcząca na 2 frontach z 2 znacznie potężniejszymi krajami.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 15:38
@M_ateo_1: Pada zadając Niemcom trzykrotnie większe straty oraz posiadając dużo mniejsze straty własne.
A to chyba jest ta dużo ważniejsza część
Odpisz
12 sierpnia 2017, 18:50
@CzarnyGoniec: ważniejsze ile czasu się broni aby cywile mogli się przygotować albo uciec. wywieźć z kraju cenne rzeczy itp.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 20:11
@M_ateo_1: No i bronili się dłużej. W dodatku do rozejmu nie kapitulacji
Odpisz
12 sierpnia 2017, 20:41
niebronili się dłużej.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 20:45
@M_ateo_1: Francuska trwała 47 dni, Polska 36 dni. Nie no wcale
Odpisz
12 sierpnia 2017, 22:04
porównując siły i okoliczności można nawet powiedzieć że Francja wgl się nie broniła.
a trwało to dłużej bo Niemcy musięli cały kraj przejechać a w przypadku Polski tylko pół.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 22:10
@M_ateo_1: "porównując siły i okoliczności można nawet powiedzieć że Francja wgl się nie broniła."
I ten brak obrony zabił trzy razy więcej Niemców, niż "bohaterska" obrona Polaków?
xD
Odpisz
12 sierpnia 2017, 22:34
@M_ateo_1: Ale ty wiesz że oni podpisali rozejm? Gdyby walczyli jak Polska do ostatniej krwi to utrzymali by się spokojnie z 2-3 tygodnie
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:39
@CzarnyGoniec: wojna nie polega na zabijaniu ale na wyeliminowaniu przeciwnika z walki.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:41
skoro podpisali rozejm to znaczy że zaraz by padli.
jak masz siłę bronić się jeszcze 2-3 tyg. to raczej się bronisz a nie rozejm bierzesz.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:45
@M_ateo_1: podpisujesz rozejm jak wiesz że dalsza walka to tylko wykrwawianie armi. pozatym wiele oddziałów toczyło regularną walke jeszcze z ponad tydzień do czasu bezpośrednich rozkazó dowódców
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:15
Działa?
Działa
Odpisz