Obecna pogoda w Polsce w pigułce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zdeklasowani znowu
To musiało być męczące
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2017, 15:06
dobrze że mieszkam w Lublinie
Odpisz
9 kwietnia 2018, 20:15
@przemono: Ty też?
Odpisz
18 sierpnia 2018, 14:24
Ty też?
Odpisz
18 sierpnia 2018, 19:59
@PAtrycjaX: Łączmy się!
Odpisz
18 sierpnia 2018, 20:34
*łączy się*
Odpisz
18 sierpnia 2018, 20:35
@PAtrycjaX: *przytula wszystkich*
Odpisz
10 maja 2018, 19:17
'Powiem tak PiŹdZi'
Odpisz
12 sierpnia 2017, 13:48
pozdrawiam wszystkich z zachodniej Polski, podobno była tam jakaś apokalispa czy cuś
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2017, 14:20
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: grad mi rozje**ł siatke w oknie hehe
Odpisz
12 sierpnia 2017, 10:07
Mi okno wiatr otworzył dwa razy ;_;
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:09
U mnie jet 35 stopni ;-;
Odpisz
11 sierpnia 2017, 15:26
Yhy... Deszcz?
Chciałabym.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 20:16
@Mrs_Julka: Haha mieszkam bardzo blisko Bierunia
#nbc
Odpisz
11 sierpnia 2017, 21:00
@Shinotenshix: ;')
Odpisz
11 sierpnia 2017, 15:39
U mnie wczoraj było podobnie nie licząc dwóch burz rano
Odpisz
11 sierpnia 2017, 15:20
Pfff 38 stopni, bezchmurnie, bezwietrznie
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:59
U mnie nawet deszczu nie było ;_;
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:57
U mnie w Gdańsku była powódź około tydzień temu
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:37
Gdzie tak pada? U mnie nie schodzi poniżej 20 nawet w nocy
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:34
no nie wiem ku*wa
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2017, 13:39
Tytan to w sumie niezbyt mocna jednostka, Smoki są lepsze :v
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:59
@Ameron: lel
>tytani
>niezbyt mocna jednostka
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:00
@Ameron: W 1v1 Tytan zjada smoka. Najsilniejsze w takim 1v1 to i tak Hydra/Behemot.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:01
@anonymoose: Dla mnie zawsze byli słabeuszami.
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2017, 14:01
@FD_God: Behemot są kozackie, ale hydry?
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2017, 14:03
@FD_God: Bo ktoś normalny walczy jeden na jednego :v I z resztą to zależy którego smoka. Taki błękitny smok to go raz dwa rozwali :P
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:04
@anonymoose: Hydry nie dają komuś kontrataku, w przypadku takiego 1v1 to jest to dosyć istotne.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:05
@Ameron: My tu mówimy o jednostkach z zamków.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:59
@Ameron: ch** ku*wa bitlords
Odpisz
11 sierpnia 2017, 23:11
@Ameron: jaka to gra? jakaś turowa strategia? jeśli tak, poproszę o tytuł @v@
Odpisz
12 sierpnia 2017, 00:36
"Heroes of Might and Magic III" czy jakoś tak ogólnie klasyka gatunku
Odpisz
8 października 2017, 19:34
I co? Zagrałeś?
Odpisz
9 października 2017, 00:34
@Ameron: jestem za głupi na tą grę ;-;
Odpisz
9 października 2017, 19:28
Przecież to taka prosta gierka, mając 7 lat w to grałem XD
A poza tym chyba jest samouczek, możesz się nauczyć grać :v
Odpisz
11 sierpnia 2017, 14:00
Piąteczka za hirołsów :v
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:33
gdzie do ch*ja!? Ja prawie pie**olnąłem w kalendarz od upałów!
Odpisz