Propozycja została rozważona
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Chciał tylko pomóc
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2017, 09:40
Też bym się nie zgodził, napisał tą konsolę więc
Odpisz
12 sierpnia 2017, 22:33
Pozdrawiam pełne nienawiści
Odpisz
12 sierpnia 2017, 21:52
Milutko :D
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2017, 20:09
Ja też pozdrawiam cieplutko
Odpisz
10 sierpnia 2017, 22:28
O, Windowsowy brat!
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2017, 22:38
@FuryGaming: Współczuję, ja już odłożyłem Lumie do szafy.
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2017, 22:39
@FuryGaming: Lumia z Windows 10 jest spoko, ale 8.1 to jakiś nieśmieszny żart. Jak masz 8.1 to polecam aktualizację.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 22:47
@xAzumiKx: Heh i tu Microsoft mnie za przeproszeniem przeleciał, mam model telefonu z 2014 roku(Lumia 625), było wypisane, że mój model będzie mógł zostać zaktualizowany do Win 10, a tu kłamstwo, gdy zajrzałem do sklepu by zaktualizować okazało się, że dopiero modele typu 925 i wyższej generacji mogą, a mój nie.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 22:50
@FuryGaming: Tu jedna z osób komentuje poczynania obiecanek Microsoftu.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 22:50
@FuryGaming: Co? Ja miałem Lumie 540, kumpel 535, a jeszcze inny 520 i wszyscy mieliśmy win 10. Jest do tego taka apka w windows store.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 22:51
@FuryGaming: 925 nie została aktualizacji tylko linia 30+ (bez Lumii z 512 MB RAM oraz 540) i kilka Chińczyków od BLU została aktulizacje
Odpisz
10 sierpnia 2017, 22:52
@xAzumiKx: Pewnie była to wersja testowa
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2017, 22:54
Jaka testowa, był to pełny win 10. Działa świetnie i odblokował wiele nowych opcji i aplikacji w sklepie. No i ten edge 10x lepszy od Explorer.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 22:54
A to widać pomyliłem się, nie znam się za bardzo na tym.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 22:56
@xAzumiKx: Wiesz można było przyłączyć się po pogramy Indsier (Beta Windowsa) i też do niego była dostępna aplikacja. Wskazują na to fakt że ani 540 ani 520 nie dostał oficjalnie aktualizacji no chyba że przez Indsiera
Odpisz
10 sierpnia 2017, 22:59
Używałem tej apki, której screen jest wyżej.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 23:02
@xAzumiKx: To już sam nie wiem. W oficjalnym kanale przekazu MS mówił że 540 nie dostanie aktualizacji że względu na małą pamięć. A co do 520 bo ona na pewno była na Indsierze
Odpisz
10 sierpnia 2017, 23:04
Wszystkie wyglądały tak samo i działały świetnie. Najlepsze że kolega chyba z Lumią 640 nie mógł zaaktualizować bo miał za mało pamięci :) Męczył się z explorerem bo nie chciało mu się go czyścić. Chociaż też miał aktualizację.
Odpisz
10 sierpnia 2017, 23:08
@xAzumiKx: Wyglądać i działać mogły tak samo bo Indsier miał krąg aktualizacji taki sam jak normalnie. A co do 640 to wiem że kilka osób wciąż aktualizacji nie dostało
Odpisz
11 sierpnia 2017, 13:11
@FuryGaming: ja juz sie pogodzilem z androidem
jesli chodzi o windows phone to microsoft to samolubne ku*wy
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:26
B
Y
Ł
O
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2017, 00:19
Janusz biznesu.
Odpisz
11 sierpnia 2017, 00:10
trochę zwlekales
Odpisz