Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar loloja

11 sierpnia 2017, 16:18

nie przepadam za Dotą ale karcianki uwielbiam mimo że większość z nich to kopie Hearthstone

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Pegi20

20 sierpnia 2017, 00:51

@PanSowa12: to nie do ciebie :v lizak jest fajny

Avatar PanSowa12

20 sierpnia 2017, 14:57

@Pegi20: :3

Avatar guniov

18 sierpnia 2017, 10:16

ale luj z tym jaka to gierka volvo robi te mini gierki dla hajsu ;-; i tu jest problem to jest maszynka do hajsu i tylko... a tak btw lol ssie :D

Avatar guniov

Edytowano - 18 sierpnia 2017, 10:15

za dużo dzieciaków z lola na jeja :<

Avatar KenXo

16 sierpnia 2017, 00:59

Onie, valve zapowiedziało coś związanego z DOTA2 na turnieju DOTA2. Hurr durr gdzie half life 3, portal 3, tf3 czy cs go 2

Avatar Pegi20

Edytowano - 16 sierpnia 2017, 11:23

@KenXo: zapomniałeś dać /s na końcu

Avatar adix53

15 sierpnia 2017, 22:05

byyyyyuo

Avatar PanSowa12

15 sierpnia 2017, 16:04

Bethesda robi karciankę o skyrimie.

Avatar DiKarpio

Edytowano - 15 sierpnia 2017, 19:57

@PanSowa12: "robi"? Juz jest. Nie tylko o skyrimie ,tylko o calym tamtiel. Jest juz nawet wersja na androidy. Gra caly czas sie rozwija ,to wiadomo ,ze robia ,ale juz wyszla chyba z bety.

Avatar Youtuber

15 sierpnia 2017, 17:41

😞

Avatar SlavCat

15 sierpnia 2017, 16:08

Wszyscy czekają na HL3 a ja czekam na Portala 3 ;>

Avatar
katator

15 sierpnia 2017, 16:31

@SlavCat: ja czekam za tf3

Avatar PanSowa12

15 sierpnia 2017, 16:40

A ja czekam na jakąkolwiek inną grę od riot "games"

Avatar
katator

Edytowano - 11 sierpnia 2017, 20:25

Jakie ja ku*wicy dostałem gdy się o tym dowiedziałem myślisz sobie o super valve tworzy nową marke i myślę oczym będzie atu pod tym tytuł "the dotąd card game"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
katator

15 sierpnia 2017, 16:28

@Dead_Bload321: już wszystko rozumiem to ta je**na autokorekta

Avatar
katator

15 sierpnia 2017, 16:32

moja autokorekta to śmieszek

Avatar xMacius

15 sierpnia 2017, 16:18

DOTA LEPSZA

Avatar Frutti56

11 sierpnia 2017, 16:28

o co chodzi?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar FD_God

15 sierpnia 2017, 16:10

@Rornoa: O ile jesteś w stanie czytać komentarze to kilka osób już wyraziło niechęć wobec karcianki, ale co ja tam wiem.

Avatar Rornoa

15 sierpnia 2017, 16:12

@FD_God: NotLikeThis czy te osoby grają w grę Defense of the Ancients 2? Z tego co mi wiadomo, to mają tylko ból, że to nie nowy hl czy TF3 xD
Artifact został zapowiedziany na turnieju D O T A 2 więc nie wiem co za cep spodziewał by się czegoś innego niż związanego z dotą lmao

Avatar GildaPemborke

11 sierpnia 2017, 18:01

by half life 3 zrobili a nie

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2017, 15:03

@GildaPemborke: w sumie to nie wiem jak by im wyszła kontynuacja half life w 2017
atmosfera portala byłaby fajniejsza z współczesną grafiką i shaderami

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2017, 10:37

Ciekawe kiedy Ubisoft zrobi karciankę o AC. Albo EA z Simsów

Avatar Limfangioleiomiomatoza

11 sierpnia 2017, 18:27

Czy jestem jedynym jejowiczem który gra w Dotę?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Kjaza

16 sierpnia 2017, 02:32

@Niszczyiel: Warcraft jest świetny, ale nie porównuj graczy LoLa i Warcrafta, bo to 2 oddzielne społeczności.

Avatar Limfangioleiomiomatoza

16 sierpnia 2017, 21:25

@Niszczyiel: Gównoburzo przybywaj!

Avatar RumekFuria

11 sierpnia 2017, 22:47

Tru. Moja reakcja była taka sama.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PeeHa
Dodane przez: PeeHa

Lekko nie będzie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Młodzi gniewni

Trzeba brać osobną torbę

Jakby trochę nie fair

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka