Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Mało znany szczegół
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2017, 18:54
Ahhh bayblade..... Nostalgia
Pamiętam jak na cartoon network leciało metal masters a nie dawno postanowiłem obejrzeć całą serie metal czyli : metal fusion, metal masters i metal fury. To było anime które można by w nieskończoność oglądać.
Odpisz
15 sierpnia 2017, 21:40
@Mr_Quicky: Leciała też Inazuma Eleven (to chyba były jedyne anime na CN :P) a teraz są same odmóżdżacze...
Odpisz
15 sierpnia 2017, 23:21
@Falikosek2000: Był jeszcze BBZ i kilka sezonów Bakuganów
Odpisz
16 sierpnia 2017, 00:54
@Falikosek2000: szczerze teraz też leci (tak oglądam i jest zajebioza (nie hejtujcie plz;-;))
Odpisz
16 sierpnia 2017, 11:47
@Falikosek2000: No, inazuma eleven było tak samo super jak dla mnie, ale oczywiście nie spolczyli innych sezonów. Oprócz bakuganów bo tego było dużo
Odpisz
15 sierpnia 2017, 15:49
Mam 13 lat A znam beyblade, jeszcze parę lat temu się bawiłem
Odpisz
15 sierpnia 2017, 15:50
@firankowy: I co? Chcesz za to order uśmiechu?
Odpisz
15 sierpnia 2017, 15:51
@firankowy: bardziej przydałaby mi się jakąś fajną odznaka
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:52
Wszystko znam oprócz tego pierwszego (co to?)\_/
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:54
Taki stary komunikator
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:55
Aha
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:55
Odpisz
15 sierpnia 2017, 15:48
zaczyna się...
Odpisz
15 sierpnia 2017, 15:29
Korea nie wywoła wojny bo to oczywiste że przegra
Odpisz
15 sierpnia 2017, 16:04
@Frutti56: Przede wszystkim, nie ma jak zaatakować. XD
Odpisz
15 sierpnia 2017, 14:01
Beyblade! Kocham i mam ich dużo. Prowadzę o nich kanał na yt.
Odpisz
15 sierpnia 2017, 14:44
@Zom777: Jestem weganinem i studiuje prawo.
Odpisz
15 sierpnia 2017, 18:12
@Thundere: ?
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2019, 11:49
@Zom777: reklama kanału
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2017, 14:24
[Komentarz widoczny tylko dla użytkowników JEJA™ PREMIUM]
Odpisz
15 sierpnia 2017, 14:58
@Atolu: Twoja stara
Odpisz
15 sierpnia 2017, 17:58
@Atolu: nie zgadzam się z twoją opinią psy są lepsze od kotów
Odpisz
15 sierpnia 2017, 14:06
Właśnie sobie uświadomiłem, że gdyby Beyblade powstały w dzisiejszych czasach to byłyby rakowe" jak spinery. Szczęście, że powstały wcześniej, przed tym społeczeństwem lemingów, bo były zajebiste.
Odpisz
15 sierpnia 2017, 14:02
Beyblade było świetne. Kumpel to do szkoły przynosił.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 14:15
Beyblade <3 Mam gdzieś nawet jeszcze jakieś.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:52
beyblade były zajebiste
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 21:21
O co chodzi z tą Koreą
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:24
Grozi atakiem ma Guam (terytorium zamorskie USA)
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:35
dzienki
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:37
pamiętam jak były memy o tym że 3 wojna światowa zaczyna się bez kima
Odpisz