Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Jakby trochę nie fair
Młodzi gniewni
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2020, 17:39
Mosh girl to gówno
/___________________________\
Odpisz
7 maja 2020, 15:59
Mosz girl
Odpisz
4 maja 2018, 10:18
Odpisz
12 sierpnia 2017, 01:42
Jedyne prawdziwe logo jeja...2013 wróć!
Odpisz
12 sierpnia 2017, 01:47
nwm czemu ale bardzo cenie sobie 2013 ogólnie
Odpisz
12 sierpnia 2017, 02:11
@jakk0p: 2013 to był ostatni dobry rok.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 08:45
@jakk0p: dla mnie 2012 i 2017 sa najlepszymi rokami
Odpisz
16 sierpnia 2017, 09:09
@rogaliq: ch** wam w dupe tylko 966
Odpisz
16 sierpnia 2017, 09:47
Tylko 33
Odpisz
16 sierpnia 2017, 09:49
heh 2004-2009?
Odpisz
16 sierpnia 2017, 10:58
Prawdziwe logo Jeja było zielone. kiedy były tu tylko dowcipy i nie można było zakładać kont
Odpisz
16 sierpnia 2017, 11:38
w 2012 też to chyba było
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2017, 10:06
Leci na tapetę...
Odpisz
15 października 2017, 00:47
dla mnie teraz logo jeja jest najlepsze, proste i ładne
Odpisz
21 sierpnia 2017, 17:11
jest taki stary
Odpisz
21 sierpnia 2017, 17:10
pamiętam ten obrazek
Odpisz
16 sierpnia 2017, 14:24
Kiedyś to było
Odpisz
16 sierpnia 2017, 13:36
Jeja kiedyś było lepsze
Odpisz
12 sierpnia 2017, 02:31
To były czasy kiedy miałam na avatarze kucyka i próbowałam się ze wszystkimi zaprzyjaźnić
Odpisz
12 sierpnia 2017, 08:27
@Henzej: A teraz każdy cię nienawidzi...
Odpisz
12 sierpnia 2017, 08:31
@rosyn: Ja jej nie nienawidzę
Odpisz
12 sierpnia 2017, 08:34
@EmielRegis: Bo ty ją ku*wa r*chasz w piwnicy ;_;
Odpisz
12 sierpnia 2017, 08:39
@Henzej: dewa alimenty
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2017, 14:08
@EmielRegis: I gitara
Odpisz
16 sierpnia 2017, 08:09
@Henzej: Udało się? Bo teraz chyba masz trochę kolegów.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:19
@EmielRegis: Regis uważa, że ludzie niszczą piękno seksu przekleństwami.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 13:09
@Henzej: A teraz...Beep beep
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:29
Te czasy gdy w zasadzie jedyne co robiłem na Jeja to grałem w "Pościg na autostradzie" .-.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 11:39
to był prawdziwy spam a nie to co teraz
Odpisz
16 sierpnia 2017, 11:06
mosh girl ?
Odpisz
16 sierpnia 2017, 11:03
Pamiętam <3
Odpisz
16 sierpnia 2017, 10:39
Wejdzcie pod obrazek zajaczek i krzeslo, znajdzcie w komentarzach uzytkownika lulas, wejdzcie na jego profil (konto opuszczone w okolicach 2009), wejdzcie w jego filmiki i wow! Dzial filmikow ciagle zywy.
Odpisz
12 sierpnia 2017, 02:17
Piękne czasy, zapamiętałem jak spalił mi się prastary pc podczas burzy patrząc na przeróbke mosh girl jako antyterrorystki
Odpisz
16 sierpnia 2017, 10:35
@Ares011: głębokie
Odpisz