memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 sierpnia 2017, 11:13
Zna ktoś fajne anime... Nie piszcide coś typu naruto albo pokemon
Odpisz
@SilverHedgehog: Naruto albo pokemon
15 sierpnia 2017, 11:15
@SilverHedgehog: Fullmetal Alchemist
15 sierpnia 2017, 11:16
@SilverHedgehog: Nantsu no taizai, Attack od titian , to są krótkie więcej mogę Ci wysłać na pw
@SilverHedgehog: one piece noragami
15 sierpnia 2017, 11:26
@SilverHedgehog: Steins;gate
15 sierpnia 2017, 11:27
@SilverHedgehog: mira niki
15 sierpnia 2017, 11:30
@SilverHedgehog: Kill la kill, albo wyżej wspomniane Noragami.
@Frostok: me!me!me, ao no exorcist, black lagoon, hunter x hunter, persona 4 the animation (nie golden), persona 5 the daybreakers
15 sierpnia 2017, 11:40
@SilverHedgehog: Boku no pico.
15 sierpnia 2017, 11:43
@SilverHedgehog: Akame ga kill, Charlotte, boku no hero academia, kekkai sensen, Yahari ore no seishun rabukome wa machigatteiru.
15 sierpnia 2017, 11:52
@SilverHedgehog: Shrek 2
@SilverHedgehog: Re zero
15 sierpnia 2017, 11:56
@SilverHedgehog: Oni chi chi
15 sierpnia 2017, 12:05
@SilverHedgehog: Yuri on Ice :333 Death Note Dragon Ball :3
15 sierpnia 2017, 12:12
@SilverHedgehog: Fullmetal alchemist: brotherhood, atack on titans, soul eater, kill la kill.
15 sierpnia 2017, 12:22
@SilverHedgehog: Highschool DxD
15 sierpnia 2017, 12:41
@SilverHedgehog: Shingeki no Kyojin, Shiki, Soul Eater, Death Note i Danganronpa
15 sierpnia 2017, 13:03
@SilverHedgehog: Neon Genesis Evangelion
15 sierpnia 2017, 13:16
@SilverHedgehog: Boku no pico hhahaha im evil
15 sierpnia 2017, 13:40
@SilverHedgehog: Darker than black
15 sierpnia 2017, 14:20
@XDgierman: me! me! me! najbardziej podobał mi się 3 odcinek 5 sezonu
15 sierpnia 2017, 15:33
@SilverHedgehog: No game no life
15 sierpnia 2017, 17:23
@SilverHedgehog: shingeki no kyjoin
15 sierpnia 2017, 19:02
@SilverHedgehog: Re:Zero
15 sierpnia 2017, 19:04
@ZeeKo: i pokazuje to obrazek :D
15 sierpnia 2017, 21:34
@SilverHedgehog: higschool dxd (3 sezony po 13 odc. + dodatkii, ale nie wiem czy oglądanie ich jest dobrym pomysłem) hellsing
15 sierpnia 2017, 21:45
@SilverHedgehog: dziękuje za odpowiedź P.S. Shingeki no kyojin znam, a fullmetal alchemist nie wciągneło mnie
15 sierpnia 2017, 22:58
@SilverHedgehog: a Boku no Pico
16 sierpnia 2017, 00:00
@Fenekin582: sprawdze wszystkie po kolei
16 sierpnia 2017, 00:37
@SilverHedgehog: oj przed zobaczeniem Boku no Pico umów się z terapętą
16 sierpnia 2017, 01:06
@Fenekin582: czm?
16 sierpnia 2017, 01:07
@Mrs_Voider: po tobie spodziewałsm sie snk
16 sierpnia 2017, 02:50
@SilverHedgehog: terapeuta będzie potrzebny jak obejrzysz jeden odc odrazu bez czytania opisu i co to jest snk
16 sierpnia 2017, 07:09
@SilverHedgehog: Sword of The Stranger
16 sierpnia 2017, 07:13
@PanMixer: kisne
16 sierpnia 2017, 07:15
@SilverHedgehog: Boruto (nie oglądałem ale pewnie dobre)
@SilverHedgehog: My Hero Academia (Boku no Hero Academia)
16 sierpnia 2017, 07:59
@SilverHedgehog: Hunter x Hunter (to z 2011)
16 sierpnia 2017, 08:33
@zalmanix12: Noragami, moje ulubiene.
16 sierpnia 2017, 08:52
@SilverHedgehog: Pszczółka Maja!
16 sierpnia 2017, 08:54
@AidenX: Tylko stare części, bo ta nowa ma jakąś taką niemiłą dla oka kreskę.
16 sierpnia 2017, 08:57
@SilverHedgehog: Jojo's bizarre adventure, Death Note, Blue exorcist.
16 sierpnia 2017, 08:59
@WCZORAJ: Nie wiem, nie oglądałem.
16 sierpnia 2017, 09:15
@SilverHedgehog: Wychodzące teraz Ballroom e youkoso wydaje się warte obejrzenia, chociaż na razie ma dopiero sześć odcinków.
16 sierpnia 2017, 09:24
@SilverHedgehog: Tokyo Ghoul
16 sierpnia 2017, 09:28
@SilverHedgehog: Cory in the white house
16 sierpnia 2017, 09:29
@SilverHedgehog: naruto jest świetne, ale ok Shingeki no Kyojin Shigatsu wa Kimi no Uso Yuri On Ice Another Ao Haru Ride Charlotte Noragami Ouran Highschool Host Club
16 sierpnia 2017, 10:02
@SilverHedgehog: Corpse Party
16 sierpnia 2017, 10:33
Blood+
16 sierpnia 2017, 11:12
@SilverHedgehog: shakugan no shana
@benben7: boruto to następna generacja naruto więc najpierw naruto a póżniej boruto
Edytowano - 16 sierpnia 2017, 11:13
@SilverHedgehog: Seirei Tsukai No Blade Dance, Danganronpa, Corpse Party: Tortured Souls
16 sierpnia 2017, 11:16
@SilverHedgehog: Nikt nie wymienił Code Geass? Co jest z Wami ludzie...
16 sierpnia 2017, 11:17
@SilverHedgehog: fairy tail
Edytowano - 16 sierpnia 2017, 11:52
@SilverHedgehog: Rick and morty.
16 sierpnia 2017, 12:38
@SilverHedgehog: ok temat zamknięty
16 sierpnia 2017, 12:46
@SilverHedgehog: code gless czy jakoś tak
16 sierpnia 2017, 13:05
@SilverHedgehog: Kekkai Sensen, Dragonball Z,Atak on Titan,D-gray man
16 sierpnia 2017, 13:16
@SilverHedgehog: no game no life
16 sierpnia 2017, 18:17
@SilverHedgehog: powiedziłem zamknięty
16 sierpnia 2017, 21:11
@SilverHedgehog: ok
@SilverHedgehog: ale jeszcze Ajin i Parasytes
16 sierpnia 2017, 21:17
@SilverHedgehog: No Game No Life ! The Best Anime EVER
16 sierpnia 2017, 21:41
@SilverHedgehog: tak trudno zrozumieć zamknięty
16 sierpnia 2017, 21:42
@SilverHedgehog: To jest No game no life ;___;
16 sierpnia 2017, 21:43
@SilverHedgehog: Komentarya ęTemat zamkinięty nie widać
16 sierpnia 2017, 21:50
@zalmanix12: Sanik -.- a One Punch Man ? Albo Boruto :}
16 sierpnia 2017, 22:01
@SilverHedgehog: film o pszczołach ale narysowałem go w paintcie
@BoomBat: zamkniety temat
16 sierpnia 2017, 22:42
@SilverHedgehog: Nie
16 sierpnia 2017, 22:59
@RudiPL: Tak
17 sierpnia 2017, 01:07
@Quervik: wtf
17 sierpnia 2017, 02:16
dobra, anime kończące temat. High School of the Dead. Miłych seansów życzę ;-)
17 sierpnia 2017, 02:39
@XDgierman: cory in the house *upuszcza mikrofon*
17 sierpnia 2017, 10:40
@XDgierman: a nie lepiej High School D XD
17 sierpnia 2017, 13:52
@NixxoN: mój tata oglądał boku no pico
14 listopada 2017, 09:55
@SilverHedgehog: Boku No Pico
2 lutego 2018, 17:56
@SilverHedgehog: Mirai Nikki, Kuroshitsuji, Noragami, Attack on Titan, Spice and Wolf, Death Note, Boku no Hero Academia
2 lutego 2018, 20:09
@xMajeczkowax: Data...
2 lutego 2018, 21:17
@ZeeKo: mają explorera
3 lutego 2018, 09:47
@SilverHedgehog: Juuni Taisen
31 sierpnia 2018, 10:11
@Quervik: Chūnibyō Demo Koi ga Shitai!
22 września 2024, 10:35
@Archeologwinternetach: Kapitan Bomba
22 września 2024, 11:06
@sssstttt: Polskie anime - uznaję
7 stycznia 2019, 17:28
wiem że ten obrazek był dawno temu ale co to za anime (wiem że któraś nazwa z dołu to tego anime ale jest ich za dużo)
20 stycznia 2019, 09:20
@Alanpl2: No Game No Life
24 stycznia 2019, 11:35
@LunarDreams: dzięki
17 sierpnia 2017, 17:03
Z jakiego to anime?
17 sierpnia 2017, 18:44
@WolfieTheGamer: No game no life
18 sierpnia 2017, 19:08
@Alexie: Po prostu pytam
16 sierpnia 2017, 07:52
Standardowe pytanie
16 sierpnia 2017, 07:57
@ALKATRAZ: No Game No Life
16 sierpnia 2017, 10:41
Dzięki
17 sierpnia 2017, 16:26
@ALKATRAZ: Al-a-alkatraz odpisał... mogę umrzeć
17 sierpnia 2017, 19:29
@kitsune_senpai: Już od dawna to robi .-.
17 sierpnia 2017, 21:38
@ALKATRAZ: Dziwnie się na to patrzy, alkatraz który odpisuje i nie pisze głupot.
17 sierpnia 2017, 22:31
@CeeKay: juz od dawna nie przeglądałam obrazków ;-; sorki
15 sierpnia 2017, 12:47
No game no life <3
15 sierpnia 2017, 13:01
@Davido: już to napisałem na samym dole masz
15 sierpnia 2017, 13:02
@albert1005: Napisałeś nazwę animu, (najpierw napisałem swój kom), ja napisałem, że lubię to animu
15 sierpnia 2017, 14:15
@Davido: chwilą ja dodałem swój kim o 11 :09 a Ty o 12:47
15 sierpnia 2017, 14:19
@albert1005: miałem na myśli, że piszę swój kom a potem sprawdzam inne, ale miałem przeczucie że ktoś napisał nazwę animu
15 sierpnia 2017, 22:48
@Davido: shuvi best girl
16 sierpnia 2017, 10:36
@Davido: rozpocząłem oglądanie tegoż jakże zacnego animu i stwierdzam isz jest zajebiste
16 sierpnia 2017, 14:32
@Davido: Ch**owe
16 sierpnia 2017, 17:49
@Davido: Jedno z lepszych anime jakie oglądałem <3
16 sierpnia 2017, 09:43
Czo to za anime??
Edytowano - 16 sierpnia 2017, 09:45
@Mary_King_Flo: No game No life
16 sierpnia 2017, 15:21
@ProYOLOGamer: dziękować
16 sierpnia 2017, 13:06
Mojego! Daj mi spać ;____________;
16 sierpnia 2017, 11:14
Anime boobs
16 sierpnia 2017, 10:48
3 bo anime, ale 3 bo kekłem
15 sierpnia 2017, 22:34
15 sierpnia 2017, 21:38
Według czasu centuriona Dla nie kumatych (faceci w czerni)
15 sierpnia 2017, 11:36
No Game No Life, tytuł idealnie mnie odzwierciedla.
15 sierpnia 2017, 11:09
Anime to No game no Life
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2017, 11:13
Zna ktoś fajne anime... Nie piszcide coś typu naruto albo pokemon
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:13
@SilverHedgehog: Naruto albo pokemon
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:15
@SilverHedgehog: Fullmetal Alchemist
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:16
@SilverHedgehog: Nantsu no taizai, Attack od titian , to są krótkie więcej mogę Ci wysłać na pw
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:16
@SilverHedgehog: one piece
noragami
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:26
@SilverHedgehog: Steins;gate
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:27
@SilverHedgehog: mira niki
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:30
@SilverHedgehog: Kill la kill, albo wyżej wspomniane Noragami.
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:30
@Frostok: me!me!me, ao no exorcist, black lagoon, hunter x hunter, persona 4 the animation (nie golden), persona 5 the daybreakers
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:40
@SilverHedgehog: Boku no pico.
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:43
@SilverHedgehog: Akame ga kill, Charlotte, boku no hero academia, kekkai sensen, Yahari ore no seishun rabukome wa machigatteiru.
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:52
@SilverHedgehog: Shrek 2
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:52
@SilverHedgehog: Re zero
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:56
@SilverHedgehog: Oni chi chi
Odpisz
15 sierpnia 2017, 12:05
@SilverHedgehog: Yuri on Ice :333
Death Note
Dragon Ball :3
Odpisz
15 sierpnia 2017, 12:12
@SilverHedgehog: Fullmetal alchemist: brotherhood, atack on titans, soul eater, kill la kill.
Odpisz
15 sierpnia 2017, 12:22
@SilverHedgehog: Highschool DxD
Odpisz
15 sierpnia 2017, 12:41
@SilverHedgehog: Shingeki no Kyojin, Shiki, Soul Eater, Death Note i Danganronpa
Odpisz
15 sierpnia 2017, 13:03
@SilverHedgehog: Neon Genesis Evangelion
Odpisz
15 sierpnia 2017, 13:16
@SilverHedgehog: Boku no pico
hhahaha im evil
Odpisz
15 sierpnia 2017, 13:40
@SilverHedgehog: Darker than black
Odpisz
15 sierpnia 2017, 14:20
@XDgierman: me! me! me! najbardziej podobał mi się 3 odcinek 5 sezonu
Odpisz
15 sierpnia 2017, 15:33
@SilverHedgehog: No game no life
Odpisz
15 sierpnia 2017, 17:23
@SilverHedgehog: shingeki no kyjoin
Odpisz
15 sierpnia 2017, 19:02
@SilverHedgehog: Re:Zero
Odpisz
15 sierpnia 2017, 19:04
@ZeeKo: i pokazuje to obrazek :D
Odpisz
15 sierpnia 2017, 21:34
@SilverHedgehog:
higschool dxd (3 sezony po 13 odc. + dodatkii, ale nie wiem czy oglądanie ich jest dobrym pomysłem)
hellsing
Odpisz
15 sierpnia 2017, 21:45
@SilverHedgehog: dziękuje za odpowiedź
P.S. Shingeki no kyojin znam, a fullmetal alchemist nie wciągneło mnie
Odpisz
15 sierpnia 2017, 22:58
@SilverHedgehog: a Boku no Pico
Odpisz
16 sierpnia 2017, 00:00
@Fenekin582: sprawdze wszystkie po kolei
Odpisz
16 sierpnia 2017, 00:37
@SilverHedgehog: oj przed zobaczeniem Boku no Pico umów się z terapętą
Odpisz
16 sierpnia 2017, 01:06
@Fenekin582: czm?
Odpisz
16 sierpnia 2017, 01:07
@Mrs_Voider: po tobie spodziewałsm sie snk
Odpisz
16 sierpnia 2017, 02:50
@SilverHedgehog: terapeuta będzie potrzebny jak obejrzysz jeden odc odrazu bez czytania opisu i co to jest snk
Odpisz
16 sierpnia 2017, 07:09
@SilverHedgehog: Sword of The Stranger
Odpisz
16 sierpnia 2017, 07:13
@PanMixer: kisne
Odpisz
16 sierpnia 2017, 07:15
@SilverHedgehog: Boruto (nie oglądałem ale pewnie dobre)
Odpisz
16 sierpnia 2017, 07:15
@SilverHedgehog: My Hero Academia (Boku no Hero Academia)
Odpisz
16 sierpnia 2017, 07:59
@SilverHedgehog: Hunter x Hunter (to z 2011)
Odpisz
16 sierpnia 2017, 08:33
@zalmanix12: Noragami, moje ulubiene.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 08:52
@SilverHedgehog: Pszczółka Maja!
Odpisz
16 sierpnia 2017, 08:54
@AidenX: Tylko stare części, bo ta nowa ma jakąś taką niemiłą dla oka kreskę.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 08:57
@SilverHedgehog: Jojo's bizarre adventure, Death Note, Blue exorcist.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 08:59
@WCZORAJ: Nie wiem, nie oglądałem.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 09:15
@SilverHedgehog: Wychodzące teraz Ballroom e youkoso wydaje się warte obejrzenia, chociaż na razie ma dopiero sześć odcinków.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 09:24
@SilverHedgehog: Tokyo Ghoul
Odpisz
16 sierpnia 2017, 09:28
@SilverHedgehog: Cory in the white house
Odpisz
16 sierpnia 2017, 09:29
@SilverHedgehog: naruto jest świetne, ale ok
Shingeki no Kyojin
Shigatsu wa Kimi no Uso
Yuri On Ice
Another
Ao Haru Ride
Charlotte
Noragami
Ouran Highschool Host Club
Odpisz
16 sierpnia 2017, 10:02
@SilverHedgehog: Corpse Party
Odpisz
16 sierpnia 2017, 10:33
Blood+
Odpisz
16 sierpnia 2017, 11:12
@SilverHedgehog: shakugan no shana
Odpisz
16 sierpnia 2017, 11:12
@benben7: boruto to następna generacja naruto więc najpierw naruto a póżniej boruto
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2017, 11:13
@SilverHedgehog: Seirei Tsukai No Blade Dance, Danganronpa, Corpse Party: Tortured Souls
Odpisz
16 sierpnia 2017, 11:16
@SilverHedgehog: Nikt nie wymienił Code Geass? Co jest z Wami ludzie...
Odpisz
16 sierpnia 2017, 11:17
@SilverHedgehog: fairy tail
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2017, 11:52
@SilverHedgehog: Rick and morty.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:38
@SilverHedgehog: ok temat zamknięty
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:46
@SilverHedgehog: code gless czy jakoś tak
Odpisz
16 sierpnia 2017, 13:05
@SilverHedgehog: Kekkai Sensen, Dragonball Z,Atak on Titan,D-gray man
Odpisz
16 sierpnia 2017, 13:16
@SilverHedgehog: no game no life
Odpisz
16 sierpnia 2017, 18:17
@SilverHedgehog: powiedziłem zamknięty
Odpisz
16 sierpnia 2017, 21:11
@SilverHedgehog: ok
Odpisz
16 sierpnia 2017, 21:11
@SilverHedgehog: ale jeszcze Ajin i Parasytes
Odpisz
16 sierpnia 2017, 21:17
@SilverHedgehog: No Game No Life ! The Best Anime EVER
Odpisz
16 sierpnia 2017, 21:41
@SilverHedgehog: tak trudno zrozumieć zamknięty
Odpisz
16 sierpnia 2017, 21:42
@SilverHedgehog: To jest No game no life ;___;
Odpisz
16 sierpnia 2017, 21:43
@SilverHedgehog: Komentarya ęTemat zamkinięty nie widać
Odpisz
16 sierpnia 2017, 21:50
@zalmanix12: Sanik -.- a One Punch Man ? Albo Boruto :}
Odpisz
16 sierpnia 2017, 22:01
@SilverHedgehog: film o pszczołach ale narysowałem go w paintcie
Odpisz
16 sierpnia 2017, 22:01
@BoomBat: zamkniety temat
Odpisz
16 sierpnia 2017, 22:42
@SilverHedgehog: Nie
Odpisz
16 sierpnia 2017, 22:59
@RudiPL: Tak
Odpisz
17 sierpnia 2017, 01:07
@Quervik: wtf
Odpisz
17 sierpnia 2017, 02:16
dobra, anime kończące temat. High School of the Dead. Miłych seansów życzę ;-)
Odpisz
17 sierpnia 2017, 02:39
@XDgierman: cory in the house *upuszcza mikrofon*
Odpisz
17 sierpnia 2017, 10:40
@XDgierman: a nie lepiej High School D XD
Odpisz
17 sierpnia 2017, 13:52
@NixxoN: mój tata oglądał boku no pico
Odpisz
14 listopada 2017, 09:55
@SilverHedgehog: Boku No Pico
Odpisz
2 lutego 2018, 17:56
@SilverHedgehog: Mirai Nikki, Kuroshitsuji, Noragami, Attack on Titan, Spice and Wolf, Death Note, Boku no Hero Academia
Odpisz
2 lutego 2018, 20:09
@xMajeczkowax: Data...
Odpisz
2 lutego 2018, 21:17
@ZeeKo: mają explorera
Odpisz
3 lutego 2018, 09:47
@SilverHedgehog: Juuni Taisen
Odpisz
31 sierpnia 2018, 10:11
@Quervik: Chūnibyō Demo Koi ga Shitai!
Odpisz
22 września 2024, 10:35
@Archeologwinternetach: Kapitan Bomba
Odpisz
22 września 2024, 11:06
@sssstttt: Polskie anime - uznaję
Odpisz
7 stycznia 2019, 17:28
wiem że ten obrazek był dawno temu ale co to za anime (wiem że któraś nazwa z dołu to tego anime ale jest ich za dużo)
Odpisz
20 stycznia 2019, 09:20
@Alanpl2: No Game No Life
Odpisz
24 stycznia 2019, 11:35
@LunarDreams: dzięki
Odpisz
17 sierpnia 2017, 17:03
Z jakiego to anime?
Odpisz
17 sierpnia 2017, 18:44
@WolfieTheGamer: No game no life
Odpisz
18 sierpnia 2017, 19:08
@Alexie: Po prostu pytam
Odpisz
16 sierpnia 2017, 07:52
Standardowe pytanie
Odpisz
16 sierpnia 2017, 07:57
@ALKATRAZ: No Game No Life
Odpisz
16 sierpnia 2017, 10:41
Dzięki
Odpisz
17 sierpnia 2017, 16:26
@ALKATRAZ: Al-a-alkatraz odpisał... mogę umrzeć
Odpisz
17 sierpnia 2017, 19:29
@kitsune_senpai: Już od dawna to robi .-.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:38
@ALKATRAZ: Dziwnie się na to patrzy, alkatraz który odpisuje i nie pisze głupot.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 22:31
@CeeKay: juz od dawna nie przeglądałam obrazków ;-; sorki
Odpisz
15 sierpnia 2017, 12:47
No game no life <3
Odpisz
15 sierpnia 2017, 13:01
@Davido: już to napisałem na samym dole masz
Odpisz
15 sierpnia 2017, 13:02
@albert1005: Napisałeś nazwę animu, (najpierw napisałem swój kom), ja napisałem, że lubię to animu
Odpisz
15 sierpnia 2017, 14:15
@Davido: chwilą ja dodałem swój kim o 11 :09 a Ty o 12:47
Odpisz
15 sierpnia 2017, 14:19
@albert1005: miałem na myśli, że piszę swój kom a potem sprawdzam inne, ale miałem przeczucie że ktoś napisał nazwę animu
Odpisz
15 sierpnia 2017, 22:48
@Davido: shuvi best girl
Odpisz
16 sierpnia 2017, 10:36
@Davido: rozpocząłem oglądanie tegoż jakże zacnego animu i stwierdzam isz jest zajebiste
Odpisz
16 sierpnia 2017, 14:32
@Davido: Ch**owe
Odpisz
16 sierpnia 2017, 17:49
@Davido: Jedno z lepszych anime jakie oglądałem <3
Odpisz
16 sierpnia 2017, 09:43
Czo to za anime??
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2017, 09:45
@Mary_King_Flo: No game No life
Odpisz
16 sierpnia 2017, 15:21
@ProYOLOGamer: dziękować
Odpisz
16 sierpnia 2017, 13:06
Mojego! Daj mi spać ;____________;
Odpisz
16 sierpnia 2017, 11:14
Anime boobs
Odpisz
16 sierpnia 2017, 10:48
3 bo anime, ale 3 bo kekłem
Odpisz
15 sierpnia 2017, 22:34
Odpisz
15 sierpnia 2017, 21:38
Według czasu centuriona
Dla nie kumatych (faceci w czerni)
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:36
No Game No Life, tytuł idealnie mnie odzwierciedla.
Odpisz
15 sierpnia 2017, 11:09
Anime to No game no Life
Odpisz