Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kolejnyundertale

14 sierpnia 2017, 17:56

*JEB*
Eee tak, chciałbym Spasa i revolvera
i może MP5

Avatar DAVJD

14 sierpnia 2017, 17:54

Mam tak ch*jowy pc, że vc nie działa płynnie :(

Avatar xAzumiKx

13 sierpnia 2017, 08:03

Chyba sobie dzisiaj VC pobiore ze steama.

Avatar ALKATRAZ

13 sierpnia 2017, 09:11

@xAzumiKx: Najlepsza moim zdaniem seria z GTA. Ten wspaniały klimat lat 80-tych.

Avatar Znajomy22

13 sierpnia 2017, 10:02

@ALKATRAZ: Jak dla mnie jedyne części GTA, które mogą konkurować ze sobą to VC i SA. Dwie niepowtarzalne klimaty. Ale i tak VC miał świetną muzykę :).

Avatar ALKATRAZ

13 sierpnia 2017, 10:18

@Znajomy22: VC ma najlepszą ścieżkę dźwiękowa ze wszystkich części z rodziny GTA. Sa też był wspaniały. Dla mnie ta gra skończyła się na GTA 4

Avatar xAzumiKx

13 sierpnia 2017, 12:07

@ALKATRAZ: Ja lubiłem GTA IV i DLC z dwoma dodatkowymi kampaniami.

Avatar Znajomy22

13 sierpnia 2017, 13:46

@xAzumiKx: A propos DLC do GTA IV. Widziałem je ostatnio w biedronce za 50zł chyba :).

Avatar xAzumiKx

13 sierpnia 2017, 17:16

@Znajomy22: Ja mam na steam.

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

14 sierpnia 2017, 10:24

@xAzumiKx: IV da mnie była najlepszą częścią GTA

Avatar ALKATRAZ

14 sierpnia 2017, 11:13

@Zlodziej_Ziemniakow: Romana lubiłem

Avatar xAzumiKx

14 sierpnia 2017, 11:25

@Zlodziej_Ziemniakow: Względem singla na pewno, ale multi jak nie miałeś trainerów był cholernie nudny.

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

14 sierpnia 2017, 15:22

@xAzumiKx: IV praktycznie we wszystkim przebija V

Avatar xAzumiKx

14 sierpnia 2017, 17:06

@Zlodziej_Ziemniakow: A najbardziej mechaniką postaci.

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

14 sierpnia 2017, 17:33

@xAzumiKx: Policja w IV jest milion razy lepsza, niż w V. Jazda autem bardziej realistyczna. Kampania bardziej bliska dzisiejszych lat. Tego jest mnóstwo. Jednak IV ma duży problem z optymalizacją

Avatar Boberek00

13 sierpnia 2017, 08:31

5 bo vc

Avatar ALKATRAZ

13 sierpnia 2017, 09:12

@Boberek00: Też dałem 5, gra dzieciństwa

Avatar Boberek00

Edytowano - 13 sierpnia 2017, 09:32

@ALKATRAZ: dla mnie to najlepsza część

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 13 sierpnia 2017, 09:42

@Boberek00: Moja też, piona

Avatar kacp80

14 sierpnia 2017, 10:23

@ALKATRAZ: usuń moje ch*jowe obrazki pls ALKATRAZ

Avatar ALKATRAZ

14 sierpnia 2017, 11:12

@kacp80: jakie obrazki?

Avatar kacp80

Edytowano - 14 sierpnia 2017, 11:26

@ALKATRAZ: wejdź na mój profil tam jest tylko jeden obrazek usuń do i moje ch*jowe memy, jesteś adminem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Vader0PL
Dodane przez: Vader0PL

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Były nóżki, nie ma nóżek

Przerwa na herbatkę

To musiało być męczące

Angielskie śmieszki

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka