Nie nazywaj siebie fanem Rocka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Angielskie śmieszki
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie znoszę kleszczy
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2018, 00:01
Miłosie. Czy jestem fanem rocka?
Odpisz
30 grudnia 2017, 09:58
MAMOOOO! fineasz i ferb znowu hałasujo!
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:24
CZIKICZIKICZUŁAA
MOJE SERCE BIJE
BAŁ CZIKI BAŁ BAŁ
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:44
@Krzyniu: Zje**łeś trochu
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:55
@crimzon: jeszcze jak
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:59
@crimzon: Znaczy zacząłem od środka, bo początku nie pamiętam.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 11:20
@Krzyniu: cziki cziki czuła
tak mama mowi mi
bał cziki bał
moje serce bije
ch*** ch*ju ch*ja
tato ciągne ci
ee nie to sory
Odpisz
17 sierpnia 2017, 18:03
@gelo1238: idz to nie piosenka zespołu miŁosie
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:39
miŁOSIE
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:43
@Zygarde: BŁOGOSŁAWIEEEENIIIIIII MIŁOSIEEEEEEERNIIII
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:46
@MrRolan: Nie, to nie to. Tak się nazywał ten zespół co jest na obrazku.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:53
@Zygarde: ja śpiewam
Odpisz
14 sierpnia 2017, 11:49
@MrRolan: *A miłosierni miłosierdzia dostąpią
Odpisz
17 sierpnia 2017, 18:02
@Zygarde: tia ja to wiedziałam
ja nie czuje rytmu.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 15:52
Nie czuję rytmu!
Odpisz
14 sierpnia 2017, 14:49
To musi być jakiś niszowy zespół, lubię takie...
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:46
Co to za zespół? Bo ja jestem nowy i się nie znam
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:48
@MrRolan: Co ci się stało z avatarem?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:50
wchodzę na jeja patrze, nie mam avatara i nie mogę go ustawić
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:50
@MrRolan: czyżby ban za coś niecenzuralnego? :p
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:51
@Kacprrr: właśnie nie żadnego powiadomienia, żadnych wysłanych treści pod tym gatunkiem
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:53
@MrRolan: to napisz w jakiś sposób do admina, pewnie jakiś błąd się wydarzył
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:54
@Kacprrr: Ch** mnie po pamięta
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:55
@MrRolan: widzę wku*w :v
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:57
@Kacprrr: aha teraz dostałem powiadomienie a od rana zero powiadomień, a wszystko co napisałem było prawdziwe
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:04
@MrRolan: a jakie miałeś wpisane imię?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:04
@Kacprrr: Bartuś
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:05
@Kacprrr: a ja mam na imię Bartosz więc nie powinno być problemu
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:06
@MrRolan: ok, pytam się, bo zdawało mi się, że miałes inne, ale widocznie cię z kimś pomyliłem
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:05
@MrRolan: Może chodzi o nick?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:07
@HIbiskus123: nick? A co z nim? Bo jest oryginalny a nie podpie**olony?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:18
@MrRolan: Nw może admin myślał, że to czyjeś nazwisko czy coś.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 11:40
@Kacprrr: ja miałem kiedyś Hitlera i w pewien dzień mi go zwyczajnie usunęło więc ustawiłem innego dykatora mam go po dziś dzień
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:31
NIE CZUJĘ RYTMU
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:58
@crimzon: BO JA NIE CZUJE RYTMU
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:10
@siemak: NIE CZUJĘ RYTMUUU
Odpisz
14 sierpnia 2017, 00:46
@crimzon: NIE CZUJĘ RYTMU
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:18
@didujakaskemm: NIEE CZUJEEE RYTMUUUUU
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:56
@szeregowy_koci_mietka: mam autyZM
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:58
@gelo1238: to wiem. ale nie psuj tekstu muzyki.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 11:01
@gelo1238: tak, masz autyzm
Odpisz
14 sierpnia 2017, 11:22
@szeregowy_koci_mietka: RYYYYYYYYTMU KU*WA DALEJ!! *pękają szyby*
Odpisz
14 sierpnia 2017, 11:22
@Jarnaipy: **wlatuja drony i zaczynaja strzelac**
Odpisz
14 sierpnia 2017, 11:28
@gelo1238: NIE CZ- *au* CZUJE RYTMU!!! NIE CZUJE *hehhehehehhedHEADSHOTshotsho*
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 22:30
A ty nie nazywaj się fanem memów, jeśli nie znasz we are number one.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:34
now look at this N E T
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:56
We are number one stało się popularne 2016/17
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 22:57
@KarpZLidla: Oby ten mem trwał wiecznie!
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:20
Oby jak najszybciej przeminął !
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:24
@matiExtreme: Ić stont.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:45
@matiExtreme: Wyku*wiaj wręcz.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 10:55
@matiExtreme:
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:37
Miłosie? czy się mylę?
Odpisz
14 sierpnia 2017, 00:12
tak
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:09
M I Ł O S I E
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:47
i tak nie przejdzie więc komu zrobić tapetę gradientową (pisać jaka rozdzielczość)
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:57
mi 1440x900
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:58
ale avatar, a nie tapete, nie?
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 21:58
Ja mam taką samą i też tapetę
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:03
tapete, jakie kolory
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:07
czarno - czerwono- żółto-zielono
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:10
a to nie
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:24
Mi
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 21:55
Nie czuje rytmu, nie czuje rytmuu
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:49
Nie czuję rytmu.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:40
Jeja powinno usunąć opcję demotywatora
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:41
Czemu ?
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 21:51
Wypadłoby to sto procent lepiej gdyby nie było demotywatorem
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:52
bo nie ma dżemu bo go zeżarłem
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:52
I dlatego lepiej usunąć opcję demotywatora
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:53
Czyli usuwanie czegoś tylko dlatego że ktoś z tego źle skorzystał. No logiczne w ch*j
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:08
@ZSRRBall: a ja go spaliłem
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:19
@MrRolan: o nie nie nie. Jak mogłeś?
Odpisz