Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
Ładne rzeczy
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2017, 21:03
pokazał rakowi kto tu jest numerem jeden
Odpisz
31 sierpnia 2018, 17:58
@Boberek00: a jednak nie
Odpisz
31 sierpnia 2018, 18:04
Żyje w naszych sercach
Odpisz
29 sierpnia 2018, 19:22
Ale on umarł.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 19:04
Wiedziałem że on nie może umrzeć bo on jest numerem jeden a jak numer jeden umrze to nie bedzie człowieka który nim będzie (chyba że jego klon ale to wtedy by był numer jeden dwa)
Odpisz
14 sierpnia 2017, 18:36
to ja siebie zacytuje po raz trzeci "Robbi nie umrze, on jest zbyt zajebisty, on przeżyje nawet Elżbiete II"
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2017, 17:03
To jest super temat na rozprawke: "Opisz kiedy memy mają moc sprawczą"
Odpisz
14 sierpnia 2017, 16:49
Memoterapia
Odpisz
14 sierpnia 2017, 16:19
On nie ginie?
Odpisz
14 sierpnia 2017, 16:28
@PanSowa12: Nie
Odpisz
14 sierpnia 2017, 16:33
@WebsTer230: YUUUUSSSSS
Odpisz
14 sierpnia 2017, 15:34
-Nie wyleczysz raka robiąc memy.
-Here's a little lesson in freakery...
Odpisz
14 sierpnia 2017, 16:18
@razor88: Trickery*
Odpisz
14 sierpnia 2017, 15:06
Chwalmy Kek to dzięki tym wszystkim memom wygenerowały tyle energii memomagicznej że uzdrowienie jednej osoby nie było problemem.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 00:18
Odpisz
13 sierpnia 2017, 19:59
NIE OPI***ALACIE MANIANY?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:29
@crimzon: nie
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:20
Zalało nas memami tego rodzaju :v
Odpisz
13 sierpnia 2017, 19:16
Jeden obrazek rozumiem a nie ku*wa rzucenie się jak pies na szynke i czekać na deszcz 5...
Odpisz
13 sierpnia 2017, 19:18
@ReptilianJan: Nie powstrzymasz tego. To mem zbyt dużego kalibru.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 19:19
@ReptilianJan: na stronach z dank memami ludzie się cieszą i wrzucają o nim obrazki, dyskutują o jego wypowiedzi na temat życia i wiwatują bo jedna z bardziej pozytywnych osób w Internecie, która dodatkowo jest świadoma memów i nie obraża się, a nawet bierze udział, przeżyła i pokonała raka. Najwyraźniej jeja to normictwo.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 19:19
chyba idioci co myślą że na główną wejdą
Odpisz
13 sierpnia 2017, 19:21
@ReptilianJan: O co ci chodzi? Ludzie chcą wyrazić swoje zadowolenie memami. (ło ku*wa,ale to dziwnie brzmi) XD
Odpisz
13 sierpnia 2017, 19:22
"najwyraźniej jeja to normictwo"
Odkrycie stulecia.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 19:23
nie brzmi dziwnie. Memy, zwłaszcza te bez adminów i "głównej", często służą jako komentowanie wydarzeń, zwłaszcza kiedy mamy do czynienia z takim cudem.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 19:24
mogą napisać komentarz pod pierwszym obrazkiem o tym a nie napie*dalać memami jak z ak47
Odpisz
13 sierpnia 2017, 19:24
@Mati129: nie żeby wcześniej było jakoś lepiej, bo większość tutaj to 9GAGowy humor, ale teraz to się całkiem zawiodłem.
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 19:57
@ReptilianJan: rakometr wyje**ło poza skalę
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:01
że niby ja jestem rakiem?
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 20:45
@ReptilianJan: A do kogo ja napisałem?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:47
mógł byś dać jakiś konkretny argument?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:49
@ReptilianJan: Nie rozumiesz że nie wszystko z poczekalni musi wejść na główną. Po za tym to niewyobrażalna radość kiedy po prawie pewnej śmierci gostek jednak przeżywa
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:51
ty chyba nie ogarnałeś tego jak lewacy Korwina sam się cieszę że on przeżył ale to przesada by robić 14521256621 memów o tym
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:55
@ReptilianJan: Czekaj czekaj czy ty popierasz Korwina?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:56
nie
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:57
jestem pisiorem
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:57
@ReptilianJan: Ty chyba nie ogarniasz jak wielkim memem on był, i jak wielkim zaskoczeniem było jego przeżycie. Wiesz jak mało prawdopodobne było aby on przeżył?! Wiesz?! Wiesz w ogóle jak działa internet i co to spam dobrą nowiną?! Masz ty rozum i godność człowieka?!
Odpisz
13 sierpnia 2017, 20:58
gdyby Jezus się urodził to by nawet jednego obrazka nie było
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:07
@ReptilianJan: No i?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:10
i to że gdyby doszło do faktycznych narodzin Jezusa to by chyba była ważniejsza informacja
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 21:13
@ReptilianJan: Yh... Wiesz wtedy trąbiłyby o tym media na całym świecie, a wszystkie religie, poza chrześcijańską załamałyby się. Ludzie poszukiwaliby racjonalnych odpowiedzi. Teorie spiskowe wypełniłyby cały świat. Ale to wszystko się nie liczy bo na Jeja nie ma o tym obrazka. O Stefanie Karlu nie mówią w wiadomościach.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:15
może dlatego że Stefan nie jest czlowiekiem który jest dość wpływowy
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:16
@ReptilianJan: No właśnie. On robi szum tylko na stronach takich jak Jeja. A o Jezusie trąbiłyby wszystkie środki masowego przekazu.
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:18
masz racje ale i tak na jeja by się mógł znaleźć chociaż jeden obrazek o tym
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2017, 16:52
@ReptilianJan: spróbuj człowieku coś INNEGO NIŻ LIZANIE DUPY dać to jesteś wygnany z życia bo to BYŁ POZYTYWNY KU*WA CZŁOWIEK.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 21:14
@ReptilianJan:
Odpisz