Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lutego 2020, 16:14
Niech żyje rój!
Odpisz
14 sierpnia 2017, 18:09
Widzę Film o Pszczołach, daję piąteczkę.
Odpisz
14 sierpnia 2017, 16:21
śmieszne że wojny z Koreą nie będzie
Odpisz
14 sierpnia 2017, 16:08
Ya like 🅱azz?
Odpisz
14 sierpnia 2017, 16:21
@StraikerPL: oh, barry benson
Odpisz
14 sierpnia 2017, 15:43
🅱 movie
Odpisz
14 sierpnia 2017, 14:10
Korea płn:
Odpisz
14 sierpnia 2017, 15:08
@BombaJendrzej: Kisłem XD To jest takie prawdziwe XD
Odpisz
14 sierpnia 2017, 00:51
ja lajk dżeezz?
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 22:53
Lubisz jezzzz?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 23:43
@Ajgorak: chciałem to napisać lol
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:44
SIŁY POWIETRZNE DŻEZU
Odpisz
13 sierpnia 2017, 22:20
łał, jaka POTĘŻNA obrona przeciw rakietowa
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:10
ej łysi o co chodzi z tym b na czerwonym tle
musze dowiedzieć się o co chodzi zanim zaczne tego używac
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:12
@BabkaZmarihuano: cenzura do nigga to było na początku
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 21:13
@BabkaZmarihuano: Jest śmieszne bo jest wszędzie nadużywane. No, prawie wszędzie, trzeba to rozruszać na jeja, 🅱ois
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:13
@ReptilianJan: dzieki
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:14
🅱ardzo dziekuje, już poczułam to
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2017, 21:18
@BabkaZmarihuano: (jestem na pc i nie mam tego)
Ban Bo Benis w Baginie czyli Borno
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:21
wpadłam na pomysl
napisze swój nick z tym 🅱
uwaga
🅱a🅱ka z marihuano !
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:22
Wpisz B emoji i masz znaczek lul
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:23
pocieszę wszystkich, że w kolejnej aktualizacji Win10 na PC będzie skrót do otwarcia okienka z emoji :>
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:24
ja tez jestem na pc i po prostu kopiuje to 🅱 z innych komentarzy
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:26
a nie lepiej włączyć klawiaturę ekranową?
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:28
@Princess_Unattainable: moim zdaniem lepiej zjarać 🅱lanta
Odpisz
13 sierpnia 2017, 21:30
@BabkaZmarihuano: o🅱ej
Odpisz