Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
To się nie może nie udać
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2017, 21:35
I to akurat jest mądra odpowiedź.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 12:04
Pani za darmo to można dostać kopa w dupe do widzenia!
Odpisz
16 sierpnia 2017, 14:35
A potem przez następne 4 lata umowy będzie pan płacił tylko 2x więcej ;P
Odpisz
16 sierpnia 2017, 20:55
@maxiu1244: 2 razy więcej niż 0... to nadal 0...
Odpisz
16 sierpnia 2017, 21:04
@KingsMax: ''A potem'' i chodziło mi że jak masz umowę na 1 rok za darmo to masz ku*wa za darmo ale po roku musisz płacić np. 30 zł miesięcznie za coś a robiąc w ch*ja z tym rokiem za darmo dostajesz umowę której nie możesz zerwać przez jakiś czas i zazwyczaj płacisz 2x więcej czyli zamiast 30 zł płacisz ku*wa mać 60 zł.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 11:40
@maxiu1244: Ja miałem płacić 35 zł, ale w połowie mi zmienili na 70.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 06:51
a później: "halyna dwa lody w biedronce za darmo jak kupisz 5, bierzemy 10!"
Odpisz
16 sierpnia 2017, 19:03
Za darmo to co najwyżej w mordę można dostać!
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2017, 19:32
@Ameron: Nawet na dostanie w mordę trzeba sobie zasłużyć! (no chyba że od dresa)
Odpisz
16 sierpnia 2017, 19:36
@Ameron: Czasem i tak czasami za to trzeba zapłacić, zazwyczaj telefonem.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 16:06
Nic nie jest za darmo. Za to co nam wydaje się darmowe płacimy co najmniej dwa razy więcej w podatkach, niż gdybyśmy sami to kupowali.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 18:03
witam januszu :3
Odpisz
16 sierpnia 2017, 19:48
@TheOfficialForeus: To nie januszowstwo, tak działają podatki i darmówki.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 19:59
to działa tak że bierzesz abonament a zaczynasz płacić w styczniu
Odpisz
16 sierpnia 2017, 20:06
no i xD
Odpisz
16 sierpnia 2017, 20:31
i?
Odpisz
16 sierpnia 2017, 20:45
Kolejny głupi komentarz prekuriora. To już norma.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 20:47
@krzysiu03: Tak działają pieniądze.
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2017, 14:36
5 minut później: Złodzieje jedne!! Trza tylko płacić za wszystko nic człowiekowi nie dadzo!
Odpisz
16 sierpnia 2017, 14:35
Minutę później: Ku*wa trzeba było brać…
Odpisz