Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WalterWhite

17 sierpnia 2017, 21:35

I to akurat jest mądra odpowiedź.

Avatar Kenser

17 sierpnia 2017, 12:04

Pani za darmo to można dostać kopa w dupe do widzenia!

Avatar maxiu1244

16 sierpnia 2017, 14:35

A potem przez następne 4 lata umowy będzie pan płacił tylko 2x więcej ;P

Avatar KingsMax

16 sierpnia 2017, 20:55

@maxiu1244: 2 razy więcej niż 0... to nadal 0...

Avatar maxiu1244

16 sierpnia 2017, 21:04

@KingsMax: ''A potem'' i chodziło mi że jak masz umowę na 1 rok za darmo to masz ku*wa za darmo ale po roku musisz płacić np. 30 zł miesięcznie za coś a robiąc w ch*ja z tym rokiem za darmo dostajesz umowę której nie możesz zerwać przez jakiś czas i zazwyczaj płacisz 2x więcej czyli zamiast 30 zł płacisz ku*wa mać 60 zł.

Avatar CichyCichacz

17 sierpnia 2017, 11:40

@maxiu1244: Ja miałem płacić 35 zł, ale w połowie mi zmienili na 70.

Avatar urbano

17 sierpnia 2017, 06:51

a później: "halyna dwa lody w biedronce za darmo jak kupisz 5, bierzemy 10!"

Avatar Ameron

16 sierpnia 2017, 19:03

Za darmo to co najwyżej w mordę można dostać!

Avatar marcel22205

Edytowano - 16 sierpnia 2017, 19:32

@Ameron: Nawet na dostanie w mordę trzeba sobie zasłużyć! (no chyba że od dresa)

Avatar flamefrost20

16 sierpnia 2017, 19:36

@Ameron: Czasem i tak czasami za to trzeba zapłacić, zazwyczaj telefonem.

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2017, 16:06

Nic nie jest za darmo. Za to co nam wydaje się darmowe płacimy co najmniej dwa razy więcej w podatkach, niż gdybyśmy sami to kupowali.

Avatar TheOfficialForeus

16 sierpnia 2017, 18:03

witam januszu :3

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2017, 19:48

@TheOfficialForeus: To nie januszowstwo, tak działają podatki i darmówki.

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2017, 19:59

to działa tak że bierzesz abonament a zaczynasz płacić w styczniu

Avatar TheOfficialForeus

16 sierpnia 2017, 20:06

no i xD

Avatar TheOfficialForeus

16 sierpnia 2017, 20:31

i?

Avatar krzysiu03

16 sierpnia 2017, 20:45

Kolejny głupi komentarz prekuriora. To już norma.

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2017, 20:47

@krzysiu03: Tak działają pieniądze.

Avatar PanMixer

Edytowano - 16 sierpnia 2017, 14:36

5 minut później: Złodzieje jedne!! Trza tylko płacić za wszystko nic człowiekowi nie dadzo!

Avatar Buras

16 sierpnia 2017, 14:35

Minutę później: Ku*wa trzeba było brać…

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Północne Węgry

To się nie może nie udać

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka