Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Polish_kieubasa

16 sierpnia 2022, 20:53

btd gamers : ło kierwa

Avatar Filipsss

9 listopada 2017, 21:25

5 bo bloons td i jak on ku*wa tyle działek zrobił xd

Avatar pomada

18 sierpnia 2017, 20:37

co to za gra?

Avatar
musztardan

18 sierpnia 2017, 20:38

@pomada: Bloons TD5

Avatar pomada

18 sierpnia 2017, 20:39

dzięki

Avatar Ameron

18 sierpnia 2017, 20:53

Aż tak to wypaczyli? :-:

Avatar
musztardan

18 sierpnia 2017, 21:07

@Ameron: Nie, po prostu Sandbox mode i Dartling gun laserowy.

Avatar Ameron

18 sierpnia 2017, 21:09

Chodzi mi o oprawę graficzną, jakoś zdziecinniała :-:

Avatar
musztardan

18 sierpnia 2017, 21:47

@Ameron: Powtarzam, TD5

Avatar popek9001

18 sierpnia 2017, 21:51

@Ameron: może grałeś za dziecka i inaczej zapamiętałeś. Pierwszy raz grałem w to może z 4-5 lat temu i wygląda tak samo

Avatar Ameron

18 sierpnia 2017, 22:02

@popek9001: Ja najdalej w 4 grałem i trochę lepiej to wyglądał :v
No ale za dzieciaka grałem, nie powiem że nie i w sumie dalej czuję się dzieckiem :P

Avatar baarts

18 sierpnia 2017, 22:39

@Ameron: Prawie to samo, nie przesadzaj.

Avatar Kacprrr

Edytowano - 18 sierpnia 2017, 23:17

@Ameron: też za dzieciaka grałem w 4, ale mimo bardziej dziecinnej grafiki 5 jest dużo lepsza

Avatar Ameron

19 sierpnia 2017, 21:10

@baarts: "Prawie " Robi wielką różnicę.

Avatar seba745

20 sierpnia 2017, 15:56

@Ameron: jesienią wychodzi 6 część

Avatar Ameron

20 sierpnia 2017, 16:17

@seba745: Aż boję się pomyśleć jak będzie wyglądać :-:

Avatar seba745

20 sierpnia 2017, 19:47

@Ameron: na obrazku jest wersja darmowa z gorszą grafiką są też wersje mobile i steam które mają lepszą grafikę

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2017, 17:45

Lub "gdy próbuję być pozytywny,ale życie -"

Avatar pibo007

Edytowano - 20 sierpnia 2017, 16:07

na sandboxie to sobie może

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2017, 22:34

5 bo monkey TD i trump

Avatar jaccku321

20 sierpnia 2017, 16:05

to jest Bloons TD a nie monkey TD

Avatar jaccku321

20 sierpnia 2017, 15:26

Piąta część jest wg mnie za łatwa, pozostałem przy 3 i 4.

A poza tym na trybie sandbox to wiesz...

Avatar Masellko

20 sierpnia 2017, 15:24

Avatar HIbiskus123

18 sierpnia 2017, 23:22

Zawsze kupowałem ich najwięcej.

Avatar PanSowa12

Edytowano - 18 sierpnia 2017, 20:12

Zrobiłem tak kiedyś na trybie sandoboxu . -.

Avatar xMacius

18 sierpnia 2017, 19:59

Ciekawe kto dał 1

Avatar xMacius

18 sierpnia 2017, 19:59

@xMacius: pewnie jakiś śmieszek

Avatar Mycha2001

18 sierpnia 2017, 20:53

@xMacius: Albo osoba której to nie rozśmieszyło.....nie to na pewno śmieszek.

Avatar xMacius

18 sierpnia 2017, 21:08

@Mycha2001: napisałem pewnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar xMacius
Dodane przez: xMacius

Papierowa szkoła posting

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Nie znoszę kleszczy

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zdeklasowani znowu

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka