Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie znoszę kleszczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zdeklasowani znowu
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2022, 20:53
btd gamers : ło kierwa
Odpisz
9 listopada 2017, 21:25
5 bo bloons td i jak on ku*wa tyle działek zrobił xd
Odpisz
18 sierpnia 2017, 20:37
co to za gra?
Odpisz
18 sierpnia 2017, 20:38
@pomada: Bloons TD5
Odpisz
18 sierpnia 2017, 20:39
dzięki
Odpisz
18 sierpnia 2017, 20:53
Aż tak to wypaczyli? :-:
Odpisz
18 sierpnia 2017, 21:07
@Ameron: Nie, po prostu Sandbox mode i Dartling gun laserowy.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 21:09
Chodzi mi o oprawę graficzną, jakoś zdziecinniała :-:
Odpisz
18 sierpnia 2017, 21:47
@Ameron: Powtarzam, TD5
Odpisz
18 sierpnia 2017, 21:51
@Ameron: może grałeś za dziecka i inaczej zapamiętałeś. Pierwszy raz grałem w to może z 4-5 lat temu i wygląda tak samo
Odpisz
18 sierpnia 2017, 22:02
@popek9001: Ja najdalej w 4 grałem i trochę lepiej to wyglądał :v
No ale za dzieciaka grałem, nie powiem że nie i w sumie dalej czuję się dzieckiem :P
Odpisz
18 sierpnia 2017, 22:39
@Ameron: Prawie to samo, nie przesadzaj.
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2017, 23:17
@Ameron: też za dzieciaka grałem w 4, ale mimo bardziej dziecinnej grafiki 5 jest dużo lepsza
Odpisz
19 sierpnia 2017, 21:10
@baarts: "Prawie " Robi wielką różnicę.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:56
@Ameron: jesienią wychodzi 6 część
Odpisz
20 sierpnia 2017, 16:17
@seba745: Aż boję się pomyśleć jak będzie wyglądać :-:
Odpisz
20 sierpnia 2017, 19:47
@Ameron: na obrazku jest wersja darmowa z gorszą grafiką są też wersje mobile i steam które mają lepszą grafikę
Odpisz
20 sierpnia 2017, 17:45
Lub "gdy próbuję być pozytywny,ale życie -"
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2017, 16:07
na sandboxie to sobie może
Odpisz
18 sierpnia 2017, 22:34
5 bo monkey TD i trump
Odpisz
20 sierpnia 2017, 16:05
to jest Bloons TD a nie monkey TD
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:26
Piąta część jest wg mnie za łatwa, pozostałem przy 3 i 4.
A poza tym na trybie sandbox to wiesz...
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:24
Odpisz
18 sierpnia 2017, 23:22
Zawsze kupowałem ich najwięcej.
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2017, 20:12
Zrobiłem tak kiedyś na trybie sandoboxu . -.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 19:59
Ciekawe kto dał 1
Odpisz
18 sierpnia 2017, 19:59
@xMacius: pewnie jakiś śmieszek
Odpisz
18 sierpnia 2017, 20:53
@xMacius: Albo osoba której to nie rozśmieszyło.....nie to na pewno śmieszek.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 21:08
@Mycha2001: napisałem pewnie
Odpisz