Ktoś musi mieć pecha, żeby farta mógł mieć ktoś
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2017, 21:29
Tak działa unia. Wszyscy tracą, tylko Niemcy zyskują.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 21:38
XDDDDD
Odpisz
25 sierpnia 2017, 22:13
@Krzyniu: Daje ci sznycla
Odpisz
25 sierpnia 2017, 22:14
Odpisz
25 sierpnia 2017, 22:14
Odpisz
26 sierpnia 2017, 01:35
@czarekdoge100: prosisz o sznycla
Odpisz
26 sierpnia 2017, 03:29
@YouGoSlavia: Daje ci sznycle. Sznycle niespokojnie się drgają.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 06:01
sznycle nie chcą być zjedzone.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 08:06
@igor444: odbieram ci sznycla
Odpisz
26 sierpnia 2017, 10:10
@YouGoSlavia: dziękuje
Odpisz
26 sierpnia 2017, 10:12
@czarekdoge100: Nie zgadzam się
Odpisz
26 sierpnia 2017, 10:12
O nie, muszę coś napisać dobrego żeby odzyskać sznycla!
Odpisz
26 sierpnia 2017, 10:13
@czarekdoge100: Przenoszę się do innego wymiaru
Odpisz
26 sierpnia 2017, 10:15
Dobra, nie prowadźmy historii o innych wymiarach, o jakiś duperelach tylko dawaj sznycla
Odpisz
26 sierpnia 2017, 10:21
@czarekdoge100: dobrze
Odpisz
26 sierpnia 2017, 11:10
co
Odpisz
27 sierpnia 2017, 13:08
@igor444: Twoja twarz zamienia sie w galaretkowa mase
Odpisz
27 sierpnia 2017, 16:27
nie ma sądu są morsy
Odpisz
25 sierpnia 2017, 22:50
Coraz częściej szczęście jestem
Farciaz
Odpisz
25 sierpnia 2017, 23:01
@ojciecpolecial: Coraz częściej ch*jowo
jestem
Spie**oliną.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 21:13
halala hadiq
Odpisz
26 sierpnia 2017, 20:04
właściwie, to większość hełmów nie jest w stanie powstrzymać naboju. hełmy głównie służyły do ochrony przed odłamkami
Odpisz
25 sierpnia 2017, 23:57
Był program o takim jednym co w Normandii lądował i uratował go magazynek od karabinu
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2017, 00:49
@LubieTostyPL: No kojarze, Szeregowy Ryszard czy jakoś tak
Odpisz
26 sierpnia 2017, 11:53
@KarpZLidla: było tam jeszcze że ktoś dostał w hełm, zdjął zobaczyć dziurę czy coś i wtedy dostał drugi raz w głowę i umarł, przypał trochę.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 05:56
5:56 Odbiur
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2017, 04:08
4:08 odbjur
Odpisz
26 sierpnia 2017, 04:28
@Pendrag: IC stont
Odpisz
26 sierpnia 2017, 03:30
OTPJUR 3:30 OSTRZELUWOJO OKOPY IKSDE
Odpisz
25 sierpnia 2017, 21:55
Stallhelm zawsze gut~ Germanball
Odpisz
26 sierpnia 2017, 01:38
@Lizbett570: kocham ten typ hełmów
Odpisz
25 sierpnia 2017, 23:20
Headshot
Odpisz
25 sierpnia 2017, 23:43
@ALKATRAZ: futulutu
Odpisz
25 sierpnia 2017, 21:27
jednak warto chodzić w kasku
Odpisz
25 sierpnia 2017, 21:27
@Frostok: *hełmie
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2017, 21:35
@ToJeAmelinium: *garnku na łeb
Odpisz
25 sierpnia 2017, 22:01
@Frostok:
Odpisz
25 sierpnia 2017, 22:04
@ToJeAmelinium: Musisz mieć he he he hełm, żeby tam wejść.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 21:56
*** jjjj
Odpisz
25 sierpnia 2017, 22:17
@d0wek: Pisze się przez ch
Odpisz
26 sierpnia 2017, 09:24
@d0wek: opanuj się Mikołaj
Odpisz
26 sierpnia 2017, 10:57
@Vojtaz125: XD nudziłem się
Odpisz
25 sierpnia 2017, 21:21
Pocisk rykoszetował od chełmu i trafił tamtego żołnierza?
Odpisz
25 sierpnia 2017, 21:22
@Ash_Kethum: gdyby tak było to by nawet słowa nie zdążył powiedzieć
Odpisz
26 sierpnia 2017, 00:44
@Ash_Kethum: *hełmu
Odpisz
26 sierpnia 2017, 01:39
@Ash_Kethum: Widziałem tę scenę. Pocisk odbił się od hełmu, a koleś zdjął hełm i dostał następną kulkę, tym razem w łeb.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 01:47
@darcus: Jeszcze była taka, że medykom udało się zatamować krwawienie u jednego typa i chwilę później dostał kulkę.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 08:54
A cóż to za film?
Odpisz
26 sierpnia 2017, 11:39
@Zlodziej_Ziemniakow: Szeregowiec Rayn
Odpisz
20 sierpnia 2017, 20:09
Wstawi mi ktoś pod komentarzem zdjęcie śmiejącej się małpy Polaka Janusza bez pospisów?
Odpisz
20 sierpnia 2017, 20:11
@HiszpanskiInkwizytor: Chwytaj
Odpisz
20 sierpnia 2017, 20:11
@HiszpanskiInkwizytor:
Odpisz
20 sierpnia 2017, 20:12
@Holenderjk: Ło ku*wa jaka Polakocepcja :O
Odpisz
20 sierpnia 2017, 20:12
Odpisz
20 sierpnia 2017, 20:13
@Holenderjk: chciałem najpierw to ale się zje**ło
Odpisz
20 sierpnia 2017, 21:58
dzięki
Odpisz
20 sierpnia 2017, 21:59
@Holenderjk: dzięki
Odpisz
25 sierpnia 2017, 21:11
@HiszpanskiInkwizytor: nigdy nie ufaj podwójnym komentarzom
Odpisz
25 sierpnia 2017, 21:12
@Skajlajn: nigdy nie ufaj podwójnym komentarzom
Odpisz
20 sierpnia 2017, 21:22
Lekcja dla wszystkich na przyszłość: Nosić kaski kiedy jeździcie na rowerze, bo snajperzy i myśliwi-amatorzy czyhają na wasze życie za każdym rogiem!
Odpisz
25 sierpnia 2017, 21:04
@RevanShan: mądrość tak bardzo
Odpisz
20 sierpnia 2017, 21:51
Nie trzeba mieć GIMPa, jezeli uzywa się mózgu
Odpisz