Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2017, 08:57
nwm ale (WYDAJE) mi sie że było
Odpisz
26 sierpnia 2017, 18:52
@TheOfficialForeus: Sam to w paintcie sklejałem więc nie.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 21:19
@TimekPL123: ok xD
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2017, 20:26
I tak We are the Champions i We will Rock you jest lepsze.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 20:34
Boheman Rhapsody też dobre
Odpisz
20 sierpnia 2017, 20:41
@LotewskiChlop: Nie słuchałem, więc się nie wypowiadam
Ale posłucham.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 20:47
@LotewskiChlop: Nah, mi się nie podoba.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 21:40
Okej. Każdy ma swój gust
Odpisz
20 sierpnia 2017, 22:42
staying power też dobre ale wersja koncertowa
Odpisz
20 sierpnia 2017, 22:58
@revan21: Staying Power ssie pałę, ale wersja koncertowa trzyma poziom. Ja polecam March of the Black Queen i The Propthet's Song
Odpisz
26 sierpnia 2017, 07:38
I tak Barber of Seville i Strauss radetzky march lepsze.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 09:43
pff wszyscy jesteście w błędzie
another one bites the dustaaa
Odpisz
26 sierpnia 2017, 09:44
@Kuziemek: ANADA ŁAN BAJTS DE DAST
też dobre.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 11:43
i Another one bites the dust jest fajne
Odpisz
26 sierpnia 2017, 11:43
@Kuziemek: no... potwierdzam
Odpisz
26 sierpnia 2017, 14:32
WAKE UP! IT'S PARTY TIME! AND WE DON'T LIVE IN A FASHISM NATION! WAKE UP! IT'S PARTY TIME! AND WHERE THE FUCK ARE YOU!
Odpisz
26 sierpnia 2017, 14:33
@DziwnyPan: soad i tak lepszy
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2017, 16:35
@DziwnyPan: Won z tymi gównami.
Polonez A-dur!
Odpisz
26 sierpnia 2017, 16:41
@TheHunterMikiPL: ok ; (
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:30
@DziwnyPan: WHY DON'T PRESIDENTS FIGHT THE WAR?!
WHY DO THEY ALWAYS SEND THE POOR?!
kocham <3
Odpisz
20 sierpnia 2017, 20:42
Odpisz