Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
Brawo za czujność!
Przerwa na herbatkę
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 sierpnia 2017, 22:53
sld sapnu puas przeczytaj do góry nogami
Odpisz
21 sierpnia 2017, 22:59
O ty...
Odpisz
25 sierpnia 2017, 17:10
nie jestem dziewczyną
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:07
not anymore, there's a blanket
Odpisz
21 sierpnia 2017, 01:20
@zipprick: now the animals can go on land
come on animals, let's go on land!
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:09
@kubakk12: nope, can't walk yet and there's no food yet so i don't care.
Odpisz
21 sierpnia 2017, 23:19
@sok930: we will learn to walk if there's plants up here?
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:30
@kubakk12: maybe
said some bugs...
and fish
Odpisz
22 sierpnia 2017, 14:42
@FoxyFox: eh
eh
eh
Odpisz
22 sierpnia 2017, 18:07
@kubakk12: ok we can go on land but we have to go in water to have babies
Odpisz
22 sierpnia 2017, 18:16
@FoxyFox: Learn to use an egg
Odpisz
22 sierpnia 2017, 22:15
@sok930: -i was already doing that
Odpisz
23 sierpnia 2017, 12:03
@FoxyFox: use a stronger egg
Odpisz
23 sierpnia 2017, 13:13
@kubakk12: put water in it
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2017, 17:06
@FoxyFox: have baby on a land in an egg, water is in the egg, baby in the egg in the water in the egg... works for me
B y e, b y e, o c e a n!
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2017, 20:39
AMA PREPARIN MAJ LEJZOOOR
Odpisz
22 sierpnia 2017, 11:33
Ja staram się jak mogę
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:35
U mnie 12°C.
Odpisz
21 sierpnia 2017, 22:53
tak samo jak umnie
Odpisz
21 sierpnia 2017, 23:00
U mnie 11°C
Odpisz
21 sierpnia 2017, 23:04
U mnie wczesniej było chyba ok 7 stopni, nie polecam jeździć na rowerze.
Odpisz
21 sierpnia 2017, 23:19
gdzie w ogóle mieszkacie?
Odpisz
22 sierpnia 2017, 00:18
@FuryGaming: o kurde,co tak u was zimno,w której części Polski mieszkacie?
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2017, 10:13
@LeHackerKid: Ja w Małopolsce, blisko Krakowa i Nowego Sącza
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:43
@Pandzianikki: Warmia Mazury, jedynie wczoraj ok 17 zrobiło się tak zimno.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 06:33
ahh, bill wurtz
Odpisz
22 sierpnia 2017, 03:46
Lubi cie sex?
Odpisz
22 sierpnia 2017, 00:22
H I R E A S A M U R A I
Odpisz
21 sierpnia 2017, 23:14
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:33
Niezwiązane z obrazkiem, ale od kiedy nie można pobierać obrazków z komentarzy na apce? Wcześniej się chyba dało...
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:37
@damian2500: Nie dało, a przynajmniej nie pamiętam. Jestem tu od pótora roku, zawsze w apce
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:41
@DinozaurPrzeznaczenia: dało się,jest taki znaczek ze strzałką w dół pod obrazkiem po prawej
Odpisz
21 sierpnia 2017, 22:26
@Pandzianikki: "z komentarzy"
Odpisz
21 sierpnia 2017, 23:18
@DinozaurPrzeznaczenia: Kurde, ja też właśnie jestem od zawsze na apce, ale coś sobie przypominam, że pobierałem. Może coś mi się pomyliło.
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2017, 23:27
@rafal603: tak to jest, jak się nieuważnie czyta, dzięki za zwrócenie mi uwagi
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:28
O kurde przed chwilą to oglądałam xD
[co się dziwić, przecież oglądam to codziennie]
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:25
Smuteq, bądź mną:
40 stopni, chcesz iść na jakieś kompielisko, taki ch*j masz zapalenie ucha całe wakacje, które przechodzi z jednego na drugie i na odwrót. Piedol się organizm.
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:05
Taka prawda w południe było po 30 stopni :/ ale teraz się trochę ochłodziło
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:10
@Filipsss: Tydzień temu miałem 40.
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:18
@Krzyniu: a rodzice dziwią się że nie chcę nikt wychodzić na dwór niech sami idą się piec
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2017, 23:50
some stars burst out with
P A S S I O N
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:11
@anonymoose: And they create brand new way crazier shit
SPACE DUST!
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:09
CUZ THAT'S THE WAY I LIKE TO LIVE MY LIFE
AND I KNOW EVERYTHING IS GONNA BE FINE
Odpisz