Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Totalnie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przerwa na herbatkę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2019, 22:23
Nie jest oryginalna. Jest podróbą gry Bejeveled.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:41
Kendi krasz to fajna giera, zawsze chciałem taką mieć, ale niestety gram w moje porąbane szczelanki
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:46
@zipprick: i pewniie zabijasz ludzi w realu
Odpisz
22 sierpnia 2017, 08:22
@zipprick: Powiem to twojej mamie! /s
Odpisz
22 sierpnia 2017, 09:44
@MrRolan: Heh, mam taką panią od zajęć praktyczno-technicznych. Pewnego dnia jedna z moich koleżanek zapomniała mundurka.
Pani od techniki zaczęła drzeć się, że to dopiero początek, że potem będzie kraść i zabijać.
Wszyscy podążamy tą drogą :P
Odpisz
22 sierpnia 2017, 09:52
@geralt735: Brejvik też raz zapomniał mundurka
Odpisz
25 lipca 2018, 13:03
@zipprick: Crush - Krasz - Kraksa Cukierkowa/Samochodowa!
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:49
jak ten mem sie nazywa?
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:53
@Wojgalazka: jeszcze sie nie nazywa, powstał wczoraj
Odpisz
21 sierpnia 2017, 09:03
@Buras: człowiek wsadzajacy rękę do pułapki na niedźwiedzie i w ostatniej chwili wyciągający ją
Odpisz
21 sierpnia 2017, 10:39
.jpg
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:21
@MrCienki: .exe
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2017, 07:36
exe to plik wykonywalny-program
a ten obrazek jest obrazkiem (.jpg, .png) a nie programem (.exe)
Odpisz
22 sierpnia 2017, 08:19
@daglasio: cpt. obvious strikes again
Odpisz
22 sierpnia 2017, 08:49
daglasio.cptob
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:19
@daglasio: co ty nie powiesz
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2017, 13:36
nie wiem czego nie powiem
Odpisz
9 lipca 2018, 15:22
@Wojgalazka: O Jezus! "Szybki unik" Nie widzisz na karcie? Chcesz większe czcionki? No to zrób to.
Odpisz
9 lipca 2018, 15:20
Niedawno dodałem do jeja grę Candy Crush Saga, zaraz ma się pojawić.
Odpisz
10 lutego 2018, 10:32
powie ktoś jak czy ten mem to był film czy obrazki?
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:15
Ciekawostka: candy crush saga ''inspirowało się'' inną grą z tą samą mechaniką oraz z podobną oprawą graficzną (nie pamiętam nazwy) (też rozwalało się cukierki itp) gdy twórca oryginalnej gry zobaczył to (gry się nawet podobnie nazywały) to poprosił żeby przynajmniej zmienili nazwę (żaden z twórców nie miał praw do tej nazwy) po czym janusze z candy crush saga wykupili prawa do gry gdzie gra miała w nazwie Crush albo candy (nie pamiętam) i tak pozwali oryginalnego twórce i wygrali. (oryginalna gra została zrobiona na cześć matki twórcy która zmarła na cukrzycę) januszostwo lvl poza skalą
Odpisz
22 sierpnia 2017, 13:04
Ulala
Odpisz
22 sierpnia 2017, 12:59
Odpisz
22 sierpnia 2017, 13:00
@Pieselek12:
Odpisz
22 sierpnia 2017, 13:03
@Pieselek12:
Odpisz
22 sierpnia 2017, 09:44
Odpisz
22 sierpnia 2017, 12:49
@kacper216: ŁYNDOŁSIE
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:28
Nowy mem miesiąca nadchodzi!
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:43
Tak sobie czytam opinie o tej grze i...
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:45
@PazdanBoy:
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:55
@xAzumiKx: ruchable
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:59
@jacek1s: Przypomnij ile masz lat.
Odpisz
21 sierpnia 2017, 00:00
@xAzumiKx: Em... 8... Szach-mat
Odpisz
21 sierpnia 2017, 00:02
@jacek1s:
Odpisz
21 sierpnia 2017, 00:03
@TerratorEK: onie
Odpisz
22 sierpnia 2017, 08:58
@xAzumiKx: r*chałabym
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2017, 10:01
@xAzumiKx: niech ktoś wstawi sobie to na awka
Odpisz
22 sierpnia 2017, 08:19
sorry, jestem dziewczyną i pierwsze słyszę o tej "grze"
Odpisz
22 sierpnia 2017, 09:38
w takim wypadku nie nazywaj się gejmerką /s
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:02
wolę nfs'a, minecraft'a, ets'a i wiele innych gier, niż (jak mi google pokazuje) cukierkowego gówna
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:07
to był sarkazm, a poza tym też lubię mc
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:21
wiem, że sarkazm, ale osoby które dają strzałki w dół mogą nie wiedzieć, że serio jest taki gracz, który nie zna tej gry, widać chłamu nie ogrywam i nawet o nim nie słyszę...
to przekaz do innych
Odpisz
22 sierpnia 2017, 23:37
ja kocham te strzałeczki :3
Odpisz
23 sierpnia 2017, 05:11
ja ich nie lubię, ani w górę ani w dół, jak dla mnie to można je usunąć
Odpisz
21 sierpnia 2017, 04:54
nie rozumiem, candy crush to fajna gierka
Odpisz
22 sierpnia 2017, 08:24
@kacperek_maliszewski2009: Masz 8 lat prawda?
Odpisz
22 sierpnia 2017, 08:57
@kacperek_maliszewski2009: dziecko drogie proszę naciśnij ,,usuń konto"
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:34
@kacperek_maliszewski2009:
Odpisz
22 sierpnia 2017, 16:53
@Xcichyx: Tak, to prawda.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:42
Ja wciąż nie rozumiem dlaczego był taki hype na tą grę skoro to gówno ._.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:43
@maxiu1244: jedno słowo
każuale
Odpisz
21 sierpnia 2017, 02:26
@Kuziemek: no-no-NORMIKI
Odpisz