Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Pilne
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2025, 09:44
disco polo to gówno, teraz u mnie rządzą gatunki pop, rock, techno, metal, punk-rock, J-pop i muzyka elektroniczna
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:05
JAK MOŻNA NIE LUBIEĆ DYSKO POLO PRZECIE DOBRE POLSKIE CO TY POLAK NIE JESTEŚ
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2017, 11:44
Jakbym słyszał mojego znajomego. Mówię że polskie piosenki są spie**olone a ten mi wyjeżdża z: "Polska dla polaków jak nie lubisz to jedź do ameryki." Myślę nad ripostą.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 07:12
@JanuszWaleczny: Najlepsza riposta, zawsze działa: SPI***ALAJ, wygrałem. I powtarzać to non-stop.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 11:24
@JanuszWaleczny: Jeśli to taki Janusz to daj mu 2 dychy i powiedz żeby się odwalił. Na pewno zadziała 2 dychy piechotą nie chodzą.
Odpisz
9 maja 2025, 15:12
disco polo to stara k...a, disco polo j...ne jest!!!
Odpisz
13 maja 2025, 09:39
disco polo to stara k...a, disco polo j...ne jest!!!
Odpisz
29 lutego 2024, 15:25
"A puszczę se disco polo z głośnika, na pewno wszyscy lubią" - powiedział Janusz na imprezie dla ANTYfanów disco polo i wpie.... obskoczył. Dzień później Janusz zmarł, a hejterzy disco polo tańczą "Banię u Cygana" nad jego grobem XDDDDD
Odpisz
19 lutego 2024, 14:35
@KontoUsunięte: nie tylko ty, ja też nienawidzę disco polo
Odpisz
28 listopada 2017, 23:16
nienawidzę disco polo
Odpisz
27 września 2020, 23:33
lepsze to niż rap
Odpisz
14 lutego 2018, 16:34
ku*wa takie prawdziwe
Odpisz
10 października 2017, 17:14
Lepszej to niż rap
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2017, 08:48
Mieszkam w dzielnicy która kiedyś chyba była obrzeżem miasta, w związku z czym pod moim, niedawno powstałym blokiem stoją takie typowo wiejskie chałupy. Centralnie pod moim oknem jest sobie mikrodziałeczka, gdzie bywa sobie starszy pan z radyjkiem. I jak czasem nie zapuści! Nic tylko jaaa uwielbiam jąąą, albo przez te oooczy te oczy zieloooooone.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 09:42
@darcus: Współczuję
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:40
@darcus: Włączyła się we mnie ludzka solidarność...
Odpisz
22 sierpnia 2017, 13:19
@darcus: jesli ci to przeszkadza to to podchodzi pod zaklocanie porzadku publicznego
Odpisz
22 sierpnia 2017, 13:43
@darcus: Mieszkam w Belgradzie, gdzie zdarza się imprezować do rana, muzyka jest głośna i do tego w lato, jeśli nie ma się klimatyzacji, zazwyczaj trzeba spać z otwartym oknem, więc trochę głośno mam (ale przynajmniej nie ma disco polo)
Odpisz
23 sierpnia 2017, 10:17
@darcus: No, niestety, ale tacy ludzie są.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 13:39
Kiedy mieszkałam w Polsce, zdarzyło się, że sąsiad puścił disco polo (zdecydowanie za głośno). Po kilku minutach włączyłam heavy metal na tyle głośno, żeby zagłuszyć sąsiada. Zadziałało.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 23:57
@Baklava: I bardzo dobrze.
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2017, 12:40
jak ktoś puszcza disco polo na pół wsi, to jest spoko.
A jak puszcze dubstepa na pół wsi to wszystkim odpi***ala
Odpisz
21 sierpnia 2017, 12:46
@Boberek00: Bo na niektórych wsiach są same Janusze, Karyny i Sebixy.
Odpisz
21 sierpnia 2017, 12:58
@MajaNocnaFuria: Nie zapomnij o Grażynkach.
Odpisz
21 sierpnia 2017, 12:59
@KoTzKotlowni: Oczywiście, one też.
Odpisz
21 sierpnia 2017, 13:41
@KoTzKotlowni: oraz o Halynkach
Odpisz
21 sierpnia 2017, 14:02
Ale Halynka to odmiana Grażynki.
Odpisz
21 sierpnia 2017, 14:30
@Boberek00: Bo dupstep to takie wiertarki, a discorak ma jakiś łagodną (w sensie słabą) melodię czy coś takiego i tekst (w sensie słaby tekst), który się ludziom podoba. I wiesz hehe imprezy, alkohol i miłość, ale romantyczne hihi haj kłality mjusik.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 09:30
@Pitrekkk: Nie każdy dubstep. Jest jeszcze spokojny chillstep, w miarę brostep, dubby dubstep itd. Ja pamiętam początki dubstepu, to było wiercenie :D Teraz robi to darkstep
Odpisz
22 sierpnia 2017, 15:36
@avalon3440: Nie zapominaj o Deathstepie
Odpisz
22 sierpnia 2017, 23:54
@kapicz123: to też
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2017, 21:00
no mi w bloku w nocy puszczali
przez twe oczy, twe oczy zielone oszalaaałem!
spać zakaz
Odpisz
21 sierpnia 2017, 12:21
"Halyna, puść tego Zenka albo jakieś szlagiery".
Odpisz
22 sierpnia 2017, 07:26
@Znajomy22: Zenka to czasem fajnie posłuchać ale jak słyszę "ona tańczy dla mnie" to się od razu niedobrze robi
Odpisz
22 sierpnia 2017, 16:42
A teraz z tego reklamę zrobili ;-;
Odpisz
22 sierpnia 2017, 11:07
Gorsze są gimbusy, które puszczają poka sowe, cypisa i inne gunwa w miejscach publicznych. W takich momentach zaczynam się zastanawiać, czemu nie mam noża przy sobie...
Odpisz
22 sierpnia 2017, 13:28
@Blazesster: Ja zawsze mam. Czasem nawet dwa.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 12:51
Nadal lepsze niż gówno zwane razem.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 11:30
Aż się wku*wiłem
Odpisz