Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

22 sierpnia 2017, 23:28

Co teraz jego tak dużo?

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2017, 23:43

@ALKATRAZ: Kaczyński w płaszczu. Tyle wystarczy by zrobić z tego mema.

Avatar ALKATRAZ

23 sierpnia 2017, 02:37

Świat jest niesamowity

Avatar papkin1

Edytowano - 23 sierpnia 2017, 06:14

@ALKATRAZ: ej bo nie rozumiem dawno mnie na jeja nie było, czm odpowiadasz na komentarze ;//

Avatar xAzumiKx

23 sierpnia 2017, 10:16

@papkin1: Pozwolę sobie odpowiedzieć, Alkatraz odpowiedział kiedyś na komentarz w 2014, jakiś niedobry wafel ukazał to światłu dziennemu i zniszczył mu cały misterny plan.

Avatar papkin1

23 sierpnia 2017, 17:52

@xAzumiKx: ku*wa wafel znajdę Cię... cały mój świat je**ął w pół ;//

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2017, 21:15

@papkin1: Tym waflem jest użytkownik Progs

Avatar Yoda_Miszcz

23 sierpnia 2017, 09:05

Nowe GTA San Domierz wygląda świetnie!

Avatar xMacius

23 sierpnia 2017, 07:49

Nikodem Belinski

Avatar DavePL1234

23 sierpnia 2017, 00:54

To jakiś dodatek czy coś? Świetnie się zapowiada i jeszcze ta grafika, a tu ludzie się podniecają piątką, Nie ogarniam tych człeków :P

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2017, 00:37

Muszę chyba w to zagrać

Avatar mikufiku

22 sierpnia 2017, 23:15

kupiłen

Avatar Boberek00

Edytowano - 21 sierpnia 2017, 19:06

Aż motyw przewodni usłyszałem we głowie

Avatar komixx102

21 sierpnia 2017, 19:14

@Boberek00: Russian Connections

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2017, 16:54

@komixx102: Soviet*

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2017, 21:57

Wjelka kradziesz samochodó cztyry

Avatar PaRapps

21 sierpnia 2017, 18:45

Jeszcze zrobię z Vice City ale jak zjem kolację

Avatar PazdanBoy

21 sierpnia 2017, 18:46

@PaRapps: Spoczko a zjadłeś podwieczorek?

Avatar PaRapps

21 sierpnia 2017, 18:47

@PazdanBoy: No, serowe Cheetos

Avatar PazdanBoy

21 sierpnia 2017, 18:47

@PaRapps: Szanuje

Avatar PaRapps

21 sierpnia 2017, 18:51

@PazdanBoy: Zjadłem je widelcem z talerza i mam czyste rączki

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2017, 18:53

@PaRapps: geniusz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ostry ten sędzia

Tacy sami, a ściana między nami

Nieuczciwa ocena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka