Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tymi się chodzi
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Frustrujące
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2017, 20:18
Homer upolował Pikachu i nałożył jego skórę na siebie.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 00:26
@siamoler: albo Pikachu go pożera
Odpisz
25 sierpnia 2017, 00:45
@loloja: Lub powstała ich symbioza która pozwala pikachu żyć bez niczego tylko on go karmi i oddycha,a Homer ma moce piorónów i lata po ulicy w stroju Thora
Odpisz
25 sierpnia 2017, 00:53
i obie strony są zadowolone, Pikachu nie musi nic robić a Homer może strzelać piorunami
Odpisz
25 sierpnia 2017, 01:00
@loloja: Z młotka z Tesco,a jak ktoś podniesie myśląc że jest wybrańcem i może robić co chce to taki wał,On bierze inny młotek i nim strzela a poprzedni czyli tego kogoś to ch*j i pi**a
Odpisz
25 sierpnia 2017, 02:44
no i gitara
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:21
A myślałem, że tylko ja jestem tak popie*dolony.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 22:57
@siamoler: IT'S JUST A JEJA BRO!
Odpisz
25 sierpnia 2017, 08:00
Homer z czapka o wyglądzie upośledzonej myszy z wodoglowiem z chińskiej bajki eks didididi
Odpisz
25 sierpnia 2017, 08:02
@xMacius: kiedyś ptakach to był fajny gruby chomik który wyglądał lepiej. Najwyraźniej zrzucił trochę masy i chromosomów.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 08:03
@xMacius: ooo Macie tu zdjęcie karty z basica.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 16:49
@xMacius: jakiś fan zje**nej myszy dał mi srajke
Odpisz
25 sierpnia 2017, 00:13
Dzieło Boskie.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 21:43
W pierwszej chwili pomyślałam że pikachu je jakiegoś ziemniaka...ale gdy się tak przyjrzeć to to jest pikasimpson
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:23
Wandalizmem
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2017, 20:21
The fuck?
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:07
Ha! Nie spodziewaliście sie tutaj hiszpańskiej inkwizycji!
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:14
@mikolajk004: proszę wyłączyć wszystkie zakładki z stroną "jeja.pl" i nigdy już tej strony nie otwierać
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:19
@mikolajk004: nie śmieszne
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:03
A ja w trzeciej klasie miałem o rodzajach sztuki i wśród tych rodzajów było Graffiti
Odpisz
23 sierpnia 2017, 00:25
jechałem raz pociągiem z gdańska do krakowa i albo w warszawie albo gdzieś przed nią było na murze kilkuset metrowe graffiti przedstawiające historię warszawy tego sie nie dało nie nazwać sztuką ale większość graffiti to i tak bazgroły na budynkach najczęściej nazwy klubów piłkarskich
Odpisz
22 sierpnia 2017, 20:09
Oczy nie nadrabiają
Odpisz
22 sierpnia 2017, 17:00
Głowa mnie boli
Odpisz
22 sierpnia 2017, 16:48
Mój mózg nadal analizuje to zdjęcie
Odpisz
22 sierpnia 2017, 16:47
Pikomer Simpsachu
Odpisz
22 sierpnia 2017, 16:01
pikatchu zjadajacy homera
Odpisz
22 sierpnia 2017, 15:43
Arcydzieło. Nazwę to arcydziełem.
Odpisz