Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pilne
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2017, 16:33
a prawej dłoni trzymasz m4
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2017, 23:03
no i?
to że się telefon ładuje, nie znaczy że nie można używać...
ale co ja mogę wiedzieć przy około 1,2k m-coś
Odpisz
28 sierpnia 2017, 12:17
mAh, mili amperogodziny
Odpisz
28 sierpnia 2017, 14:54
@XStuntManiac1: no bardzo możliwe :)
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:04
Mam tak zajebistą baterie że telefon większość czasu jest na kablu
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:08
@PazdanBoy: 3000 mah here
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:09
@Turbek213: 4000 mAh i zazwyczaj 2 dni bez ładowania przy normalnym użytkowaniu, czyli prawie cały czas włączona przeglądarka i czasami gierki
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:11
@PazdanBoy: 3100, 5,7"qhd i nonstop bluetooth here
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:11
@XStuntManiac1: 2200 mAh .______. co jakieś 8 godzin muszę ładować
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:13
8 h korzystania z podstawowych rzeczy ta?
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2017, 18:14
@Turbek213: Niepodstawowe
edit: mam go od 14 miesięcy i już wytrzymałość baterii spadła nieco
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:27
@Turbek213: 3120 heh
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:28
@mante: o ty
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:28
@PazdanBoy: Ja mojego telefonu jeszcze nigdy nie ładowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:30
@Bananeczek: ty trollu :O
Odpisz
27 sierpnia 2017, 20:09
2125
Odpisz
27 sierpnia 2017, 22:28
@Turbek213: 600 mah i trzyma cały tydzień :D
Odpisz
28 sierpnia 2017, 11:17
@PazdanBoy: 2550, 5,1" QHD Pozdrawia... TO NAWET JEDNEGO DNIA NIE WYTRZYMUJE
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:45
ja mam 6000mha oukitel 6000 plus
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:47
@ruzwelt1: nbc
Odpisz
27 sierpnia 2017, 20:37
@AmericanBall: ?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 21:02
@ruzwelt1: nobody care
Odpisz
27 sierpnia 2017, 22:10
@AurelionSol: co to znaczy? \___/
Odpisz
27 sierpnia 2017, 22:39
@ruzwelt1: nikogo to nie obchodzi
Odpisz
27 sierpnia 2017, 23:26
@AmericanBall: dzięki
Odpisz
27 sierpnia 2017, 23:39
@ruzwelt1: jakie dziecko
Odpisz
28 sierpnia 2017, 09:12
@juzi46: o kim mówisz?
Odpisz
28 sierpnia 2017, 09:20
@ruzwelt1: tylko mowie ze na przyszlosc przy takich typu komentarzachcwstawiaj na koncu "#nbc" wtedy czerwone sie nie posypia
Odpisz
27 sierpnia 2017, 20:26
Nie dość że stare, to ukradzione
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:26
Ma ktoś pusty kalendarz memów?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:28
@BlenderZenek: niestety nie
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:57
WESTERN SPY!
Odpisz
23 sierpnia 2017, 15:00
@crimzon: BLYAT
Odpisz
23 sierpnia 2017, 15:10
@crimzon: SQUATTING ON TOES BREAKS YOUR BONES!!!1
Odpisz
23 sierpnia 2017, 16:34
@kasjan132pl: Już nie gram w CS, cyka!
Odpisz