Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Szybki jak błyskawica
Północne Węgry
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2017, 09:58
I jeszcze jej nazwa musi mieć z przodu trzy litery twojego imienia i końcówkę BUD np. PAW-BUD, TOM-BUD, JAN-BUD
Odpisz
24 sierpnia 2017, 10:06
@Kapitan_Jack_Sparrow: Albo początek/końcówkę POL
Odpisz
24 sierpnia 2017, 10:27
@Zygarde: Coś w tym stylu?
Odpisz
24 sierpnia 2017, 10:57
@Kapitan_Jack_Sparrow: Ha, amatorzy, poznajcie MIRMAR od połączenia Mirek and Marcin
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:40
@matiExtreme: Nie ocenzurowało Ci Mar*ina?!
Odpisz
27 sierpnia 2017, 16:15
@Stiga: wcale nie przeruchany mem
Odpisz
10 listopada 2022, 18:52
@Kapitan_Jack_Sparrow: WOJ-BUD
Odpisz
17 października 2019, 18:57
Nie ma kariery bez T4
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:52
Ciekawostka moj wujek pracuje w budowlance i jezdzi Nissanem Sunny
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:54
Ja ostatnio widziałem firmę budowlaną na wyższym levelu bo mieli transportera t5, Pewnie to oni stawiają wierzowce :D
Odpisz
24 sierpnia 2017, 17:06
Po trójmieście jeździ SuperWiechu. Ze znaczkiem supermana :-))))
Odpisz
24 sierpnia 2017, 17:05
Jeżeli spełniasz punkt pierwszy, to drugi nie jest konieczny.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 07:14
Nienawidzę budowlanki
Odpisz
24 sierpnia 2017, 07:27
@ALKATRAZ: bez niej prawdopodobnie nie miał byś domu
Odpisz
24 sierpnia 2017, 08:26
@ALKATRAZ: dlaczego jej nienawidzisz?
Odpisz
24 sierpnia 2017, 09:59
@ImBard: pewnie chodzi mu o ta czesc co nic nie robi i pije alko na budowie 24/7 bo placa im za godzine
Odpisz
24 sierpnia 2017, 10:49
@ALKATRAZ: jak można sie czepiać do takiej zwykłej rzeczy obecnie robotnicy są potrzebni teraz szukam osoby do wyremontowania parteru i wszyscy terminy najwcześniej na grudzień
Odpisz
24 sierpnia 2017, 15:44
@ImBard: Bo robiłem na budowie, nic przyjemnego
Odpisz
26 sierpnia 2017, 06:48
Uczę się w zawodówce na budowie i chętnie zrobię remont. Jeszcze nie pije podczas pracy, tylko przed i po.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:27
@ukr0707: fajne profilowe
kto to? ;)
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:59
Na takie komentarze jest miejsce pod profilem, a nie pod obrazkiem, ale dzięki.
Jest to J-Dog z Hollywood Undead.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:45
@ukr0707: wiem, ale nie mogę wchodzić w profile..
to pytanie było w sumie retoryczne,
mam ich flagę :)
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:57
Kurde. Wcześniej nie zwracałem uwaga na awatar.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 19:17
@ukr0707: spoko :)
Odpisz