Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Angielskie śmieszki
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2017, 15:12
nie rozumiem, powinienem?
Odpisz
24 sierpnia 2017, 15:20
@benben7: Jak nie oglądasz GOT nie zrozumiesz xd
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:14
@benben7: *Czesc regulaminu*
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:46
@benben7: oni nazywają się inni , wszyscy mają niebieskie oczy , gdy przemieniaja dziecko w jednego z nich, jego oczy zmieniają się na kolor niebieski
Odpisz
23 września 2017, 18:43
@czatcv_kk: dziękujemy ci, mędrcu z Internetów!
Odpisz
24 sierpnia 2017, 15:29
Ciekawe czy więcej jejków obejrzało Ricka i Mortiego czy Grę o Tron
Odpisz
24 sierpnia 2017, 16:28
Raczej Ricka
Odpisz
24 sierpnia 2017, 16:30
@Polak123pl: Też tak myślę
Odpisz
24 sierpnia 2017, 19:16
rick
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:01
Ani to,ani to
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:17
Rick and Morty
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:21
@Adi34: tak jak ja
Odpisz
27 sierpnia 2017, 21:43
W moim przypadku głos za Grą.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 16:25
no i o chxuj tu chodzi co, zdradze wam pewien sekret - czego wy normiki za pewne nie pojmiecie - niekazdy musi ogladac to goxwno (czyt. gre o tron) i przestancie z tymi w dodatku niesmiesznymi memami
normalne got ma gorszy fanbase niz underku*watale
wycinek z regulaminu odnośnie zasad selekcji materialow:
Materiały zrozumiałe dla niewielkiej grupy osób
[...] znajdzie się nie jeden fan świetnego [...] serialu, [...] natomiast my musimy patrzeć szerzej i wybierać to co przypadnie do gustu większości. [...] część materiałöw na pewno wyleci z powodu swojej niszowości.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 16:37
Odpisz
27 sierpnia 2017, 16:45
To nie bait, to moja osobista opinia. Za dużo już tej Gry o Tron, a zapewniam was że gdy serial się skończy, nikt o nim nie będzie pamiętał.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:36
Administracja dodaje obrazki na główną, skoro to się znalazło, to podana przez ciebie zasada tego nie dotyczy, więc trochę ochłoń.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:54
@FD_God: Nie. To oznacza, że adminstracja nie stosuje się do własnych, ustanowionych przez siebie zasad dotyczących ogólnie wszystkich. Ładny przejaw hipokryzji.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 19:01
Gdyby się tak stosowali w 100% do tych zasad, to ta strona dawałaby najwyżej 5 obrazków dziennie.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 19:08
@FD_God: Niby czemu?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 19:11
Bo wiele obrazków jest o jakiejś tematyce, której nie zawsze ktoś może zrozumieć, no i co wtedy?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 21:17
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:45
1/1 bo się skraca, i dlatego, że nie rozumiem, a zgodnie z regulaminem nie powinno to nawet przejść. I nie mówcie, że większość jeja ogląda GOT, bo nie uwierzę, że serial z scenami seksu i masowych mordów ogląda tak dużo osób. Ogólnie hańba adminowi, że to dodał.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:51
No i ch*j, że nie rozumiesz? Ja też zrozumiałem dopiero po przeczytaniu komentarzy i myślę, że żart nie jest zły. Ile ludzi co ogląda, to nie powinno być ważne. Czy jeżeli wrzucę żart o czymś, czym mało kto się interesuje, to jest on mniej śmieszny? A przecież to najlepszy sposób by nawiązać kontakt z niewielką społecznością.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:47
O ch*j chodzi
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:46
Gra o Tron. Meeeeeeeeee 😒
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:58
Odpisz
27 sierpnia 2017, 16:37
@gulasz88: o ch*j jaka zajebista jakosc
Odpisz
27 sierpnia 2017, 16:53
Odpisz
24 sierpnia 2017, 15:01
powinni mieć niebieskie oczy
Odpisz