Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Były nóżki, nie ma nóżek
To będzie bolało
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2017, 09:05
Je*ie mnie piłka nożna.
\__/
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:16
@crimzon: Same
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:21
@crimzon: Witam w klubie
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:26
@crimzon: heloł there
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:35
@crimzon: mnie też
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:38
A Polske oglądacie?
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:41
@RekinOstrodzioby: Nope. Jak je*ie to je*ie.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 11:31
@crimzon: Ja tak samo.
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2017, 11:57
@crimzon: Jak moszna nje lupidź piłki nożnej przecież każdYY JOM LUBI CO NIE?
Odpisz
25 sierpnia 2017, 12:10
@crimzon: w kakao
Odpisz
25 sierpnia 2017, 12:13
Dołączam
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2017, 12:19
@crimzon: mnie też :P
Odpisz
29 sierpnia 2017, 17:07
@Milord404: fakt z jeja:każde pudełko na hejty daje w Ch*j strzałek w górę
Odpisz
29 sierpnia 2017, 17:29
@Polalak: Pudełko na hejty
\___/
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:30
@crimzon: pjona
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:36
@crimzon: mnie też je*ie
Ale czasem i co innego
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:58
@crimzon: dołączam się do kolekcji
Odpisz
29 sierpnia 2017, 19:58
@crimzon: Kolejne pudełko
\__/
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:54
@crimzon: A mnie w ogóle sport \_______/
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:54
@lisoskuba: general lisoskuba!
Odpisz
30 sierpnia 2017, 23:47
same
Odpisz
30 sierpnia 2017, 01:29
I don't really give a shit
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:33
Ch** mnie to boli
Odpisz
29 sierpnia 2017, 19:17
Polska mistrzem Polski!
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2017, 12:11
przez jakiegoś nygasa legia na skraju bankructwa, mam nadzieje że za rok lech i lechia będą nas dobrze reprezentować w europie
Odpisz