Potrafię wypić całą butelkę wina sam
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Dwa oblicza
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2018, 00:22
A ja przeszedłem całe super mario advance 3
[super co nas to]\
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:28
Wino < piwo < wódka < whisky
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:37
@Ares011: No tak było, nie zmyślam.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:52
@Ares011: <Tymbark<Coca-Cola <Pepsi
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:00
Moim osiągnięciem jest przejście Dishonored nie zabijając ani jednej osoby. Dwa złote osiągnięcia.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:49
'Mogę ugotować minutowy ryż w 58 sekund'
Odpisz
29 sierpnia 2017, 17:59
@zipprick: Nauczaj mnie mistrzu.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 17:12
Jestem tu nowa... Jak dodać obrazek?
:/
Odpisz
29 sierpnia 2017, 17:28
@SkrzydlataHusaria: Jest tu taki magiczny przycisk "Dodaj obrazek lub video"
Odpisz
29 sierpnia 2017, 17:29
@SkrzydlataHusaria:
A) Na apce się nie da
B) Na mobilnej i stronie masz magiczny, duży i dosyć widoczny przycisk ,,Dodaj"
Odpisz
29 sierpnia 2017, 17:32
@SkrzydlataHusaria: najpierw to trzeba mieć 5 punktów doświadczenia aby dodać coś do poczekalni
Odpisz
29 sierpnia 2017, 17:48
@PazdanBoy: a jak zdobyć te punkty?
Odpisz
29 sierpnia 2017, 17:50
@SkrzydlataHusaria: Za codzienne wchodzenie na jeja dostajesz 1 punkt, czyli: Jak wejdziesz 5 dni z rzędu, dostaniesz po jednym punkcie na dzień.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 17:08
ja potrafie marnować tlen
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:53
ja: mam obrazek na głównej
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:50
Me:
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2017, 22:48
Wino dla mnie jest nie dobre
Odpisz
29 sierpnia 2017, 17:09
jak ma się 12 lat to nie dziwie się
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:43
@Ptasznik: raczej nie, już prawie pełnoletni
Przegrywie
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:29
@Ptasznik: Nigdy nie ufaj edytowanemu komentarzowi
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:10
prawie pełnoletni. mama mówiła nie ufaj nikomu w internecie
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:24
@Ptasznik: to nie ufaj
Twoja strata
Ekhm... rocznik 99 pozdrawia
Zje*ie
Odpisz
30 sierpnia 2017, 16:28
widać że masz 12 lat
Odpisz
30 sierpnia 2017, 17:20
@Ptasznik: chyba wiem lepiej.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 23:43
xd
Odpisz