Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ikony
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2023, 16:40
Banda z ciupagami feat. Marek K...iskok
Odpisz
9 września 2017, 06:08
Na policji by tak nie kozaczyli, albo przy rodzicach
Odpisz
9 września 2017, 23:37
@lorax12: Lub jakbym miał ich w dupie,i tak by mi tymi siekierkami nic nie zrobią bo są moralni
Odpisz
9 września 2017, 20:41
Macie za małe ciupagi by mi bokobrody strzyc. Szczyle.
Odpisz
9 września 2017, 07:52
✋( ͡° ͜ʖ ͡°)🔫
Odpisz
26 sierpnia 2017, 20:22
Wiecie dlaczego w Nowej Hucie często słychać krzyki?
Odpisz
8 września 2017, 20:32
?
Odpisz
8 września 2017, 20:38
???
Odpisz
Edytowano - 8 września 2017, 20:42
@Snowtrooper: Zapomniałem dlaczego, sorki.
Odpisz
8 września 2017, 20:57
Ja czekam na jakiś ciekawy wątek a tu taki ch*j
Odpisz
8 września 2017, 20:58
@Snowtrooper: Pomyślę może sobie przypomnę.
Odpisz
8 września 2017, 21:03
ok
Odpisz
Edytowano - 8 września 2017, 21:06
ukraińcy i bestialskie wymordowanie 600 Polaków?
Odpisz
8 września 2017, 21:09
@BetonowyMur: Chyba sobie przypomniałem, że dawniej był stereotyp o tym, że w Nowej Hucie jest rak niebezpieczne, że ludzie chodzą z maczetami.
Odpisz
8 września 2017, 21:16
było niebezpiecznie jak ukraińcy chodzili
Odpisz
8 września 2017, 21:23
@BetonowyMur: Ale krzyki dalej słychać co chwila.
Odpisz
14 kwietnia 2022, 19:11
@BetonowyMur: a teraz jest bezpiecznie?
Odpisz
22 kwietnia 2022, 20:29
@Ameron: Po co to odkopujesz?
Odpisz
22 kwietnia 2022, 21:20
@BetonowyMur: bo jestem ciekaw odpowiedzi na pytanie które zadałem
Odpisz
8 września 2017, 20:10
*niemiłe
Odpisz
26 sierpnia 2017, 20:02
ale fajne ciupagi
Odpisz
26 sierpnia 2017, 20:04
Nie będą takie fajne jak dostaniesz przez łeb i pod żebra
Odpisz
26 sierpnia 2017, 20:05
@EmielRegis: chyba że znasz triki z matrixa albo jesteś one punch manem
Odpisz
8 września 2017, 20:07
@benben7: jeżeli jest droga ucieczki, skorzystaj
Odpisz
26 sierpnia 2017, 20:04
a ja wyciągam miniguna i robię z nich sitko
Odpisz
26 sierpnia 2017, 21:15
@PepeTheCrusader: Z plecaka?
Odpisz
26 sierpnia 2017, 21:35
@KrewetkaModliszkowa: z kieszeni jak w gta 5
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:10
@SnaqS: tak
Odpisz
26 sierpnia 2017, 20:24
Luźne skojarzenie:
Odpisz
26 sierpnia 2017, 20:21
Pewnie każdy to Sebastian
Odpisz
26 sierpnia 2017, 20:01
W każdym mieście
Odpisz
26 sierpnia 2017, 20:05
@EmielRegis: Są latarnie
Odpisz
26 sierpnia 2017, 20:15
@PepeTheCrusader: czy to bajka o niewieście?
Odpisz