Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rozwalgo

2 lutego 2018, 16:41

J A K I
R Y B I
M Ó Ż D Ż K U ?

Avatar TruskawkaZInternetu

8 września 2017, 20:06

Jeszcze nigdy nie spotkałam osoby o tej samym imieniu co ja :')

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

8 września 2017, 21:30

@TruskawkaZInternetu: siostra w szkole podstawowej miała koleżankę o takim imieniu. Swoją drogą teraz jest bardzo ładna

Avatar TheMJawesome

15 października 2017, 09:55

@TruskawkaZInternetu: Bianka to miecz Bartolomeo d'Alviano

Avatar GalenMarek

5 września 2017, 16:47

Korciło mnie przez chwilę, by zarzucić tu swoim imieniem, ale jednak zrezygnuje. Na pocieszenie moje 2'gie.
Piotr, miło mi.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar StraikerPL

9 września 2017, 08:16

@GalenMarek: No po prostu powiedz jak się nazywasz

Avatar TheMJawesome

15 października 2017, 09:52

@StraikerPL: chyba nie powie

Avatar Krzyniu

8 września 2017, 20:58

Najdziwniejsze imiona osób znanych bliżej: Paula, Olaf, Morfeusz.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

9 września 2017, 18:23

@Krzyniu: A mówisz o Pauli. A w tym imieniu co jest dziwnego?

Avatar Krzyniu

9 września 2017, 18:32

Znam tylko jedną taką, w ogóle o istnieniu tego imienia się dowiedziałem gdy się poznaliśmy.

Avatar
Konto usunięte

5 września 2017, 09:00

...i nazwiskiem.

Avatar
Konto usunięte

5 września 2017, 09:28

A potem odejdziesz od lustra

Avatar DomiKicia

9 września 2017, 09:08

Ja raz tak miałam, nawet z wyglądu podobna

Avatar Harley__Quinn

8 września 2017, 22:26

Ja mam nazwisko jak dwoje nauczycieli uczących w mojej szkole.

Avatar
Konto usunięte

9 września 2017, 01:25

@Harley__Quinn: Jak się w domu uczysz, to co się dziwisz?

Avatar
Shynshyl

9 września 2017, 01:08

Rasisto przyzywam cie!

Avatar rufusx95

8 września 2017, 23:58

Ja mam na imie Rafał i w życiu poznałem tylko jednego Rafała :]

Avatar
Konto usunięte

8 września 2017, 21:28

Ja mam w klasie 4 Kacprów

Avatar Placekk012

8 września 2017, 22:27

ja w klasie mam 2 Kacprów i 2 Kamilów xd

Avatar Kacprrr

8 września 2017, 22:20

moje imie jest dość pospolite, więc się nie dziwię, jak kogoś takiego spotkam

Avatar rafken

8 września 2017, 21:17

W klasie Rafałów ni ma ale po za klasą to ku*wa W S Z Ę D Z I E

Avatar kacp80

Edytowano - 8 września 2017, 21:00

u mnie w klasie jest 2 kóbów

Avatar Qettneth

8 września 2017, 23:03

@kacp80: są 2 osoby z imieniem Kuba*

Avatar kacp80

9 września 2017, 14:56

@Qettneth: tak

Avatar Xcichyx

8 września 2017, 20:58

U Mnie w klasie ni ma takiego co ma moje imię

Avatar grzegorzyk

8 września 2017, 20:50

I okazuję się że on jest zakałą twojego imienia.

Avatar xXkuba22Xx

8 września 2017, 20:29

mam w klasie 5x Kuba, a ostatnio na wycieczce osiemnastoosobowej było sześciu Kubów xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cel namierzony

To by wystarczyło

Rel

Damy radę

Przerwa na herbatkę

Należy się za piękne oczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka