Jeden rabin powie tak, a inny powie nie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Żartownisie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Niezniszczalne
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2017, 16:04
o, Ludwiczek! <3
obejrzałabym, po tylu latach..
ktoś ze mną chętny na maraton? :3
Odpisz
1 września 2017, 17:06
@CuteKitty: jak niby masz zamiar zrobić maraton przez internet?
Odpisz
1 września 2017, 19:25
@CuteKitty: Ja!
Odpisz
1 września 2017, 19:43
@Chrzaszcz_Trzcinowy: nawet pofantazjować nie można :<
Odpisz
1 września 2017, 19:44
@Ameron: zapraszam! weź popcorn!
Odpisz
1 września 2017, 19:46
@CuteKitty: *Bierze popcorn i wchodzi do sali *
Odpisz
1 września 2017, 19:56
@CuteKitty: Dało by rade udostępniając na skype ekran... na przykład.
Odpisz
1 września 2017, 22:58
@Ameron: Ojejku, wynająłeś salę?!
Odpisz
1 września 2017, 23:00
@CuteKitty: A co tam, jak szaleć to na całego :P
Odpisz
2 września 2017, 01:03
@Ameron: cała sala na dwie osoby? wypełnijmy ją jedzeniem! XD
Odpisz
4 września 2017, 17:58
@CuteKitty: Okej! XD *Wypełnia salę jedzeniem wszelkiego rodzaju*
chyba wystarczy?
Odpisz
Edytowano - 4 września 2017, 22:50
@Ameron: a gdzie picie? :o
Odpisz
5 września 2017, 20:30
@CuteKitty: A picie ty załatwiasz :v
Odpisz
5 września 2017, 22:36
@Ameron: piccolo?
Odpisz
7 września 2017, 15:37
@CuteKitty: Mały? Ale co mały? :v
Aaa to piccolo w sensie napój, nie to włoskie słowo :o
No jak masz do dawaj.
Odpisz
7 września 2017, 17:03
@Ameron: o kurczę, przypomniałeś mi... kobieta z włoskiego kazała nam na jutro przypomnieć sobie poprzedni rok... błagam, nie chcę ;_;
Odpisz
7 września 2017, 17:32
@CuteKitty: Masz włoski w szkole? :-:
Odpisz
7 września 2017, 17:36
@Ameron: mam, ogółem mogłam iść na japoński, ale wybrałam włoski boooo.. bo tak xD
Odpisz
7 września 2017, 20:18
@CuteKitty: Mogłaś mieć Japoński? Gdzie tak fajnie? :o
Odpisz
7 września 2017, 20:33
@Ameron: Ślunsk, ponoć jesteśmy jedyną taką szkołą w Polsce, która może mieć normalnie w planie lekcji japoński ;_;
Odpisz
7 września 2017, 20:35
@CuteKitty: Ja bym poszedł na japoński XD
Odpisz
7 września 2017, 21:09
@Ameron: ja miałam ogromne parcie na kpop jak szlam do liceum i chciałam dodatkowo uczyć się koreańskiego i bałam się zbyt wielu "znaczków" XD
Odpisz
7 września 2017, 21:36
@CuteKitty: No znaczki są na początku trudne, ale idzie się przyzwyczaić :P
Odpisz
7 września 2017, 21:44
@Ameron: jest kilka alfabetów z tego co znajomi z klasy mówią, ale ogółem dobrze się bawią ;_; w tym roku mają mieć native speakerów z Japonii ;;
Odpisz
7 września 2017, 21:54
@CuteKitty: No, dużo zakuwania jest... ale fajnie pewnie potem z japończykiem pogadać XD
Odpisz
7 września 2017, 22:22
@Ameron: zapraszam do nas szanownego kolegę XD
Odpisz
8 września 2017, 19:26
@CuteKitty: Tylko najpierw, nauczę się japońskiego XD
Odpisz
8 września 2017, 22:40
@Ameron: u nas uczą, spokojnie xD
Odpisz
8 września 2017, 22:59
@CuteKitty: A co, mam iść do ciebie? XD
Odpisz
8 września 2017, 23:42
@Ameron: ja nie chodzę przecież na japoński XDD
Odpisz
11 września 2017, 19:31
@CuteKitty: A mogłabyś :P
Odpisz
11 września 2017, 20:49
@Ameron: a mogłabym xD
Odpisz
11 września 2017, 21:22
@CuteKitty: No dawaj, zacznij się uczyć Japońskiego :P
Odpisz
11 września 2017, 23:35
@Ameron: cing ciang ciong majtki ściąg (mój wewnętrzny grammarnazi umiera, bo powinno być ściągnij, a to się nie rymuje :((( )
Odpisz
12 września 2017, 20:52
@CuteKitty: Jaki rym z przesłaniem XD
Ja tak rymować nie umiem :v
Odpisz
12 września 2017, 22:04
@Ameron: choć mam duszę poety, to nie posiadam ciała atlety
Odpisz
12 września 2017, 22:05
@CuteKitty: XDDDD
Odpisz
13 września 2017, 19:36
@CuteKitty: Ej naucz tak rymować XD
Odpisz
13 września 2017, 20:11
@Ameron: jak mam nauczyć XDD przecież ja nie czuję kiedy rymuję
Odpisz
13 września 2017, 20:20
@CuteKitty: Ale ja chcę poczuć tą moc by rymować całą noc XD
Odpisz
13 września 2017, 22:03
@Ameron: gdy Ci rymy wejdą w krew, będziesz posiadał jednś brew..
Odpisz
13 września 2017, 22:04
@CuteKitty: Nie ogarniam tego :-:
Odpisz
13 września 2017, 22:06
@Ameron: jedną ** XD
Odpisz
13 września 2017, 22:06
@CuteKitty: XD Ale jedna brew od rymów? :v
Odpisz
13 września 2017, 22:14
@Ameron: ja miałam, mój brat ma (pisze wiersze), mój tata też (pisze wiersze)
Odpisz
14 września 2017, 19:47
@CuteKitty: No widzisz, masz poezję we krwi XD
Odpisz
15 września 2017, 00:05
@Ameron: a dajże spokój, tyle lat się ze mnie śmiali, że monobrew xD
Odpisz
15 września 2017, 19:32
@CuteKitty: Bądź tą dziewczynką z mema i spal im dom :P
Odpisz
15 września 2017, 22:16
@CuteKitty: Idźcie na priva może co?
Odpisz
15 września 2017, 23:19
@Ameron: a pomożesz mi? :D
Odpisz
15 września 2017, 23:19
@Chrzaszcz_Trzcinowy: przepisaliśmy już tyle komentarzy, a ani razu nie poszliśmy na priva.. hm.. xD
Odpisz
17 września 2017, 21:27
@CuteKitty: Jasne! *wyciąga pochodnię*
Odpisz
18 września 2017, 00:32
@Ameron: *bierze stack węgla i patyków* narobimy więcej pochodni!
Odpisz
19 września 2017, 19:51
@CuteKitty: stack węgla? toż to będzie mnóstwo pochodni :o
Odpisz
19 września 2017, 20:20
@Ameron: to będzie o ile się nie mylę.. 274, ale nie wiem, bo liczylam w pamięci xD
Odpisz
19 września 2017, 20:23
@CuteKitty: Dzięki MC doskonale mnożę przez 4 i 8 XD
Odpisz
19 września 2017, 20:29
@Ameron: to pomnóż 64 razy 4 XD
Odpisz
19 września 2017, 20:31
@CuteKitty: 256 :P
Mam rozszerzoną matematykę, także ten :P
Odpisz
19 września 2017, 21:18
@Ameron: ojejj xD ja human xD
Odpisz
19 września 2017, 21:42
@CuteKitty: A mówią że Human z Matematykiem nigdy się nie dogada :v
Odpisz
19 września 2017, 22:33
@Ameron: mówią tak.. ale dzisiaj przed kartkówką z matematyki, ja, humanista, tłumaczyłam wszystkim to, co ma na niej być xD
Odpisz
20 września 2017, 20:22
@CuteKitty: No to nieźle tam masz XD
Odpisz
20 września 2017, 22:42
@Ameron: dziwne xD
Odpisz
21 września 2017, 15:41
@CuteKitty: A dziś w szkole na lekcji grałem w Minecrafta :P
Odpisz
21 września 2017, 16:14
@Ameron: a ja dziś w szkole na lekcji dodawałam memy xD
Odpisz
21 września 2017, 16:21
@CuteKitty: Dobra, wygrałaś XD
Odpisz
21 września 2017, 16:22
@Ameron: a miło mi to czytać xD
Odpisz
21 września 2017, 16:59
@CuteKitty: A dużo czytasz? :v
Odpisz
21 września 2017, 18:33
@Ameron: a i owszem, a pan? :v
Odpisz
21 września 2017, 18:35
@CuteKitty: Ja? Jak mam czas XD
Ostatnia książka jaką przeczytałem to chyba Harri Pota i Więzień Abramowic :P
Odpisz
21 września 2017, 18:38
@Ameron: możesz mnie wyśmiać, nigdy nie czytałam Pottera xD
Odpisz
21 września 2017, 18:51
@CuteKitty: Ja sam się dziwie że trochę czytałem XD
To w takim razie co czytasz? :v
Odpisz
21 września 2017, 19:39
@Ameron: powiem tak, czytam to, co mnie zaciekawi z opisu xD
Odpisz
23 września 2017, 20:34
@CuteKitty: Czyli nic? XD
Odpisz
23 września 2017, 20:49
@Ameron: dużo czytam xD
Odpisz
23 września 2017, 20:51
@CuteKitty: Mnie nic zbytnio nie ciekawi :v
Odpisz
30 września 2017, 16:54
@Ameron: nic a nic?
Odpisz
1 października 2017, 08:43
@CuteKitty: Znaczy się było kilka ciekawych książek , ale je przeczytałem :v
Odpisz
1 października 2017, 10:20
@Ameron: o Ty, wszystkie?
Odpisz
2 października 2017, 18:52
@CuteKitty: Wszystkie które mnie ciekawiły :P
Chociaż nie, jeszcze Mein Kampf nie przeczytałem...
Odpisz
2 października 2017, 19:16
@Ameron: uuu, masz chociaż w domu?
Odpisz
5 października 2017, 16:20
@CuteKitty: Mam na komputerze :P
Odpisz
5 października 2017, 16:48
@Ameron: o szalony, ja na komputerze mam konstytucję i tablice matematyczne xD
Odpisz
5 października 2017, 16:50
@CuteKitty: A po co ci konstytucja? XD
Odpisz
5 października 2017, 17:07
@Ameron: prawo ;____;
Odpisz
5 października 2017, 17:37
@CuteKitty: Duda i tak niedługo konstytucję zmieni XD
Odpisz
5 października 2017, 17:45
@Ameron: Ru**** wam matki
Odpisz
5 października 2017, 17:50
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Miło z twojej strony :v
Odpisz
5 października 2017, 19:00
@Ameron: bardzo milutki kolega xD Duda wydaje mi się w porządku prezydentem, poza tym, że ma nacisk pewnej osoby..
Odpisz
5 października 2017, 19:01
@CuteKitty: Ostatnio odcina pępowinę :P
Odpisz
5 października 2017, 19:01
@Ameron: uuu, tak? nie wiem, już tak o tym nie słyszę xD
Odpisz
5 października 2017, 19:02
@CuteKitty: Bo media kłamią XD
Odpisz
5 października 2017, 22:20
@Ameron: as always XDD
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:01
Morał z tej kreskówki - Żydzi są wku*wiający.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:44
@Buras: buras czasami śmieszny oguras
Odpisz
1 września 2017, 22:00
jeden rabin powie tak, a inny powie nie
Odpisz
1 września 2017, 17:32
Co to za gówno
Odpisz
1 września 2017, 17:28
Ch** nie Rabin bo nie pobrał opłaty :v
Odpisz
1 września 2017, 17:14
Lepszy był moment w tym odcinku jak ojciec ludwiczka stwierdza że łatwiej było by mu napisać mowe pożegnalną dla Stalina
Odpisz
1 września 2017, 15:09
pamiętam ten odcinek, po pogrzebie babci Ludi szuka sposobu by się z nią skontaktować czy coś... smutne
Odpisz
1 września 2017, 16:04
@mmatik: nawet z robakami rozmawiał i chodził do osób różnej wiary
Odpisz
26 sierpnia 2017, 21:48
Jeden rabin powie tak, a inny powie nie.
Odpisz
1 września 2017, 15:21
@Krzyniu: Ja tu zapi***alam na cztery etaty z nadgodzinami na zielone, a taki tutaj oto ku*wa delikwent napisze tytuł filmiku i już ma zielone.
Odpisz
1 września 2017, 15:34
@crimzon: Jeden rabin powie tak, a inny powie nie.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 21:49
Jeden z moich ulubionych momentów z Ludwiczka, zaraz po wojennych historiach
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:51
jeden oglądający powie tak a drugi nie
Odpisz