Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Przypałowo
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2017, 15:04
Moje miasto takie piękne :')
Odpisz
30 sierpnia 2017, 00:36
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:16
?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:25
@krasnykrasnoludek: Para w Polsce dała dziecku imię na cześć założyciela biedronki, licząc że w ten sposób dostaną jakąś promocje.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:26
Każdego dnia powoli przestaje wierzyć w ludzi
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:27
Nie wierz w ludzi, wierz w kałamarnice.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 20:09
@TheTemplar: A moge w kebaby?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 20:46
Nie, bo DEUS VULT.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 20:50
@TheTemplar: ok
Odpisz
27 sierpnia 2017, 20:54
A tak w ogóle to co u ciebie?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 21:22
@TheTemplar: Wszystko po staremu
Mama zawsze wściekła, brat wku*wia, siorka ma komleksy, ja nie robię nic pożytecznego...
norma
Odpisz
27 sierpnia 2017, 21:31
Ja zastanawiam się czy nie jestem socjopatą.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 21:33
@TheTemplar: Ty sojcopata, ja egoista
Odpisz
27 sierpnia 2017, 21:37
Ty!? Egoistą? Niby w jaki sposób?
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2017, 21:40
@TheTemplar: W sumie to wiem też jak to nazwać. Jestem egoistyczny wobec wyznawców islamu, jehowych , gimbusów czy ludzi o innym toku myślenia typu weganie
W sumie nic im nie robię ale w głebi duszy życzę im różnych rzeczy itp.
Socjopata jest inteligentny, powiedz jak to się nazywa bo Suchol gupol nie wie
Odpisz
27 sierpnia 2017, 21:49
To o czym mówisz brzmi bardziej jak ignorancja.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 21:50
@TheTemplar: Hm ok
Czyli jestem ignorantem
Odpisz
27 sierpnia 2017, 21:53
Ignorancja nie jest niczym złym, a życzenie innym ludziom krzywdy jest w miarę naturalne.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 21:56
@TheTemplar: A skoro jesteś niby socjopatą
Do jakich niecnych celów wykorzystujesz swoją inteligencję?
Odpisz
28 sierpnia 2017, 00:09
To całe gadanie o inteligencji socjopatów jest mitem, po prostu mam apatię i często nie rozumiem ludzi. A swoją "inteligencję" wykorzystuję do memów.
Odpisz
28 sierpnia 2017, 00:09
@TheTemplar: Hm
Okej
Odpisz
29 sierpnia 2017, 21:09
W kebaby to może i nie, ale polecam dzikie baby :D
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:51
to zaden kuhwa zalozyciel. biedronka byla polska ale zostala sprzedana wlasnie temu portugalczykowi
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:51
z twarzy widać że karyna + biedronka to najbardziej syfiarski supermarket
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:05
Syfiarski w sensie co?
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:46
@baarts: bałagan
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:29
Współczuję temu dzieciakowi.Życie spier***ne na starcie.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:02
Heh, chyba zniżke na świerzaki...
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:59
a wiecie że nosacze sundajskie ( Janusze) są pod ochroną pewnie dlatego takie janusze '-'
Odpisz
27 sierpnia 2017, 16:21
To dziecko ma przerąbane
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:34
każdego dnia oddalamy się od Boga.
Odpisz