Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Trzykrotny T
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2017, 14:29
no tak ale jak ktoś ma spida juump bousta i protekczon 4 na diaxxowym secie to szkoda wypic bo ci zniknom lepiej byc slepym i miec protkesznyun potke no tez jak koxa jabko zzjersz to melek o i nie ma juz 12 serców tylko 10 znowu i efety znikajom hy ba ze sie ma bekon blocka to no ale to on dziaa tylko jak jestes chyba na 100 albo 200 albo 300 blokw potem j8z nie :(
Odpisz
30 sierpnia 2019, 07:35
@jaccku321: zaklęcia nie znikają
Odpisz
28 sierpnia 2017, 15:49
I to z wiadra
Odpisz
29 sierpnia 2017, 00:15
@Dragon701: Lap zielonego bo masz Genosa na avatarze :3
Odpisz
29 sierpnia 2017, 09:25
@DeXxu: ok ^_^
Odpisz
29 sierpnia 2017, 10:19
@Dragon701: Saitama i tak lepszy ale Genos zajebiscie wyglada
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:25
@DeXxu: Wiem, ale na avatara wole Genosa niż Saitame
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:44
@Dragon701: No, Saitama jest super w walce ale nie ukrywajmy ze wyglada troche zalosnie xD
Odpisz
30 sierpnia 2017, 00:11
@DeXxu: No niestety xD taka prawda
Odpisz
30 sierpnia 2017, 08:47
@Dragon701: To znaczy zalosnie wyglada jak nie walczy, czasem podczas walki byly takie ujecia ze twarz mial calkiem inna, taki lysy Goku
Odpisz
30 sierpnia 2017, 21:06
@DeXxu: Czasem ale rzadko xD
Odpisz
27 sierpnia 2017, 20:50
Kisne
Odpisz
28 sierpnia 2017, 14:02
@sluzak4: |_|
Odpisz
28 sierpnia 2017, 16:13
@mozozaur: dziękować
Odpisz
28 sierpnia 2017, 19:27
@mozozaur: Jakiś dziurawy ten słoik.
Odpisz
28 sierpnia 2017, 15:20
Albo qss z lola.... A nie, czekaj. On nie istnieje :(
Odpisz
27 sierpnia 2017, 19:20
Jak znaleźć mleko będąc ślepym?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 19:38
@TheHunterMikiPL: stary krowe ślepą wydój i będziesz miał ślepe mleko stary i nie będziesz musiał go widzieć stary
Odpisz
28 sierpnia 2017, 14:35
Okej, admin usunął z mema dwa wyrazy "stary" i mój komentarz wygląda teraz głupio. Dzięki.
Odpisz
28 sierpnia 2017, 14:41
teraz obrazek w ogóle nie jest śmieszny xd
Odpisz
28 sierpnia 2017, 14:54
Lubisz ślepe mleko, STARY?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:36
Niby tak, ale nie do końca. Może ludzie ślepi mają ustawionego zapętlonego command blocka który ciągle wysyła do nich efekt ciemności.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:39
@Zygarde: a co jak ślepi ludzie są kretami i dlatego nie widzą i tylko w ciemnosci widzą
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:00
Może w końcu zaczną widzieć jak zamkną oczy debile.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:01
@matiExtreme:
Odpisz
28 sierpnia 2017, 14:33
@Zygarde: to by musieli byc bogiem, na survivalu się nie da zdobyć command blocka. Można za to zdobyć beacon block, który działa bodajże na 126 metrów (kratek) od miejsca w którym się go postawiło - wyjdziesz poza ten obszar i efekt znika.
Odpisz
28 sierpnia 2017, 14:06
Teraz przed nim w ciemności powinna pojawić się zjawa ;D
Odpisz
27 sierpnia 2017, 20:57
Co
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:00
Wyjaśni ktoś co ma maleko do minecrafta bo za bardzo w niego nie grałem i nie ogarniam o co chodzi. :/
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:01
@MadSiserPL: Mleko w Minecraft leczy wszystkie efekty typu ślepota itp pozytywne też.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 19:21
@matiExtreme: Aaa dobra dzięki
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:36
lubię Minecraft moja ulubiona minigierka to 🅱️
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:37
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:38
@czarekdoge100:
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:39
@czarekdoge100: Twój nick i ten komentarz mówią same za siebie
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:40
Masz coś do mojego nicku?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:41
@czarekdoge100: gabe the dog > doge
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:42
@czarekdoge100:
To "doge" i liczba plus twój komentarz sprawiły że wydajesz mi się gimbusem :/
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:44
ej chcesz bananki ?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:44
Zobacz, taka historia z życia wzięta. To konto, i reszte innych które mają bany, były do trollowania, wiesz że 100, doge, to już przeruchane memy, i poprostu trollowałem w grach.Ale potem te komentarze usuwano, i ich Ci niestety nie pokażę, potem ludzie sami wiesz co pisali, np. Zabij się, wypi***alaj itp.Tłumaczyłem Bartkowi, żeby mi zmienili nick, ale nie, bo nie mają takich możliwości, to jak w pi**e zmienili Krzyniowi nick?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:45
@czarekdoge100: przez przypadek dałem ci strzałkę w górę
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:46
A w pi****** to mam.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:47
@czarekdoge100: acha
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:57
ze co
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:57
@czarekdoge100: Wyjdź
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:58
@PazdanBoy: chcesz bananki moje?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:59
Nie, dziękuje
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:00
@czarekdoge100: Krzyniu usunął konto krzyniu tv i zrobił nowe konto bez tv w nicku Czarek
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:00
@czarekdoge100: To przynajmniej bądź mniej gimbusem
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:08
Nie, admim mu na serio skasował
Zrobili dla niego wyjątek
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:33
To mam takie cuś zrobić?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:38
@czarekdoge100: niekoniecznie
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:40
Nie bd stracił ku*wa 12 levelu, 4000 strzałek bo mi się nick nie podoba.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:45
@czarekdoge100: no właśnie rób tak jak uważasz
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:47
Uwierz mi, niektóre fejmy mają gorsze nicki.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:40
A kazali pić mleko w telewizji
Odpisz
27 sierpnia 2017, 17:37
No debile
Odpisz