memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
1 stycznia 2022, 23:07
Witam przybysza z głównej
Odpisz
27 lutego 2021, 15:23
Przynajmniej mają.
26 kwietnia 2008, 14:13
to jest raczej budka przed wejsciem do stadionu :)
20 października 2019, 22:27
@ArCzi: witaj 2008
24 października 2008, 15:22
troche to przymałe, nawet monitoring niepotrzebny
29 lutego 2008, 16:47
hmmm.... ciekawe ile osób max się mieści do środka???:D
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2022, 23:07
Witam przybysza z głównej
Odpisz
27 lutego 2021, 15:23
Przynajmniej mają.
Odpisz
26 kwietnia 2008, 14:13
to jest raczej budka przed wejsciem do stadionu :)
Odpisz
20 października 2019, 22:27
@ArCzi: witaj 2008
Odpisz
24 października 2008, 15:22
troche to przymałe, nawet monitoring niepotrzebny
Odpisz
29 lutego 2008, 16:47
hmmm.... ciekawe ile osób max się mieści do środka???:D
Odpisz