memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 sierpnia 2023, 22:35
Mam to na tapecie
Odpisz
2 września 2018, 15:01
Eh, to było bardzo przewidywalne
10 września 2017, 21:03
Czy tylko ja jestem potworem i uśmiechałem się przy tej scenie?
3 września 2017, 13:51
5 bo Słoń Samotnik
5 września 2017, 22:26
@Ptasznik: Rzezimieszko Pierwszy
6 września 2017, 15:48
@Ptasznik: Sku*wysyn jeden.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2023, 22:35
Mam to na tapecie
Odpisz
2 września 2018, 15:01
Eh, to było bardzo przewidywalne
Odpisz
10 września 2017, 21:03
Czy tylko ja jestem potworem i uśmiechałem się przy tej scenie?
Odpisz
3 września 2017, 13:51
5 bo Słoń Samotnik
Odpisz
5 września 2017, 22:26
@Ptasznik: Rzezimieszko Pierwszy
Odpisz
6 września 2017, 15:48
@Ptasznik: Sku*wysyn jeden.
Odpisz