Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 września 2017, 13:40

Jakbym Korwina widział.

Avatar Loser

5 września 2017, 17:04

twój pierwszy komentarz przez który się zaśmiałem

Avatar Krzyniu

5 września 2017, 17:10

@Loser: Ja tam się z każdego prawie śmieję.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

6 stycznia 2019, 13:46

@Krzyniu: Ja też.

Avatar taranee4545

6 września 2017, 03:46

Same dziewczyny i dwóch chłopaków. Pozdrawiam z klasy plastycznej :)

Avatar
Konto usunięte

5 września 2017, 23:06

A i tak by mnie nie chciały

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

5 września 2017, 06:47

Bio-chem w skrócie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar xXkuba22Xx

Edytowano - 5 września 2017, 22:19

@akaman151: racja, a potem spie**olą do innego z grubszym portfelem

Avatar akaman151

5 września 2017, 22:55

@xXkuba22Xx: ale przynajmniej zamoczysz... nie ta to inna, tego towaru jest bądź ile :))

Avatar drzefko

5 września 2017, 22:23

u nas jest 7 chłopców na 15 dziewczyn

Avatar evansam

5 września 2017, 21:36

kiedy jestes w plastyku, masz sporo dziewczyn w klasie ale jesteś gejem. najs

Avatar Sushinator

5 września 2017, 20:09

Coz, u mnie 16 chlopakow i 13 dziewczyn... Musimy sie jakos podzielic!

Avatar Jcavatarr

5 września 2017, 17:51

heh u mnie jest tylko 1 dziewczyna...

Avatar Mikas1092

5 września 2017, 20:06

@Jcavatarr: Mam to samo ;-;

Avatar
Deszcz

5 września 2017, 17:27

Co to za facio? I czemu wokół niego tyle dziewczyn?

Avatar xXkuba22Xx

5 września 2017, 19:03

bo jest bogaty, jak sobię przypomne jak się nazywa to dam znać

Avatar xXkuba22Xx

5 września 2017, 19:08

@xXkuba22Xx: wpisz se na fb dan blizerian

Avatar
Konto usunięte

7 września 2017, 11:14

Bo to alfons i ma dz**** jak lodu xd

Avatar mmatik

5 września 2017, 17:34

ekonomia lol

Avatar daxxpl

5 września 2017, 16:48

32 facetów i 1 laska. Pozdro z technikum informatycznego

Avatar Chleb_Z_Maslem

5 września 2017, 15:42

A potem się okazuje, że albo jesteś brzydkim przegrywem, albo chodzisz z pasztetami.

Avatar massesd

5 września 2017, 15:42

26 dziewczyn 3 facetów reszta trafiła do poprawczaka (3) pozdrawiam

Avatar Skipaxa

5 września 2017, 15:31

U mnie jest 5 chłopaków i 23 dziewczyny XD

Avatar CrazyMe

5 września 2017, 14:46

U mnie jest 18 dziewczyn i 6 chłopaków, ale niestety tylko trzy osoby nie zaliczają się do patologii

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nieuczciwa ocena

Młodzi gniewni

Angielskie śmieszki

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka