Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2017, 13:40
Jakbym Korwina widział.
Odpisz
5 września 2017, 17:04
twój pierwszy komentarz przez który się zaśmiałem
Odpisz
5 września 2017, 17:10
@Loser: Ja tam się z każdego prawie śmieję.
Odpisz
6 stycznia 2019, 13:46
@Krzyniu: Ja też.
Odpisz
6 września 2017, 03:46
Same dziewczyny i dwóch chłopaków. Pozdrawiam z klasy plastycznej :)
Odpisz
5 września 2017, 23:06
A i tak by mnie nie chciały
Odpisz
5 września 2017, 06:47
Bio-chem w skrócie
Odpisz
Edytowano - 5 września 2017, 17:18
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: potwierdzam, sam wybrałem bio-chem i na 28 osób jest 20 dziewczyn,a z początku miały być nawet 24 dziewczyny i 6 chłopaków
Do tego wszystkie w klasie są ładne, tyle wygrać
Odpisz
5 września 2017, 17:50
@Pandzianikki: Jeszcze więcej byś wygrał jak ty też byłbyś ładny :v
Odpisz
5 września 2017, 18:04
@ToJeAmelinium: nah, twarz nie taka zła, wystarczy nad ciałem popracować
Odpisz
5 września 2017, 18:08
@Pandzianikki: wszystkie dziewczyny ładne i łatwe a tylko ja brzydki i odpychający :/ ma się ten fart!
Odpisz
Edytowano - 5 września 2017, 18:27
@akaman151: ten uczuć, gdy wszyscy gadają o tym, że chcieliby mieć dziewczynę, a ja po prostu chciałabym mieć przyjaciela, a raczej przyjaciółkę, mi tam nie śpieszno do posiadania dziewczyny (co nie znaczy, że w ogóle bym jej nie chciał)
@ToJeAmelinium: a twój tekst był po prostu żałosny
Odpisz
5 września 2017, 19:01
@akaman151: spoko, ja jestem w miare przystojny, ale w h*j nieśmiały i wszystkie dziewczyny w klasie uważają mnie za takiego cichego zje**
Odpisz
5 września 2017, 20:49
@xXkuba22Xx: no to się zmień i masz r*chanie jak ta lala !
Odpisz
5 września 2017, 20:56
@akaman151: taa, chciałbym...
Odpisz
5 września 2017, 21:03
@xXkuba22Xx: pokaż portfel, manieczki same będą wtedy się prosić :)
Odpisz
Edytowano - 5 września 2017, 22:19
@akaman151: racja, a potem spie**olą do innego z grubszym portfelem
Odpisz
5 września 2017, 22:55
@xXkuba22Xx: ale przynajmniej zamoczysz... nie ta to inna, tego towaru jest bądź ile :))
Odpisz
5 września 2017, 22:23
u nas jest 7 chłopców na 15 dziewczyn
Odpisz
5 września 2017, 21:36
kiedy jestes w plastyku, masz sporo dziewczyn w klasie ale jesteś gejem. najs
Odpisz
5 września 2017, 20:09
Coz, u mnie 16 chlopakow i 13 dziewczyn... Musimy sie jakos podzielic!
Odpisz
5 września 2017, 17:51
heh u mnie jest tylko 1 dziewczyna...
Odpisz
5 września 2017, 20:06
@Jcavatarr: Mam to samo ;-;
Odpisz
5 września 2017, 17:27
Co to za facio? I czemu wokół niego tyle dziewczyn?
Odpisz
5 września 2017, 19:03
bo jest bogaty, jak sobię przypomne jak się nazywa to dam znać
Odpisz
5 września 2017, 19:08
@xXkuba22Xx: wpisz se na fb dan blizerian
Odpisz
7 września 2017, 11:14
Bo to alfons i ma dz**** jak lodu xd
Odpisz
5 września 2017, 17:34
ekonomia lol
Odpisz
5 września 2017, 16:48
32 facetów i 1 laska. Pozdro z technikum informatycznego
Odpisz
5 września 2017, 15:42
A potem się okazuje, że albo jesteś brzydkim przegrywem, albo chodzisz z pasztetami.
Odpisz
5 września 2017, 15:42
26 dziewczyn 3 facetów reszta trafiła do poprawczaka (3) pozdrawiam
Odpisz
5 września 2017, 15:31
U mnie jest 5 chłopaków i 23 dziewczyny XD
Odpisz
5 września 2017, 14:46
U mnie jest 18 dziewczyn i 6 chłopaków, ale niestety tylko trzy osoby nie zaliczają się do patologii
Odpisz